• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Trečiadienį po pietų Vilniuje peiliu buvo užpultas aktorius Mindaugas Sėjūnas. Vyras netoli Benedikto turgaus fotografavo iškeltą Ukrainos vėliavą ir šešėlyje pamatė greitai link savęs einantį trenkti užsimojusį vyrą. Laimei, smūgio pavyko išvengti.

Trečiadienį po pietų Vilniuje peiliu buvo užpultas aktorius Mindaugas Sėjūnas. Vyras netoli Benedikto turgaus fotografavo iškeltą Ukrainos vėliavą ir šešėlyje pamatė greitai link savęs einantį trenkti užsimojusį vyrą. Laimei, smūgio pavyko išvengti.

REKLAMA

M. Sėjūnas nori įspėti lietuvius saugotis panašių išpuolių ir ragina jokiu būdu neskatinti agresijos prieš rusakalbius.

Šešėlyje pamatė užsimojusį užpuoliką

Žinomas aktorius trečiadienį šiek tiek po pietų atvyko į Benedikto turgų Vilniuje. Eidamas link turgaus vyras pamatė prie vienos kebabinės iškeltas dvi vėliavas – Lietuvos ir Ukrainos.

„Pagalvojau, kad reikia nufotografuoti, gražus vaizdas. Taip pat pagalvojau, kad ta proga užsisakysiu čia kebabą ir nueisiu į turgų. Užsisakiau kebabą, sako, jis keps 10 minučių. Nuėjau į turgų, grįžau prie kebabinės, išsitraukiau telefoną ir ėmiau fotografuoti.

REKLAMA
REKLAMA

Už kokių trijų ar penkių sekundžių pamačiau, kad šešėlyje yra užsimota. Atsisukęs greitai pamačiau peilį. Jis man smogė, aš pasilenkiau ir išvengiau smūgio“, – tv3.lt pasakoja M. Sėjūnas.

REKLAMA

Vyras ėmė trauktis nuo užpuoliko ir išbėgo į gatvę. M. Sėjūnas juokauja, kad yra augęs Šiaulių gatvėje, tad muštynės nėra naujiena. Vis dėlto kai priešininko rankose yra peilis – nuotaika kita.

Atsitraukęs nuo užpuoliko M. Sėjūnas išsitraukė telefoną ir ėmė jį fotografuoti. Pamatęs telefoną, jis nusisuko ir ėmė rodyti vidurinius pirštus.

Išgirdęs, kad M. Sėjūnas skambina 112, užpuolikas pabėgo ir pasislėpė. Policija sureagavo, išsiuntė ekipažą ir bandė jį surasti.

REKLAMA
REKLAMA

Vilniaus vyriausiojo policijos komisariato atstovė Julija Samorokovskaja tv3.lt informuoja, kad pranešimas apie incidentą gautas 13:25.

„Pagal pirminę informaciją, vyras su peiliu užpuolė kitą vyrą. Atvykę pareigūnai bendravo su tuo vyru, prieš kurį kitas vyras mojavo peiliu, tačiau jo nesužalojo. Medikų pagalbos neprireikė. Dėl pareiškimo žmogus dar buvo neapsisprendęs“, – tv3.lt sako J. Samorokovskaja.

Siunčia žinutę lietuviams

Aktorius M. Sėjūnas mano, kad išpuolis yra susijęs su Rusijos režimo pradėtu karu prieš Ukrainą. Į jo gyvybę pasikėsinta tuo metu, kai vyras fotografavo Ukrainos vėliavą. M. Sėjūnas svarsto, kad užpuolikas galėjo jį identifikuoti kaip Vladimiro Putino priešininką.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Kodėl žmogaus nepažindamas turi taip elgtis? Gal čia kitoks žmogus fotografuoja. Arba čia kažkas asmeniškai pasiekė, nes esu aktyvus, mano „Facebook“ profilis buvo užlaužtas šešis kartus. Nežinau, galime spėlioti, gal šiaip beprotis. Bet neatrodė, kad jis buvo nestabilus ar girtas“, – kalba M. Sėjūnas.

Vyras svarsto, kad panašūs išpuoliai gali pasikartoti, tačiau pabrėžia, kad pasakojimu dalijasi dėl to, kad paskatintų žmones neutraliau reaguoti į rusakalbius ir rusus.

REKLAMA

„Mūsų viešojoje erdvėje yra per daug antirusiškų nuotaikų. Tai reikia baigti. „Facebook“ rašoma, kad lietuviai puola, kodėl yra nesantaika tarp rusų ir lietuvių. Nėra nesantaikos, ją kursto arba durni žmonės, arba tai yra Kremliaus, V. Putino pageidavimas.

Mano beveik visi draugai yra rusai, daug daugiau vatnikų yra lietuvių negu rusakalbių. Mes turime problemą su savo bendruomene, lietuviška, tikrai ne su rusakalbe.

Po to mačiau žmogų važiuojantį automobiliu su rusiškais numeriais ir išsikėlusį Lietuvos vėliavą. Įsivaizduoju, kad jis bijo, jam yra subraižę automobilį ar nuleidę padangas“, – teigia M. Sėjūnas.

Vyras pabrėžia, kad nutikus panašiems atvejams nereikėtų apie tai kurti konspiracijų socialiniuose tinkluose, tačiau reikėtų palikti tai spręsti policijai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų