Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Ačiū, Dievui, dar neiškirto Vingio parko. Bus kur briedžiams gyventi.
Ką gero padarė vardan briedžio garsioji aplinkosauga? Padarė selfių gerų.
Geriau golfuką tryse sankryžoje pagauti, nors biznis nusimato...
Nusikalstamai masiškai naikinant miškus gyvūnai nebeturi kur dėtis, Pilni keliai automibilių pridaužytų laukininių gyvūnų, o mūsų idiotai atseit rūpindamiesi eismo saugumu( o iš tikrųjų psiipinigavimu,)(stato greičio matuoklius užuuot įrengę tvoras - užkardas nuo žvėrių, bei žvėrių pralaidas bent pagrindiniuose šalies keliuose.
Dvi targedijos, vargšas briedis mieste ir beviltiški galimai aplinksauginiai, žaidžiantys savo biliardą. Visą dieną, jūs tik pagalvokit!
Gyvas šašlykas stovi upėje. Daug mėsytės niam niam
@Šašlykiuko mėgėjas
- pasodinsiu- niamniam kaimyno.
@Šašlykiuko mėgėjas
Gydykis kol nevėlu.
Aplinkosaugininkai už milijonus perka įrangą uostyti išmetamas am dujas, bet neturi šautuvo su migdomaisiais. Terorizuoti savo piliečius lengviau, negu užmigdyti briedį ir nuvežti į mišką
@Nesuprantama
Kaip tu jį užmigdysi upėje?
nėra institucijos, kuri būtų atsakinga už saugų laukinio gyvūno, pasirodžiusio mieste, perkėlimą atgal į gamtą? Gal tai aplinkos ministerija? Ar ne jie atsakingi už gyvūnų apsaugą Lietuvoje? Briedžiai prisileidžia žmones iš gana arti, tai gali gyvūnas išgąsdintas ir nukentėti, išbėgti į kelią, ypač kai tiek daug smalsuolių, kuriems svarbu fotkes į instagram sukelti.
@Nejaugi
Aplinkos misterija žino, iš briedžio pinig nenulups....
Debilai nematę briedžio !!!
Pabuvęs vandenį pats išliptų, plius jie gerai plaukia, ne visiems įdomu ir nuo krantų gasdina žvėriuką...
Kiti dar kišasi pagausime išvešime iš miesto... Žvėris labiau bijo nei jūs, ko jūs lendate prie jo... Atsirado gyvūnų gelbėtojai... Neturit ką veikti ?
Pabuvęs vandenį pats išliptų, plius jie gerai plaukia, ne visiems įdomu ir nuo krantų gasdina žvėriuką...
Kiti dar kišasi pagausime išvešime iš miesto... Žvėris labiau bijo nei jūs, ko jūs lendate prie jo... Atsirado gyvūnų gelbėtojai... Neturit ką veikti ?
Viešina informaciją, kur dabar vaikšto briedis, kad visi socialinių tinklų aukos spėtų nulėkti ir pasidaryti selfį su briedžiu ir pasiviešinti?
REKLAMA
REKLAMA
Visą dieną klaidžiojęs ir Neryje mirkęs briedis išlipo į krantą: žvėris blaškosi Vingio parke