Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Bendrovė „Tele2“ pranešė pristačiusi naują nemokamą mobiliąją programėlę „Mano kontaktai“. Ji leis vartotojams sužinoti, kurie numeriai iš jų telefonų knygos veikia „Tele2” ir „Pildyk“ tinkle, ir geriau kontroliuoti savo ryšio išlaidas.

REKLAMA

Programėlė padės sutaupyti išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ vartotojams – jie savo tinkle gali skambinti ir rašyti SMS nemokamai. „Tele2“ privatūs vartotojai sužinos, ar jų dažnai renkami numeriai yra „Tele2” tinkle. Su jais galima kalbėti nemokamai pasinaudojus paslauga „Šeima ir draugai“, sakoma bendrovės pranešime.

Pasak „Tele2“ atstovų, per 2012 m. žmonių, kurie naudojasi išmaniaisiais telefonais su „Android“ operacine sistema, tarp „Tele2“ ir „Pildyk“ paslaugų vartotojų padaugėjo beveik trigubai. Iš viso išmaniaisiais dabar naudojasi jau ketvirtadalis vartotojų.

REKLAMA
REKLAMA

Programėlė „Mano kontaktai“ patikrina telefonų knygoje esančius numerius ir parodo visus „Tele2“ bei „Pildyk“ numerius. Programėle taip pat galima draugams išsiųsti kvietimą pereiti į „Tele2” tinklą ir kalbėti pigiau.

Skelbiama, kad tai pirma tokia programėlė Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Ja galės naudotis visi „Tele2” klientai Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Švedijoje. Programėlę galima nemokamai atsisiųsti iš interneto parduotuvės „Google Play“. Versija „iPhone“ telefonams „App Store“ bus prieinama artimiausiu metu, sakoma pranešime.

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų