Europos rinką šiandien pasiekė dar vienas „Apple“ „iPhone 3G“ ir „T-Mobile G1“ su „Google“ mobiliąja operacine sistema „Android“ konkurentas – bendrovės „Research in Motion“ telefonas „Blackberry Storm 9500“.

D. Britanijoje išskirtinės jo pardavinėjimo teisės priklauso mobiliojo ryšio operatorei „Vodaphone“. Šiuo požiūriu ji tiesiogiai konkuruos su išskirtines „iPhone 3G“ platinimo teises turinčia mobiliojo ryšio bendrove O2.

„Blackberry Storm 9500“ bus siūlomas kartu su įvairiais mokėjimo planais, tarp kurių bus ir neriboto naudojimosi internetu ir el. pašto paslaugomis pasiūlymai, skelbia britų dienraštis „Daily Mail“. Pasak jo, ilgai lauktą „Blackberry Storm 9500“ galės įsigyti 2 metų sutartis pasirašę klientai, sutinkantys už paslaugas mokėti ne mažiau nei 35 svarus per mėnesį.

„Blackberry Storm 9500“ turi sensorinį  didelės raiškos 3,25 colių įstrižainės ekraną, kuris truputėlį mažesnis už „iPhone“ (3,5 coliai). Vartotojai gali valdyti telefoną, žymėti tekstą ir atlikti kitas reikiamas operacijas pirštais liesdami ekrano paviršių, kuris, skirtingai nei stiklinis „iPhone“ ekranas, yra elastingas, o ne kietas.

REKLAMA

Pasak „Research in Motion“ vadovo Jimo Balsillie‘o, sensorinė „Blackberry Storm 9500“ vartotojo sąsaja yra „inžinerinis stebuklas“. Gamintojai tikisi šia naujove pritraukti tradicinius „Blackberry“ įrenginių vartotojus – be mobilaus elektroninio pašto negalinčius išsiversti vadovus ir įvairių sričių profesionalus.

Sensorinė telefono sąsaja atpažįsta „dvigubus“ prisilietimus, dėl to galima kur kas greičiau ir tiksliau rinkti tekstą – negaištamas laikas renkant didžiąsias raides ir specialius ženklus. „Blackberry Storm 9500“ naudoja 3G ryšį, jame yra integruota vaizdo kamera, GPS imtuvas ir su „iTunes“ sinchronizuojamas garso grotuvas.  Telefonai vartotojai gali naudotis „Windows Live Messenger“, „Yahoo Messenger“, „Google Talk“, „Facebook“ ir „Flick“ paslaugomis.

Pranešama, kad pirmasis „Blackberry Storm 9500“ įsigijo jį reklamuojantis britų lenktynininkas Lewisas Hamiltonas.


Rašyti komentarą...
t
tirlim pom pom tra lia lia
2008-11-06 16:23:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tuo metu, kai tam tikri gamintojai bando pasivyti iPhone'a, HTC Touch HD graksciais zingsniais lenkia "pati paciausia"...
Atsakyti
0

K
Karvė
2008-11-06 18:22:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Copy-paste
Atsakyti
0

N
NR1
2008-11-07 16:25:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tjgi cia grynas iPhon'as klaviatura, valdymas copy paste
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų