VSAT atstovas: daug žmonių vyksta be anketų, bet spūsčių pasienyje su Lenkija nėra

Trečiadienio rytą pradėjus vykdyti kontrolę pasienyje su Lenkija, pasitaiko nemažai atvejų, kai žmonės neturi užpildytų būtinų anketų, tačiau spūstys kol kas nesiformuoja, sako Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) atstovas.

„Eilių nėra susidariusių. Daug yra neužsipildžiusių, nežinančių netgi yra nemažai, bet situacijos, kad nusidriektų eilės, nėra“, – sakė VSAT Prevencijos skyriaus viršininkas Giedrius Mišutis.

Pasak jo, šiuo metu didžiąją dalį vykstančių per sieną sudaro vilkikai: nors jiems nėra privaloma izoliacija atvykus iš kitos šalies, tačiau jie taip pat turi turėti užpildytas anketas, ką irgi žino ne visi.

„NVSC anketą jie irgi turėtų užsipildyti. Ir su jais pasitaikė ne vienas ir ne du, kurie įsitikinę, kad jiems to nereikia“, – sakė VSAT atstovas.

„Nežinojimo yra labai daug“, – pridūrė jis.

Sausumos kelių kontrolė, tikrinant atvykstančiuosius iš Lenkijos, pradėta 8 val. ryto. Nuo praėjusios savaitės tokios patikros jau atliekamos oro ir jūrų uostuose.

VSAT vado pavaduotojas Antanas Montvydas anksčiau yra sakęs, jog žmonėms, kurie neturi užpildytų anketų, tokia galimybė bus suteikiama vietoje, tačiau tie, kurie elgsis piktybiškai, gali būti baudžiami.

Visi keliautojai, atvykstantys iš užsienio, privalo turėti neigiamą COVID-19 testo rezultatą, atliktą 48 val. iki atvykimo, arba atlikti tyrimą atvykus į Lietuvą bei izoliuotis 14 dienų su galimybe susitrumpinti izoliaciją, savo lėšomis dešimtą dieną atlikus tyrimą.

Jie taip pat turi būti užpildę NVSC anketas. Visiems atvykstantiems privalu izoliuotis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų