• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Pranešama, kad Android 12 pristatys naują dalijamą ekraną. Ekranas turės funkciją App Pairs. Būtent ši funkcija leis susieti dvi telefono programėles kartu ir paleisti jas tuo pačiu metu padalintame telefono ekrane. Tiksliau tariant, pati sistema leis jums nusistatyti tik jums svarbias užduotis. Pasižymėjimas būtent tų programėlių, kurias reikėtų žiūrėti poromis, palengvins naudojimąsi jomis. 

Pranešama, kad Android 12 pristatys naują dalijamą ekraną. Ekranas turės funkciją App Pairs. Būtent ši funkcija leis susieti dvi telefono programėles kartu ir paleisti jas tuo pačiu metu padalintame telefono ekrane. Tiksliau tariant, pati sistema leis jums nusistatyti tik jums svarbias užduotis. Pasižymėjimas būtent tų programėlių, kurias reikėtų žiūrėti poromis, palengvins naudojimąsi jomis. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kaip šiuo metu jau yra nustatyta Android 11 sistemoje, jūs dabar taip pat galite paleisti dvi programėles padalintame ekrane. Atidarydami norimą programėlę ir pereidami į programėlių ekraną, turite paliesti atitinkamą piktogramą programėlės peržiūros lango viršuje. Tada turite pasirinkti parinktį, leidžiančią jums padalyti telefono ekraną. Pasirinkta programėlė tokiu būdu yra priversta atsidaryti ekrano viršuje. Žinoma, tuo pat metu jūs galite atsidaryti ir kitą naują programėlę. Taip pat galite pasirinkti jau anksčiau atidarytą, kad programėlė užimtų apatinį telefono ekrano dalį. 

REKLAMA

Naudojant naują Android 12 sistemą toks būdas taip pat greičiausiai išliks. Galbūt visas šis procesas bus vis tobulinamas. Tačiau taip pat turėsite puikią galimybę sukurti jums svarbią programėlių porą. Ši pora liks jūsų naujausių programėlių ekrane kaip atskira jūsų susikurta programėlė. Šiuo metu nėra visiškai aišku, ar šios naujai sukurtos programėlių poros ilgainiui taps pilnavertėmis poromis, kuriomis galima naudotis, pavyzdžiui, Samsung telefonuose. Šių telefonų vartotojai gali nusistatyti, kad pasirinktos programėlių poros būtų paleistos bet kuriuo metu. Taip pat kol kas nėra aišku, ar bus įmanoma susikurti kelias „App Pairs“, ar tik vieną. 

REKLAMA
REKLAMA

Kada galėsite išbandyti Android 12?  

Turbūt gerai pamenate, kad Android 11 buvo pristatytas praėjusių metų pradžioje. Jei Google ir šį kartą nuspręs laikytis panašaus tvarkaraščio, Android 12 turėtų būti pristatytas ateinančių savaičių bėgyje. Kartais gali atrodyti, kad naujas telefonas su įdomiomis funkcijomis kainuoja daug ir ne visi tai gali sau leisti. Prekredit lietuva padės jums rasti būdų, kaip tai išspręsti. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Android 12 žada nustebinti ir daugybe kitų naujų funkcijų. Apibendrinant, turėtų žymiai pagerėti slaptažodžių ir tinklo valdymas. Paaiškėjo, kad Google pasiūlys riboto tinklo režimą, skirtą būtent Android 12. Dar vienas kūrėjų tikslas yra padėti optimizuoti nenaudojamų programėlių saugyklą. Android 12 taip pat žada supaprastinti trečiųjų šalių programėlių parduotuves (third-party app stores). Tai reiškia, kad, reaguodama į susirūpinimą dėl monopolijų veiklos ir nesąžiningos kainodaros, švelnės kūrėjų politika. Tai bus susiję ir su mokėjimais programėlėse. 

REKLAMA

Android 12 bus su riboto tinklo režimu 

Ataskaitos rodo, kad Google sukūrė naują užkardos Linux iptables grandinės parinktį. Ji geba arba leisti, arba blokuoti tinklo srautą. Idėja yra ta, kad įjungus tinklą funkcionuos tik tos programėlės, kurios turi jūsų leidimą. Visos kitos jūsų įdiegtos programėlės bus užblokuotos. 

REKLAMA

Praktiškai tai reiškia, kad vis tiek gausite tiesioginius pranešimus iš programėlių, naudojančių Firebase Cloud Messaging (FCM). Naudojantis riboto tinklo režimu, tik keletas kitų sistemos programėlių gali siųsti arba gauti duomenis. 

Dar neaišku, kur Google įdiegs šio režimo parinktį ir ar galėsite susikurti blokuojamų programėlių sąrašą. Tiesą sakant, jei Google visgi leis apriboti tinklo prieigą, tai bus didžiulis žingsnis. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Google supaprastins Wi-Fi slaptažodžių dalijimąsi su kitais

Šiandieniniame technologijos pasaulyje negalime gyventi be interneto. Wi-Fi slaptažodžių dalijimasis su draugais ar šeimos nariais gali sukelti sunkumų. Gera žinia yra ta, kad Google žada tai supaprastinti. Pirma, jums nebereikės kaskart įvesti slaptažodžio ar jį perduoti kiekvienam savo draugui ar šeimos nariui. Antra, jums nebereikės susikurti paprasto slaptažodžio, kad draugai galėtų lengvai prisijungti prie jūsų Wi-Fi ryšio. 

REKLAMA

Dabar jau Android 10 suteikia jums galimybę dalintis Wi-Fi slaptažodžiais su kitais nuskaitant QR kodą. Visgi ir Wi-Fi Easy Connect turi trūkumą. Kad vienas žmogus nuskaitytų QR kodą, kitas turi fiziškai laikyti savo telefoną. 

Google žada Android 12 vartotojams leisti dalintis savo Wi-Fi slaptažodžiu taip pat QR kodu, bet naudojant funkciją Nearby Share. Tai reiškia, kad galite padaryti savo Wi-Fi slaptažodžio QR kodo arba Share Wi-Fi puslapio ekrano kopiją. Tai galėsite nusiųsti savo draugams naudodamiesi Nearby Share funkcija. 

REKLAMA

Žinoma, jūsų draugai turės naudoti Google Lens QR kodui nuskaityti. Visgi dabartiniam Share Wi-Fi puslapiui žadamas naujas mygtukas. Šis mygtukas jums leis tiesiogiai dalytis Wi-Fi slaptažodžiu su kitais per Nearby Share. Tiesa, jūsų draugai ar šeimos nariai, kuriems reikalingas jūsų Wi-Fi slaptažodis, turės būti jums artimoje aplinkoje. Tai paprastas, bet veiksmingas patobulinimas, kurį Google žada pasiūlyti Android 12. 

Apibendrinant, Google greitu laiku žada pasiūlyti kelias naujas Android 12 funkcijas. App Pairs dalijamame ekrane leis naudotis dviem programėlėmis tuo pačiu metu. Google taip pat pristatys riboto tinklo režimą. Taip pat turėtų supaprastėti Wi-Fi slaptažodžių dalijimasis su kitais Nearby Share funkcijos dėka. Lauksime naujovių.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų