Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse Miuncheno „Bayern“ 2:0 nugalėjo Paryžiaus „Saint-Germain“ klubą. Namuose pergalę iškovojusi Miuncheno ekipa triumfavo bendru rezultatu 3:0 ir užtikrintai žengė į turnyro ketvirtfinalį.

Pirmame komandų susitikime Miuncheno „Bayern“ šventė pergalę rezultatu 1:0.

Šiame susitikime 38-ą minutę PSG neišnaudojo neįtikėtino šanso pelnyti įvartį, kai Vokietijos kubo vartų sargas prarado kamuolį. Visgi, Matthijsui de Ligtui pavyko išgelbėti komandą numušant link vartų pasiųstą kamuolį.

61-ąją minutę po susidūrimo su Leonu Goretzka svečiai prarado kamuolį savo baudos aikštelėje, o šią situaciją tiksliu smūgiu užbaigė Ericas Maximas Choupo-Motingas ir išvedė „Bayern“ ekipą į priekį 1:0.

Vėliau PSG turėjo dar keletą progų, tačiau tašką šiose rungtynėse 90-ą minutę padėjo Serge Gnabry. Futbolininkas tiksliai pasiuntė kamuolį į apatinį dešinį vartų kampą ir padidino persvarą iki 2:0.