Rašyti komentarą...
Mergaitės (merginos) rašyta. Reikia apklausti merginą, su kuria Mykolas turėjo šiltus draugiškus jausmus..
Mergaitės (merginos) rašyta. Reikia apklausti merginą, su kuria Mykolas turėjo šiltus draugiškus jausmus..
Ka gi prasysim armonaites narkota teisinti... kai ir be to uztektinai bardako.
Tas užrašas keli metai matėsi ant namo Konstitucijos pr. berods prieš savivaldybę.
Gal būt tas užrašas ir dabar yra, kad ir nutrintas, bet galima atkurti ir ištirti kas parašė. Gal būt yra ir vaizdo įrašų.
Mykolo žudikai yra su polėkiu. Kažkas parašė: "Ar tik nebus tas Mykolas pats baryga ilindęs rimtiem žmonėm į skolas? O žinute skirta visai ne jam, o tevam arba tiem kas ieško? Nes prieš tai žinutes juk nebuvo, o po žinutes ir kūnas atsirado.." Bet čia bus jaučiu kokia mažvaikių narkodilerių gauja, nes palikinėti savo ženklus po nužudymo reikia neturėti proto ir turėti daug ambicijų. Taip būna tik jauniems žmonėms. Mykolas galėjo būti įsivėlęs į platinimą, tikriausiai ne itin ilgą laiko tarpą, ir nežinoti kaip ištrūkti, o jie gal nepaleidžia gyvų iš savo tinklo.
@itikinamiausia Gal jūs ir arti tiesos...
Na, Mykolas lankė mokyklą ir neatrodo kaip visiškas narkomanas, kuris už dozę atiduotų viską. Taip, kad versija, kad buvo skolingas neįtikina. Galėjo būti kiti dalykai dėl ko jį pražudė narkodileriai - kerštas, tapo liudininku, pvz. pradėjo dirbti jiems ir tada metė bei pan.
Jie tiesiog vakcinuoti už tai ir be emocijų. Ataušę visi, kurie gavo nors 1 dozę marmalo. Tiesiog kitokie. Nemanau, kad čia tėvai kažkaip susiję su Mykolo nužudymu. Tikrai tikrai tikrai ne. Gal jie nebuvo superiniai tėvai, bet vis tiek mylėjo savo vaiką. Kiek tikrinau jų anketas, tai jie tos laisvamaniškos, liberastiškos idealogijos apimti. Kaip koks virusas žmonių galvose, bet jie mano, kad yra progresyvūs, pažengę. Va, kuo viskas išvirto. Tikrai ne tėvai. O kadangi skiepytiems su galvelėmis negerai, jie tokie keistoki paliko, pasakai, kokią rimtesnę mintį, argumentuoji, o jie - chichichacha, primityvūs po vax paliko, tai ir nesigilina. Gal net ir nesugebėtų gilintis, nes yra genetiškai modifikuoti žmonės. Rado upėj, tai galvoja, kad į upę ir įšoko pats, nes po dozės gi labai būdinga šokinėti į upes. Pilnos upės užvartojusių, ane?
@To Mona nusišnekat ir net nejaučiat.....
Liudininku tapo ir nužudė. Arba žinojo per daug, arba pamatė, ko nereikėjo, o gal ką nors leptelėjo kaip vaikas. Tiek užtenka. Mane už komentarą patrenkė mašina, nes pagalvojo, kad aš liudininkė pedofilijos byloje, kai niekada nieko nemačiau. Turėjau mirti, bet nemiriau. Tenorėjau užsistot mergaitę nuo kaimiečių degradų purvais drabstančių Kedžius, Venckus ir net pačią Deimantę. Nežinojau ir netikėjau, kai žmonės rašė, kad ten VSD tuos šlykščius komentarus pila. Narkobiznis yra vienas žiauriausių pasaulyje. Pedofilų klanas dar baisiau.
Mykolo žmogžudystė yra akivaizdi..Labai patogi versija - vislą suversti narkotikams.Tik silpnapročiai nesuvokia,kad tai labai tinkama versija žmogžudžiams..
@Versija O kad narkotikų dileriai galėjo ir nužudyti šitas ne silpnaprotis nesuvokia?
Kai seimas ateis į protą ir nesuks, vaikams smegenų, dėl kvaišalų, tada gal valstybės žmonės pradės galvoti, kad tai kenkia vaikms.Dieve saugok...
@Arnas Tik silpnapročiai gyvybės atėmimą susieja su narkotikais..Jiems atrodo,kad žmogžudys turi nužudyti dėl narkotokų.Vėplos?
@Vėplys Tau tik viena versija galvoje kyla, kas dėl narkotikų ir žudymo? Dėl kitų dalykų narkotikų biznyje negali nužudyt, tik dėl to, kad kažkam pritrūko vienos dozės? Man bloga nuo durnų žmonių. O gal tu vaikas? Tada viskas ok. Užaugsi dar.
@Arnas Policininkams po3000 į rankas kas mėnesį plius premijos už išaiškintus platintojus ir leidimas naudoti ginklą ir kad nusikaltėliai žinotų, kad neišsipirks baudomis. Gal padėtis pagerėtų ir stojančių į akademiją gretas papildytų dori jauni žmonės, kurie suvaldytų chaosą gatvėse.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų