naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prieš septynerius metus sausio 9 dieną pasaulio šviesą išvydo pirmasis „Apple iPhone“ modelis. Jį pristatė kompanijos įkūrėjas Steve Jobs.

REKLAMA

Tada jis teigė, kad kompanijos tikslas iki 2008 m. užimti 1 proc. pasaulinės išnašiųjų telefonų rinkos. Šiandien „Apple“ turi 12,9 proc. rinkos ir yra vadinama revoliucioniere skaitmeninių technologijų pasaulyje.

REKLAMA

Per septynerius metus „iPhone“ ne tik stipriai pasikeitė ir patobulėjo, tačiau pakeitė ir žmones bei jų įpročius. „The Huffington Post“ nusprendė apžvelgti, ką „nužudė“ šio išmaniojo telefono pasirodymas.

Popieriniai žemėlapiai

Į savo modelius įdiegė „Google Maps“ paslaugą, išmaniųjų telefonų gamintojai praktiškai sunaikino popierinių kelių žemėlapių rinką. Tiesa, „Apple“ neseniai nusprendė kurti savo žemėlapių sistemą… žmonės kalba, kad, jei naudojatės ja, popierinių žemėlapių jums vis dar gali prireikti.

REKLAMA

Etiketas prie stalo

Pokalbiai ir geros manieros gali palaukti. Svarbiau socialiniame tinkle patalpinti maisto, kurį valgote, nuotrauką.

"Blackberry"

Nepadėjo net JAV prezidento Baracko Obamos pasirinkimas. Kompanijos rezultatai kasmet smunka vis žemiau ir žemiau.

Žadintuvai

Be komentarų. Laikrodis greičiausiai yra pati populiariausia funkcija net ir išmaniuosiuose telefonuose. Pirma priežastis, kodėl žmonės dažniausiai žiūri į telefoną – pasižiūrėti kiek valandų, antra priežastis – dar kartą pasižiūrėti kiek valandų, nes pirmą kartą pamiršo.

REKLAMA
REKLAMA

Fotoaparatai „muilinės“

Patogumas, dydis, greitis, kaina nulėmė, kad vartotojai fotografuodami dažniau naudojasi telefonu, o ne liaudyje „muiline“ vadinamu skaitmeniniu fotoaparatu.

iPod

Jau daugiau nei trejus metus „iPod“ pardavimai reguliariai krinta.

Dėmesio išlaikymas

Apie ką mes kalbėjome? Telefonai blaško ir trukdo susikaupti – tai dar vienas pionieriaus „iPhone“ nuopelnas.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų