Ketvirtąsias Italijos elitinės (Serie A) krepšinio lygos finalo rungtynes trečiąją vietą reguliariajame sezone užėmęs Rimanto Kaukėno ir Darjušo Lavrinovičiaus Emilijos Redžo „Grissin Bon“ klubas šeštadienį svečiuose po pratęsimo 90:94 (21:25, 15:23, 20:20, 24:12, 10:14) pralaimėjo penktojoje pozicijoje likusiems Sasario „Banco di Sardegna“ krepšininkams, o serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo 2-2.

Pirmuosius finalo serijos mačus savo aikštelėje „Grissin Bon“ ekipa laimėjo 82:63 (23:18, 29:14, 12:14, 18:17) bei 84:71 (27:17, 20:19, 21:13, 16:22), o trečiąjį susitikimą išvykoje pralaimėjo 77:80 (22:26, 15:17, 19:4, 21:33).

Šeštadienį svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Darjušas Lavrinovičius - 20 taškų, 4 po krepšiais atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, blokuotas varžovo metimas, 2 klaidos ir 4 pražangos. Per 34 žaidimo minutes jis pataikė 1 tritaškį iš 6, 7 dvitaškius ir 11 bei realizavo 3 baudų metimus iš 5.

Starto penkete (20 min.) rungtyniavusio R. Kaukėno sąskaitoje - 9 (tritaškiai 0/1, dvitaškiai 4/5, baudos 1/2) taškai, gynyboje 1 sugriebtas ir 2 perimti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai, klaida bei išnaudotas 5 asmeninių pražangų limitas.

17 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Ojaras Silinis, 16 - Achille Polonara, 14 - Andrea Cinciarini, 10 - Amedeo Della Valle. 28 taškais prie pergalės prisidėjo Jerome'as Dysonas, 18 - Rakimas Sandersas, 11 - Davidas Loganas, po 10 -Olasenis Lawalis bei Kennny'is Kadjis. Penktąsias Italijos krepšinio lygos finalo serijos rungtynes klubai pirmadienį žais Emilijos Redže.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.