Pralaimėjimą NBA lygoe patyrė Los Andželo „Lakers“ (37-38) klubas, kuris nors ir pagaliau sulaukė po traumos sugrįžusio LeBrono Jameso, bet vis vien namuose 108:118 (26:29, 29:34, 23:28, 30:27) nusileido Čikagos „Bulls“ (36-38).

Po mėnesio pertraukos ant parketo grįžęs L. Jamesas per 29 minutes pelnė 19 taškų (6/9 dvit., 0/2 trit., 7/8 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart prasižengė ir padarė 5 klaidas.

Užtikrintai žaidę svečiai didino persvarą ir visada išliko priekyje. Vienu metu ji pirmavo ir 83:63. Skirtumas paskui kiek aptirpo, bet „Lakers“ varžovų taip ir negalėjo pasivyti.

„Bulls“ į pergalę vedė Zachas LaVine`as, surinkęs 32 taškus. 17 pridėjo DeMaras DeRozanas.

Beje, mačo neužbaigė vienas svečių lyderių Nikola Vučevičius, užsidirbęs dvi technines pražangas iš eilės.

Pralaimėjusems Malikas Beasley ir Troy`us Brownas dar pridėjo po 18 taškų.

Vakarų konferencijoje „Lakers“ šiuo metu užima devintąją vietą, o „Bulls“ Rytuose yra dešimta.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 19 (8 atk. kam.), Malikas Beasley ir Troy`us Brownas (6 atk. kam.) po 18, Dennisas Schroderis 17 (5 rez. perd.), Anthony Davisas 15 (9 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Bulls“: Zachas LaVine`as 32, DeMaras DeRozanas 17 (6 atk. kam. 10 rez. perd.), Coby White'as 13, Andre Drummondas 12 (8 atk. kam.).