Vilnius kiekvieną dieną skiepys „Pfizer“ vakcina be registracijos: pasakė, kokiu laiku atvykti

Vilniuje vakcinacija tampa dar laisvesnė ir visi norintieji pasiskiepyti pirmąja „Pfizer-BioNTech“ vakcina tai padaryti galės be registracijos, kiekvieną dieną nuo 12 val. iki 16 val. Norintiesiems gauti pirmąją „Pfizer-BioNTech“ vakciną užteks su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu atvykti į „Litexpo“ vakcinacijos centrą Laisvės pr. 5.

Skiepijimas be registracijos vyks tol, kol bus vakcinos. Kadangi šis skiepijimo organizavimas vyks ne vieną dieną, todėl gyventojus raginame atsakingai planuotis vizito skiepui laiką. Kadangi pastaruoju metu temperatūra neretai perkopia 20 laipsnių šilumos padalą, todėl atvykstančiuosius skiepui raginame nepamiršti pasirūpinti vandeniu, rašoma Vilniaus miesto savivaldybės pranešime. 

Šią savaitę Vilnius yra gavęs 32 tūkst. „Pfizer-BioNTech“ vakcinos dozių, iš kurių pirmajam skiepui skirta 27 tūkst. dozių. Verta paminėti, kad šio gamintoja vakcina gali skiepytis 16 metų ir vyresni gyventojai.

Tuo metu įmonės, turinčios daugiau nei 50 darbuotojų, gali registruoti savo kolektyvą ir skiepas bus atliekamas darbovietėje. Įmonę galima registruoti paštu [email protected], gavę laišką specialistai susisieks su įmone ir įvertins galimybę skiepyti darbo vietoje.


Rašyti komentarą...
K
Kas
2021-06-09 15:38:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Priko priejom turėtų buti geda eikit eikit susileisti noudu
Atsakyti
0

A
Al.
2021-06-09 15:58:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur,ta masinė vakcinacija?
Jau baigėsi,nes pirmo skiepo atvyksta mažiau žmonių nei antro.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų