• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Tikriausiai visa Lietuva girdėjo apie dingusį ir vėliau rastą 15-metį Mykolą. Tėvai ir artimieji ruošiasi atsisveikinimui ir ieško žmogaus, kuris, panašu, paliko Mykolui atsisveikinimo paminklą-akmenį su užrašu.

Tikriausiai visa Lietuva girdėjo apie dingusį ir vėliau rastą 15-metį Mykolą. Tėvai ir artimieji ruošiasi atsisveikinimui ir ieško žmogaus, kuris, panašu, paliko Mykolui atsisveikinimo paminklą-akmenį su užrašu.

REKLAMA

Daugelis žmonių tapo šio jauno žmogaus gyvenimo istorijos dalimi. Daugelis sekė, kokia lemtis galėjo ištikti Mykolą Davidonį.

Vieni – meldėsi, o kiti – paliko pėdsakus jo gyvenime.

Prie Mykolo paieškos prisidėję asmenys turi prašymą ir kreipiasi į gyventojus.

Ieško šio kūrinio autoriaus arba mačiusio, žinančio, kas galėtų jis būti, kuris paliko Mykolui žinutę. Panašu, kad jis suprato, ką jautė Mykolas.

„Tik bijok netikėti – ateis tas baryga“.

Šis išskirtinis akmuo buvo rastas po Vilniaus Žirmūnų tiltu – galbūt tu žinai, kas šio meno kūrinio autorius? Ką jis norėjo pasakyti ir kokią žinią perduoti Mykolui?

REKLAMA
REKLAMA

Visi, turintys naudingos informacijos ir žinantys, kas šis talentas raginami skambinti numeriu +37061216174.

Išskirtinis Mykolo tėčio interviu: „Neturime [abejonių]. Iš rūbų atpažinome“

Jaunuolio kūnas rastas pirmadienį Trakų rajone, Lentvario seniūnijoje, Valų kaime, Neries upėje apie 10 metrų atstumu nuo kranto. Šiuo metu teisėsauga vykdo tyrimą.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt M. Davidonio tėtis Mindaugas pasakoja, kad ši vieta savanorių ir gelbėtojų buvo tikrinta ne sykį tiek su valtimis vandenyje, tiek su echolotais, tačiau nieko nebuvo aptikta.

„Nepriplaukus iki Saidės, [kūnas rastas] anksčiau prieš Valus. Tikrinome tą vietą ir daug kartų plaukėme. Penktadienį plaukė. Nemažai kartų buvo praplaukta ir tikrinta.

Su echolotais buvo tikrinta, bet ne faktas, kad toje vietoje jis ir buvo čia visą laiką. Tik dabar jį rado šioje vietoje, o kur jis buvo, kai ten buvo tikrinta su echolotais, niekas ir nepasakys, nes greičiausiai, ne vienoje vietoje [buvo kūnas]. Greičiausiai iki ten kažkaip keliavo“, – kalbėjo Mykolo tėtis.

REKLAMA
REKLAMA

„Turbūt buvo kažkur užkliuvęs ar panašiai. Panašioje vietoje anksčiau jau buvo rastas kažkoks skenduolis. Reikėtų tikrinti, kiek vieta ta pati, bet panašioje vietoje“, – tv3.lt kalbėjo Mykolo tėtis.

Dingusio paauglio kūnas, anot M. Davidonio, galėjo būti vandenyje ir užkliuvęs, todėl jis ir nebuvo smarkiai nutolęs nuo paskutinės Mykolo buvimo vietos – Vilniuje esančio Žirmūnų tilto.

„Apie 30 gal ar truputį daugiau kilometrų nuo Žirmūnų tilto. Nemažai yra kilometrų. Arčiau Vilniaus vietos buvo dar daugiau tikrintos, nei tos čia žemyn.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Turbūt buvo kažkur užkliuvęs ar panašiai. Panašioje vietoje anksčiau jau buvo rastas kažkoks skenduolis. Reikėtų tikrinti, kiek vieta ta pati, bet panašioje vietoje.

Toje vietoje susidariusios salos, kurios išlindo, kadangi [vandens] lygis nukrito. Ir visa upė tokia  sudėtinga. Kažkaip išskirti, kad ta vieta išskirtinė, tai nelabai būtų galima. Tų atkarpų [upėje] yra sudėtingų ir labiau sudėtingų nei šita. Ta upė yra visokia“, – sako jis.

REKLAMA

M. Davidonis pažymi, kad vandens pakilimas upėje sujudino procesus – paieškų metų vandens srovė galingesnė, o srautas didesnis: „Kiekvieną dieną beveik keičiasi situacija upėje, ir tokių dėsningumų sudėtinga pasakyti“.

„Neturime [abejonių]. Iš rūbų atpažinome. <…> Megztinio fragmentai, batai gerai išsilaikė“, – sakė M. Davidonis.

Pirmadienio vakarą policijai pranešus apie rastą skenduolio kūną ties Valų kaimų, į įvykio vietą nuskubėjo ir pats M. Davidonis su žmona.

REKLAMA

Anot M. Davidonio, atvykę jie savo sūnaus kūną iškart atpažino iš rūbų. Naujienų portalui tv3.lt jis patvirtina jokių abejonių neturintis, kad rastas kūnas – Mykolo.

„Neturime [abejonių]. Iš rūbų atpažinome. <…> Megztinio fragmentai, batai gerai išsilaikė“, – sakė M. Davidonis.

Dingo prieš tris mėnesius

Primename, kad Mykolas Davidonis dingo vasario 4 dieną. Tądien, kiek po 16 val., jis išlipo Vilniaus centre, netoli Lukiškių aikštės esančioje Kražių stotelėje. Vėliau ėjo palei upę Operos ir baleto teatro link.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Po 18 val. dingęs vaikinas į skambučius neatsiliepė, o apie 21 val. jo telefonas jau buvo išjungtas. Tikėtina, kad išsikrovė telefono akumuliatorius. Po kurio laiko prie Žirmūnų tilto buvo aptikti vaikinui priklausę daiktai.

Rasta jo striukė ir kuprinė, vėliau rastas ausinių dėklas, ausinės, banko kortelė ir telefonas. Anksčiau naujienų portalui tv3.lt jaunuolio mama Ieva Davidonienė yra sakiusi, kad šioje vietoje jis galėjo būti apie keturias valandas – nuo 16 iki 20 val.

Dingimo dieną vaikinas vilkėjo žalios ir juodos / tamsiai mėlynos spalvos dryžuotą megztinį, juodas kelnes, mėlynus batus.

Nuo tokiu mazu menkniekiu daeinama iki tiesos ! Tik 1 plauka rado ir nusikalteli pagavo. Tas akmuo kaska reiskia tarp narkotiku.Uzrasas...kad gal esi skolingas..ar tiesiog " mirsti" kad negausi dozes. Juk kai negauna ...jie is blogumo raitosi,ju visus kaulus suka,skausmas neispasakytas,o gal ir priveda iki to,sokti i nebuti.....Skaites seniai narkomano ispazinti. O,dabar paskutiniai nauji narkotikai labai pavojingi,tokiu dar atseit nebuvo.Narkotiku prekeiviai turi spec.rata,duoda duokles,kad neisduotu,jie susikrauna milijoninius turtus ir tt. Seimune,kuri nori iteisinti ,kuri pasiule ir kiti pritare,mesti is Seimo,kol dar nevelu. Tiesiog letai mirsta zmogus su skausmu...tiesiog nuodijama nuodais.Tuo laiku,kai paragauja,ar pauosto,pajaucia,kad skraido,nuotaika,geris,siluma..lyg 9 danguje.( narkomano ispazintis ) .Todel jie vagia,iesko pinigu...kad tik ir vel gauti doze,bet ji kaskart vis dideja. Lietuvos prezidentas ir vyriausybe privalo sunaikinti " dilerius" narkotiku prekiautojus,o vaikus ismokinti,kad niekada nepirku,niekada nepradetu ,nes tik 1 kartas...butinai reiks ir antro,trecio,desimto.Visiems linkiu proto,susivaldymo,padeti vienas kitam,kad nenaudoti narkotiku,ypac mokyklose.Tai mirtis !!!!!!!!!!
Išsaugos tėvai nuo narkotikų jei valdžia nori juos laisvai stumdyti. Juk tėvai darbe būna vos ne pusę paros. Narkotikai pasibaigs tik tada kai aukštį teisėsaugos pareigūnai baigs prekeivius stoguoti. Be stogo narkotikų prekyba paprasčiausiai negalima
Vargšai žmones ka turejo išgyventi šitiek laiko,dabar bent jau pasilaidos kapeli tures,užjaučiu iš visos širdies,nebukim abejingi,nerašinekim kvailu komentaru,bet kuriam taip gali atsitikti,yra baisu prarasti brangu žmogu,pagalvokime kaip skaudu butu jeigu mums tai nutiktu,bukim žmogiški
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų