Svarbu „Facebook“ ir „Instagram“ naudotojams: nuo šiol bendrauti bus paprasčiau

„Facebook“ apjungė „Messenger“ ir „Instagram“ pokalbių programėles bei papasakojo apie naujas funkcijas, kurias vartotojai ten gali išvysti. Naujoji programa pasiekiama tik keliose šalyse, tačiau netrukus ji bus pasiekiama visame pasaulyje.

Svarbu „Facebook“ ir „Instagram“ naudotojams: nuo šiol bendrauti bus paprasčiau (nuotr. facebook.com)

Dabar abiejų pokalbių programėlių gali bendrauti tarpusavyje naudojantis bet kurią programą. Apie planus sujungti „Facebook“ korporacijai priklausančių socialinių tinklų vartotojus „The New York Times“ skelbė jau 2019 metais. Pats sujungimo procesas pradėtas šių metų rugpjūtį. Dabar „Facebook“ oficialiai pristatė naujas galimybes ir naujas bendro pokalbių „chato“ funkcijas.

Naujovės, kurias pristatė „Facebook“:

– kartu su pašnekovu žiūrėti „Facebook Watch“ arba IGTV vaizdo skambučio metu; – Slapto pokalbio režimas, kuomet pranešimai išsitrina juos perskaičius arba uždarius pokalbių langą; – „Selfių“ pagrindu sukurti paveiksliukai; – Spalvų pasirinkimas; – Reakcijos į pranešimus; – Žinučių persiuntimas; – Atsakymas į konkrečią žinutę; –  Animuoti efektai žinutėms.

Kiek anksčiau „Facebook“ pranešė apie ateityje numatomą feisbuko, instragramo ir „Messenger“ programėlės vartotojų profilio duomenų sinchronizavimą. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų