REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
7
. TV3 improvizacijų šou „Bravo“ (nuotr. Organizatorių)

Visai neseniai TV3 televizijoje buvo rodomas improvizacijų šou „Bravo“. Šioje laidoje buvo gausybę nenuspėjamų bei nežinomų situacijų , o jas išbandė ir aktorė Inga Šepetkaitė. 

7

Visai neseniai TV3 televizijoje buvo rodomas improvizacijų šou „Bravo“. Šioje laidoje buvo gausybę nenuspėjamų bei nežinomų situacijų , o jas išbandė ir aktorė Inga Šepetkaitė. 

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt moteris papasakojo apie darbą televizijoje bei įspūdžių kupiną laidą.

Anot pašnekovės, kiekviena laida buvo kupina įspūdžių bei netikėtumų: „Improvizacija visuomet yra nenuspėjama. Kas kartą nustebini pats save ir savo partnerį. Mes nežinojome, kokius žaidimus žaisime, juolab ką juose vaidinsime, tad netikėtumas lydėjo nuolatos. Labiausiai stebinančios „pralaimėjusio improvizatoriaus“ užduotys. Jose improvizatorius susiduria su fiziniu dirgikliu. Be to, kad turi improvizuoti ir sukurti apvainikuojančią vakaro dainą, jis turi įveikti ir fizinį įššūkį. Stiprus vėjo gūsis į veidą, bėgimas vis greitėjančiu bėgimo takeliu, kirmėlės pilamos ant kojų.“

Ši laida yra paremta improvizacija, anot Ingos, ji mokina pastebėti dabarties momentą: „Gyvenime daug ką darome automatiškai .Be to ilgą laiką praleidžiame savo galvoje. Sveriame, vertiname, planuojame. Improvizacija mokina pastebėti dabarties momentą. Ką dabar matome? Ką girdime? Ką jaučiame? Kaip kvėpuojame? Tai žaidimas kuris negali vykti jokiu kitu laiku, kaip tik dabar ir čia .O žaidimas turi vieninteli tikslą, tai žaisti. Kad galėtum žaisti turi būti pasijungęs 100 procentų, nusiteikęs azartiškai, igyjęs dramaturgijos kūrimui ir atlikimui reikalingus įgūdžius. Improvizuoti pasidaro sunku tik tuomet kai pradedi galvoti. Kai bijai suklysti, tampi atsargus. Atsargumas yra priešingybė spontaniškumui.“

REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, šioje laidoje taip pat buvo svarbus ir varžymosi momentas. Laidos dalyviai varžėsi tarpusavyje – kieno improvizacija bus geriau įvertinta. 

REKLAMA

„Esu azartiška. Todėl ir pradėjau domėtis bei praktikuoti šį teatro sportą. Laidoje mes varžomės tarpusavyje, turėjome zoom prisijungusius žiūrovus, kurie stebėjo laidą ir laidos pabaigoje balsuoja. Tačiau iš tiesų čia nėra pralaimėjusiųjų ar laimėjusių. Šiam žaidime mes žaidėme vienoje komandoje. Kuo sudėtingiau improvizatoriui, tuo geriau. Pralaimėjai? Bravo! Turi dar vieną galimybę improvizuoti. Azartą kelia ne mintys apie rezultatą, o pats improvizacijos procesas“, – pasakojo pašnekovė.

Dėl pandemijos sustojęs pramogų sektorius – uždarytos teatro salės, tačiau Inga turėjo galimybę bent šiek tiek vėl prisiliesti prie scenos bei darbo. 

REKLAMA
REKLAMA

„Esu labai laiminga ir dėkinga, kad turėjau galimybę vaidinti tokiu neįprastu laikotarpiu. Juk aktorius treniruojasi tik tada, kuomet veikia. Tai praktinė profesija. Tad man didžiulis malonumas vaidinti ir improvizuoti laidoje „Bravo“. Tai pirmoji tokio pobūdžio televizijos laida, kurioje filmavausi, tad vertinu šią patirtį. Pamačiau kaip kruopščiai ir tikslingai gali dirbti tokia didelė grupė žmonių“, – pasakojo apie darbą aktorė.

Baigdama pokalbį apie laidą „Bravo“, I. Šepetkaitė tikino, jog labai džiaugiasi, kad galėjo prisidėti prie šios laidos idėjos išsipildymo: „Nepavadinčiau to sunkumais. Man tai  nauja, labai įdomi patirtis. Įdomu buvo  dalyvauti laidos filmavimo procese. Teatre mes turime žiūrovus ir iškart gauname grįžtamąjį ryšį. Galime jausti kaip vystosi bendra vakaro atmosfera ir ją tikslingai kreipti ir valdyti. Filmavimuose dirbi kameroms, žiūrovui, kuris matys laidą savo televizoriaus ekrane. Žinoma, kad nesvarbu ar dirbi teatro scenoje, ar televizijoje visur atsiduodi 100 procentų.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų