darjušo lavrinovičiaus emilijos redžo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „darjušo lavrinovičiaus emilijos redžo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „darjušo lavrinovičiaus emilijos redžo“.

Antroji Rimanto Kaukėno ir Darjušo Lavrinovičiaus ekipos nesėkmė Italijos krepšinio lygos finale

Ketvirtąsias Italijos elitinės (Serie A) krepšinio lygos finalo rungtynes trečiąją vietą reguliariajame sezone užėmęs Rimanto Kaukėno ir Darjušo Lavrinovičiaus Emilijos Redžo „Grissin Bon“ klubas šeštadienį svečiuose po pratęsimo 90:94 (21:25, 15:23, 20:20, 24:12, 10:14) pralaimėjo penktojoje pozicijoje likusiems Sasario „Banco di Sardegna“ krepšininkams, o serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo 2-2. Pirmuosius finalo serijos mačus savo aikštelėje „Grissin Bon“ ekipa laimėjo 82:63 (23...
2015-06-21

Deivido Dulkio komanda laimėjo, tačiau lietuvis tik šildė suoliuką

Šeštadienį pirmosiose Italijos elitinės (Serie A) krepšinio lygos pusfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynėse antrą vietą reguliariajame sezone užėmusi Venecijos "Umana Reyer" komanda, kurioje žaidžia Deividas Dulkys, namuose 87:70 (21:21, 17:17, 20:29, 12:20) nugalėjo trečiojoje pozicijoje likusį Rimanto Kaukėno ir Darjušo Lavrinovičiaus Emilijos Redžo "Grissin Bon" klubą. Vos 2 minutes šeimininkų gretose žaidęs D. Dulkys prametė tritaškį bei dusyk prasižengė.