• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prieš tris mėnesius be žinios dingusio 15-mečio Mykolo Davidonio mama Ieva gyvena maldomis ir viltimi, kad jos sūnus atsiras. Moteris puikiai supranta, kad mažai likę vilties, kad Mykolas atsiras gyvas ir sveikas, bet stengiasi nepasiduoti ir su dingusiu sūnumi susitinka sapnuose.

Prieš tris mėnesius be žinios dingusio 15-mečio Mykolo Davidonio mama Ieva gyvena maldomis ir viltimi, kad jos sūnus atsiras. Moteris puikiai supranta, kad mažai likę vilties, kad Mykolas atsiras gyvas ir sveikas, bet stengiasi nepasiduoti ir su dingusiu sūnumi susitinka sapnuose.

REKLAMA

„Aš nežinau, kaip žmonės išgyvena tokias tragedijas. Visas gyvenimas yra sugriuvęs.

Mus palaiko tik tai, kad turime mažąjį vaiką, dėl kurio kabinamės. Jam mūsų reikia nesužalotų ir normalios psichikos“, – naujienų portalui tv3.lt  atvirauja mama Ieva.

Moteris pripažįsta: dingęs sūnus Mykolas lanko sapnuose

Moteris pasakoja jau tris mėnesius gyvenanti „kosmose ir košmare“ – viskas subyrėjo į šipulius.

„Per pusę sudaužytas esi. Vienos pusės neliko, o viena dar liko. Toks sužalotas ir esi. <…> Vienintelis dar sūnus, dėl kurio dar gyvename. Jeigu nebūtų sūnaus, tikriausiai ir mūsų pačių čia nebūtų“, – sako Ieva.

REKLAMA
REKLAMA

„Bandai gyventi, bet jėgų jau nebėra“, priduria ji.

Mykolo mama kalba ir apie neblėstančią viltį, kad sūnus į namus grįš gyvas ir sveikas. Viltį palaiko malda.

REKLAMA

„Čia yra svajonė. Dieną ir naktį, vakare ir per pietus mes trise meldžiamės. Tik vienintelis Dievas žino, kur jis dabar yra. Ir vienintelis Dievas gali mums padėti.

To stebuklo kiekvieną kartą tikimės. Mes prašome Dievo, kad saugotų mūsų Mykolą, ir kai ateis laikas, mums jį grąžintų“, – sako ji.

„Du kartus sapnavau Mykolą,  kad jis grįžta namo ir yra žiauriai pavargęs“, – prisimena Mykolo mama.

Retsykiais Ievą Davidonienę Mykolas aplanko sapnuose: „Du kartus sapnavau Mykolą, kad jis grįžta namo ir yra žiauriai pavargęs.

REKLAMA
REKLAMA

Sapne jo klausiu: „Kur tu buvai? Kaip čia visa tai atsitiko?“, o jis man atsako „Eik pati ir aiškinkis“. Tai vis aiškinamės.

Artimas Mykolo draugas lygiai tokį pat sapną sapnavo, kad jis grįžo namo. Dar brolis jį yra sapnavęs, kad parduotuvėje susitinka. Sapnuoju jį sugrįžtantį“.

Mykolo tėtis turi svarbų prašymą

Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su vasario 4 dieną Vilniaus centre dingusio 15-mečio Mykolo tėčiu Mindaugu paaiškėjo, kad paieškos ir toliau nestoja. M. Davidonis pasakoja, kad šiuo metu jos vyksta ir upėje, ir sausumoje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Perdėliojamas ir paieškų planas, tikrinamos seniau nepatikrintos versijos bei faktai. Vyras sako, kad savo ruožtu tyrimą vykdo policijos pareigūnai, kriminalistai. Šalia viso to, ieškoti istorijos galų padeda ir privatūs detektyvai, kurie tikrina bei kelia įvairias versijas.

„Šiuo metu taip pat ieškome ir informatoriaus, kuris gali žinoti daugiau detalių, kurios padėtų tyrime. Kol kas dar tokio žmogaus neradome, tačiau tikime, kad jis yra ir žino daugiau nei šiuo metu žinome mes, todėl labai prašome jį atsiliepti“, – sako M. Davidonis. Pasiteiravus, kokių informatorių ieško, Mindaugas tikina, kad jais gali būti bet kas, kas žino galimų įvykio detalių, ėjo pro šalį, matė, girdėjo, kas įvyko ir t.t.

REKLAMA

 „Manome, kad tikrai turėtų būti daugiau žmonių, nes ta vieta, kurioje viskas įvyko, nors ir nėra labai matoma, tačiau kitoje upės pusėje turėjo būti žmonių, kurie ėjo pro šalį.

Žinome, kad jų buvo, tačiau kol kas dar jų neradome, kaip ir tų, kurie buvo po tiltu. Tikimės, kad tie, kas ėjo pro šalį ar kažką matė pasidalintų informacija, kuri gali būti naudinga mums bandant rekonstruoti to vakaro paveikslą“, – priduria jaunuolio tėtis.

REKLAMA

Jeigu turite bet kokios informacijos, kuri gali būti naudinga, kviečiame tiesiogiai kreiptis į Mykolo tėvus ar grupėje „Mykolo paieška“ nurodytais kontaktais ir visais kitais būdais, kurie jums yra patogūs.

Naujienos, kurios dažnai perveria širdį

Mindaugas atviras – iki šiol trūksta aiškesnės informacijos, todėl atsiranda erdvės įvairioms versijoms, kas nutiko jų sūnui.

15-mečio tėčio teigimu, tikimybė, kad Mykolas vandenyje, yra 50 proc., likę – kad kažkur kitur: „Vien todėl ir nėra aišku, kaip tiksliai turėtume daryti paieškas, tad ir ieškome vandenyje, sausumoje. Pakrantėje yra dar nepatikrintų vietų, tačiau jų labai mažai, bandėme tikrinti ir įvairius kanalizacijos liukus, kas ir kaip. Todėl ir ieškome informatoriaus, kuris galėtų suteikti bent kažkokios informacijos, nes ir tokios detalės, kur buvo rastas telefonas ir pan., suteikia įvairių kabliukų, už kurių galėtume susidėlioti platesnį vaizdą. Daugiau detalių suteiktų galbūt linkmę, kur turėtume ieškoti daugiau...“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Mindaugas priduria, kad nežinant, kas tiksliai įvyko dingimo dieną, niekas negali 100 proc. teigti, jog sūnus upėje, tačiau imamasi visų įmanomų veiksmų.

„Kai nėra už ko užsikabinti, ieškoti vis tiek kažkur tenka. Žinoma, kuo ilgiau ieškai ir nerandi, o ypač, kai pasikonsultuoji su žmonėmis, kurie ieško skenduolių, kad jau turėtų artėti tas laikas, jog kūnas turėtų pasirodyti, tai aplanko įvairiausios mintys.

Būna, plauki 20-ąjį kartą ir mąstai, kad galbūt ieškoti reikėtų ne upėje, bet, iš kitos pusės, ir vėl supranti, kad plaukdamas dugno nematai, todėl versija, kad jis yra vandenyje ir toliau lieka neatmetama“, – sako jis.

REKLAMA

Pastaruoju metu žiniasklaidoje matyti nemažai pranešimų apie rastus dingusių žmonių kūnus. Mindaugas pasakoja, kad toks žinių srautas priverčia labiau suklusti ir atkreipti dėmesį. Prie viso to, neretai tokios žinios priverčia ir suspurdėti širdį: „Informacija apie rastus žmones paliečia. Net jeigu ji būna ir labiau papildyta, kuomet aišku, koks asmuo rastas, vis tiek paliečia. Galbūt labiau paliečia tada, kai pranešama apie rastą asmenį, tačiau vis dar yra nežinoma jo tapatybė. Vidinę ramybę atrasti sunku. Gali būti ir taip, kad net ir paaiškėjus kažkam ramybės rasti nepavyks. Šiuo metu sudėtinga, nes žinomas tik dingimo faktas, todėl neretai patys sau sakome, kad kažkam paaiškėjus būtų bent jau užbaigtas, aiškus etapas.“

REKLAMA

Dingo prieš tris mėnesius

Primename, kad Mykolas Davidonis dingo vasario 4 dieną. Tądien, kiek po 16 val., jis išlipo Vilniaus centre, netoli Lukiškių aikštės esančioje Kražių stotelėje. Vėliau ėjo palei upę Operos ir baleto teatro link.

