Žiauriai nukankinto keturmečio istorijoje – staigus posūkis

Kėdainiuose praėjusią savaitę nužudyto vaiko mamą prokurorai trečiadienį prašys suimti trims mėnesiams.

„Bandysime paprašyti trims mėnesiams“, – BNS sakė Kauno apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus vyriausiasis prokuroras Vitoldas Guliavičius. Teismo posėdis dėl moters suėmimo numatytas trečiadienį popiet.

Praėjusią savaitę teismas maksimaliam trijų mėnesių terminui suėmė moters sugyventinį, o jai skyrė savaitės suėmimą.

Prokurorai nedetalizuoja, ar paaiškėjo kokių nors naujų aplinkybių dėl moters dalyvavimo nusikalstamoje veikoje.

„Manome, kad ji dar turėtų pabūti suimta“, – sakė V.Guliavičius.

(101 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žmonės atsisveikina su žiauriai nužudytu berniuku

Vaiko mama ir jos sugyventinis įtariami itin žiauriu nužudymu. Vyras praėjusią savaitę iš dalies pripažino savo kaltę ir nurodė smurtavęs.

Žiauriai sumuštas keturmetis itin sunkios būklės sausio 25-osios vakarą į ligoninę atgabentas iš namų Kėdainiuose. Penktadienio rytą vaikas mirė. Įtarimai dėl jo nužudymo pateikti motinai ir patėviui.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Įtariamųjų nuotraukos "Facebook" paskyroje: sunku įtarti kažką blogo

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas, kalbėdamas apie praėjusią savaitę Kėdainiuose, sako, kad atsakomybė krenta ir ant policijos pareigūnų pečių. "Policijos pareigūnus spaudžia statistika, rezultatai. Neištirtų bylų skaičius. Netiesiogiai policijos darbuotojai pasako, kad yra ieškoma priežasčių nutraukti nusikaltimo tyrimą.

Žinoma, jei viskas yra aišku ir akivaizdu, tai galima padaryti - ištirti. Bet jei yra sudėtingesnė byla, tai nenorima to padaryti. Čia apeliuoju į pareigūnų sąžinę", - sako Vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas.


Rašyti komentarą...
J
Jurgis
2017-02-01 11:29:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nebekiskit tu slykstyniu zmogzudziu nuotrauku
Atsakyti
-5

A
2017-02-01 15:05:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Argi čia dar prašyti reikia, kad ją sulaikytų trims mėnesiams? Ji auka??? Ar čia ji buvo bejėgiškai sumušta ir užmušta be teisės apsiginti ????? Ši moteris turėjo apsaugoti savo sūnų, o ne žiūrėti kaip jis nusikamavęs miršta..... Ar teisingumas dar ilgai miegos???? Ar nesuvokiamas elgesys pas mus pateisinamas ??? Ar stebėti kaip nuolat daužomas ir kamuojamas nekaltas vaikiukas ir niekur nesikreipimas tai norma? Ar tai ne bendrininkavimas? Apie kokią laisvę čia kalbamą :( ŽMONĖMS ŠI TRAGEDIJA ŠIRDIS DRĄSKO. Manau ,kad mes visi tikimės teisingų valdininkų sprendimų.
Atsakyti
0

a
anna
2017-02-01 11:31:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Narkomanas prakeiktas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų