rakimas sandersas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rakimas sandersas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rakimas sandersas“.

Artūras Gudaitis ir Mantas Kalnietis žaidė du pratęsimus

Krepšinio trileris. Taip galima pavadinti Eurolygos rungtynes Ispanijoje. Du lietuvius turinti Milano „AX Armani“ išnešė sveiką kailį, po dviejų pratęsimų 103:98 (19:20, 22:25, 17:19, 16:10, 11:11, 18:13) nugalėjusi „Valencia“ krepšininkus. Šeimininkai 26-ąją minutę pirmavo 62:45, bet persvaros neišsaugojo.
2017-11-16

Eurolyga: kas pateks į ketvirtfinalį, bet neprasibraus į finalo ketvertą?

Ketvirtadienį į kelionę pajudėjo pajudėjo Eurolygos naujojo sezono traukinys. Penktadienį į kovą stos Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Jų varžovė – Belgrado „Crvena Zvezda“. Portalas tv3.lt pristato visas elitinio žemyno turnyro komandas ir prognozuoja jų vietas. Praeitą kartą supažindinau su klubais, kurie, mano manymu, liks 9-12 pozicijose. Dabar – apie tas ekipas, kurios, kaip prognozuoju, užims 5-8 vietas.
2017-10-12

Mantas Kalnietis ir Jonas Mačiulis nežaidė, paskutinioji laimingoji – „Darussafaka“

Penktadienį baigėsi Eurolygos reguliarusis sezonas. Rungtynes žaidė Manto Kalniečio ir Jono Mačiulio komandos. Lietuviai dėl traumų nerungtyniavo, o paskutiniąja ketvirtfinalio dalyve tapo Kęstučio Kemzūros Stambulo „Darussafaka“ (Turkija). M. Kalniečio Milano „Emporio Armani“ (Italija) patyrė skaudų pralaimėjimą – namie 68:91 (21:22, 18:14, 10:29, 19:26) nusileido Kazanės „Unics“ (Rusija). Lietuvio ekipa pirmavo beveik visą pirmąją rungtynių dalį. Antroji tapo visišku krachu.
2017-04-08

Šarūnas Jasikevičius nuėmė kepurę prieš sirgalius, bet į šuns dienas išdėjo žaidėjų mentalitetą

Šarūnas Jasikevičius šiose rungtynėse, nors jos jau nieko nebelėmė Eurolygos turnyrinėje lentelėje, buvo toks, kaip visada: užsidegęs, emocionalus ir netoleruojantis klaidų. Deja, bet to pergalei nepakako. „Žalgiris“ po įtemptos kovos krito 88:84 ir europinį sezoną Kaune užbaigė pralaimėjimu prieš Milano „Emporio Armani“. Tradiciškai, spaudos konferenciją Šaras pradėjo angliškai. „Nenusipelnėme laimėti“, – tokie buvo pirmi trenerio žodžiai.
2017-03-31

Manto Kalniečio klubas tapo vienvaldžiu Italijos krepšinio lygos lyderiu

Šešioliktą pergalę Italijos vyrų krepšinio pirmenybių (Serie A) XXII turo rungtynėse iškovojo ir vienvaldžiu šešioliktos ekipų turnyro lyderiu tapo Manto Kalniečio atstovaujamas Milano „EA7 Emporio Armani“ (16/5) klubas, sekmadienį savo aikštėje po pratęsimo 94:90 (25:20, 13:19, 21:18, 20:22, 15:11) įveikęs autsaiderę Turino „Manital“ (6 pergalės ir 16 pralaimėjimų) ekipą.
2016-03-06

Antroji Rimanto Kaukėno ir Darjušo Lavrinovičiaus ekipos nesėkmė Italijos krepšinio lygos finale

Ketvirtąsias Italijos elitinės (Serie A) krepšinio lygos finalo rungtynes trečiąją vietą reguliariajame sezone užėmęs Rimanto Kaukėno ir Darjušo Lavrinovičiaus Emilijos Redžo „Grissin Bon“ klubas šeštadienį svečiuose po pratęsimo 90:94 (21:25, 15:23, 20:20, 24:12, 10:14) pralaimėjo penktojoje pozicijoje likusiems Sasario „Banco di Sardegna“ krepšininkams, o serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo 2-2. Pirmuosius finalo serijos mačus savo aikštelėje „Grissin Bon“ ekipa laimėjo 82:63 (23...
2015-06-21

Milano ekipai pritrūko Lino Kleizos indėlio

Pirmosiose Italijos elitinės (Serie A) krepšinio lygos pusfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynėse reguliariojo sezono nugalėtojas Milano "EA7 Emporio Armani" klubas su Linu Kleiza penktadienį namuose 75:84 (23:25, 26:17, 19:22, 7:20) pralaimėjo penktojoje pozicijoje likusiems Sasario "Banco di Sardegna" krepšininkams. Lietuvis į svečių krepšį įmetė 6 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei po kartą suklydo ir prasižengė.