Išsigydęs klubo traumą po 7 praleistų rungtynių į aikštę grįžęs Chrisas Paulas atrodė solidžiai ir padėjo Fynikso „Suns“ (24/24) įveikti Memfio „Grizzlies“ (31/15) ekipą.

37-erių įžaidėjas pelnė 22 taškus, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, o Arizonos klubas 112:10 įveikė Memfio klubą.

Iki 3 kėlinio pabaigos likus 8 min. „Suns“ pirmavo net 72:43, tačiau „Grizzlies“ rado būdų atsitiseti – prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui komandas skyrė jau tik 15 taškų.

Likus 28,6 sek. Ja Morantas realizavo abu baudų metimus ir „Grizzlies“ priaertėjo iki 108:110.

Po itin sudėtingos Achilo sausgyslės traumos atsigaunantis Dario Šaričius šaltakraujiškai atsakė dviem baudų metimais. Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo pergalingi taškai.

Nugalėtojams 24 taškus pelnė, 5 kamuolius atkovojo ir 4 rezultatyvius perdavimus atliko Mikalis Bridgesas.

„Grizzlies“ gretose 27 taškus pelnė ir 8 rezultatyvius perdavimus atliko J. Moranttas.

„Grizzlies“ klubui tai buvo antrasis pralaimėjimas iš eilės. Prieš tai „grizliai“ buvo surengė 11 pergalių iš eilės seriją ir išlieka Vakarų konferencijoje šiuo metu užima 2 vietą.

Tuo metu „Suns“ iškovojo 3 pergalę iš eilės ir sugrįžo į atkrintamųjų paveikslą – šiuo metu Fynikso klubas Vakarų konferencijoje užima 7 vietą.