Po 18 val. dingęs vaikinas į skambučius neatsiliepė, o apie 21 val. jo telefonas jau buvo išjungtas. Tikėtina, kad išsikrovė telefono akumuliatorius. Po kurio laiko prie Žirmūnų tilto buvo aptikti vaikinui priklausę daiktai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Rasta jo striukė ir kuprinė, vėliau rastas ausinių dėklas, ausinės, banko kortelė ir telefonas. Anksčiau naujienų portalui tv3.lt jaunuolio mama Ieva Davidonienė yra sakiusi, kad šioje vietoje jis galėjo būti apie keturias valandas – nuo 16 iki 20 val.

Dingimo dieną vaikinas vilkėjo žalios ir juodos / tamsiai mėlynos spalvos dryžuotą megztinį, juodas kelnes, mėlynus batus.

Visi, turintys naudingos informacijos, raginami skambinti numeriais +37061216174 arba 112 ir pasidalinti žinia socialiniuose tinkluose.

As duociau tarptautine paieska .ir dar tam Vilniui tu pedofilu ir t.t. gal uzdaryta koks iskrypelis laiko. ir dar patarimas mamai nusiraminti ir pries uzmiegant uzduoti mintyse klausima kur tu kas salia taves man reikia zinoti keleta kartu mintyse kartoti pries uzmiegant laukti sapno mamos su vaikais turi rysi juolab jis jau sapne buvo atejes . Mamai nueikite i kapines prie artimuju kapo mintyse paprasykit mirusiuju artimuju pagalbos kad nurodytu kelia pas sunu kai prasysit lieskite rankomis kapo zeme .gal jums ir tai pades man sunkioj situacijoj padejo
Mano sūnus išėjo sausio 4.. .(.Prieš jo išėjimą porą mėn.atgal sunkiai mirė mama...kančių kančioj...Nebuvo išblėsę dar tie vaizdiniai..).Tuo metu tai buvo ledinė naktis...Jaučiau,kad nebegrįš,nors iki tol nieko panašaus nebuvo.Pačios pirmos nakties paryčiui jis atėjo....sugrįžo.Šokau nuo sofos,ant kurios susiraičius gulėjau.Bėgau žiūrėt...lyg vartelių braškesį išgirdau...nebuvo...Supratau-pasisakė..kad iškeliavo...Ieškojo toliau.Sausio 8 buvom Mišiose...Po jų tuoj ir atrado metu rado laukuose pavirtusį ledo skulptūrėle..į dangų rankelėm iškeltom...Mylimiausias...brangiausias...geriausias...Žiauru...žiauru yra netekt vaiko.Dar tokios mirtys.Išeina ir negali rast...O Dieve,kaip Jums skauda!!!Skauda ir mums,bet turim kapelį...Meldžiamės.Sapnuose matau visada santūrų, ramų,dailiai apsirengusį....gražų-koks ir buvo.Atnešė ir rožių baltų glėbį...Ir gyvenam ..Dažniausiai sapnuoju aš...jo mama.Stengiuos kiek įmanoma neraudot,kad lengvesnė Jam būtų kelionė pas Viešpatį....Laikykitės.Apkabinu jus linkėdama stiprybės ir gerosios vilties.Tegu Dievas jums padeda .Turit dėl ko gyvent.Man irgi yra dar dukra.Be abejo....niekad neužgys šitos didelės meilės netekties žaizdos.Bet juk tikrai pasaulis yra kupinas skausmo.Ir...kupinas grožio.Aprėpkim kažkaip viską.Kuo daugiau gerų minčių!
Gal reikia paskelbta piniginį atlygį už informaciją gal tada atsiras vaikas ar žinių kokių,gal narkomanai pradės kalbėt,pinigu
jiems reikia dozems,bus suinteresuoti,gal jam kas davė kokią dozę kad jis prarado nuovoka kur jis yra,ar galva sumušta ar doze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų