j. samorokovskaja

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „j. samorokovskaja“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „j. samorokovskaja“.

Pamačiusi berniukus su Helovino kaukėmis vilnietė patrako: nuplėšė ir puolė muštis

Helovino šventė dar neprasidėjo, o įvykiai Vilniuje jau šiurpina. Pusamžė moteris dviem mažamečiams nuplėšė kaukes nuo veidų ir panaudojo fizinę jėgą. Kaip informuoja Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, įvykis nutiko Pergalės gatvėje, daugiabučio bendrame koridoriuje. Pirminiais duomenimis, prieš berniukus smurtavo kaimynė. Ji su vaikais, dėvinčiais Helovino kaukes, susidūrė namo 2 aukšto koridoriuje.

Vilniuje su peiliu užpultas Ukrainos vėliavą fotografavęs Sėjūnas: siunčia svarbią žinutę lietuviams

Trečiadienį po pietų Vilniuje peiliu buvo užpultas aktorius Mindaugas Sėjūnas. Vyras netoli Benedikto turgaus fotografavo iškeltą Ukrainos vėliavą ir šešėlyje pamatė greitai link savęs einantį trenkti užsimojusį vyrą. Laimei, smūgio pavyko išvengti. M. Sėjūnas nori įspėti lietuvius saugotis panašių išpuolių ir ragina jokiu būdu neskatinti agresijos prieš rusakalbius. Šešėlyje pamatė užsimojusį užpuoliką Žinomas aktorius trečiadienį šiek tiek po pietų atvyko į Benedikto turgų Vilniuje.

Užfiksuoti neįtikėtini vaizdai: visiškai girta vairuotoja be teisių siautėjo po kelią, sulaikant – spardė pareigūnus

Aiškėja daugiau detalių apie pareigūnams ketvirtadienį įkliuvusią „Opel Zafira“ vairuotoją. Kaip praneša policija, moteris vairavo sunkiai apgirtusi, be to, neturėjo teisės vairuoti, o pakliuvusi į pareigūnų rankas, ėmė spardytis. Ketvirtadienį socialiniuose tinkluose vairuotojas Tadas pasidalijo užfiksuotu neeiliniu vaizdu.

Renatas Požėla: į visus mitingus ateityje policija turės panašų požiūrį

Penktadienį Vilniuje Katedros aikštėje vyko Šeimų sąjūdžio organizuotas mitingas. Policija praneša, kad dienos metu užfiksuotų rimtų  nusižengimų beveik nebuvo, tačiau po renginio teko sustiprinti pajėgas. Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla teigia, kad jei ne tinkamas pasirengimas, būtume turėję panašų scenarijų, kaip buvo prieš mėnesį laiko. Penktadienį į Katedros aikštėje vykusį Lietuvos šeimų sąjūdžio organizuotą mitingą atvyko apie 5 tūkst. dalyvių.

Policija: iš mitingo išvesti du žmonės, tikrinami automobiliai

Penktadienį Vilniuje Katedros aikštėje vyksta Lietuvos šeimų sąjūdžio organizuojamas mitingas. Policija skaičiuoja, kad Katedros aikštėje susirinko apie 5 tūkst. žmonių, vietoje dirba sustiprintos policijos pajėgos. Renginio organizatoriai nuo scenos skelbia, kad policija į miestą neįleidžia į mitingą atvykti norinčių gyventojų, tačiau policija praneša vykdanti tik patikrinimus. Policija informuoja, kad du asmenys iš mitingo buvo išvesti, pas dalyvius buvo rasta pirotechnikos gaminių.

Vilniaus rajone kirviu sužaloti du pareigūnai: vyko dėl smurto artimoje aplinkoje

Pirmadienį Vilniaus rajone kirviu buvo sužaloti du Mobiliosios kuopos pareigūnai, kurie vyko į iškvietimą dėl smurto artimoje aplinkoje. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Julija Samorokovskaja naujienų portalui tv3.lt patvirtino, kad pirmadienį buvo sužaloti du Mobilios kuopos pareigūnai. „9 val. kelios minutės buvo gautas pranešimas dėl smurto artimoje aplinkoje Vilniaus rajone, Šatrininkų seniūnijoje.

Kita karantino pusė: lietuvius skundžia dėl glėbesčiavimosi ar naudojimosi bendru liftu

Vien per praėjusią parą Lietuvos policija sulaukė beveik 200 pranešimų apie galimus karantino režimo pažeidimus arba privalomos saviizoliacijos nesilaikymo atvejus. Per savaitę tokių pranešimų iš viso užregistruota net 2 tūkstančiai. Karantinas Lietuvoje įvestas prieš savaitę, siekiant sulėtinti koronaviruso plitimą, bet, akivaizdu, kad numatytų taisyklių paiso toli gražu ne visi. Apie žmonių daromus pažeidimus dažniausia praneša kaimynai. Skundų įvairovė yra itin didelė.

Užkalnis ir jo mylimoji stebisi tautiečių kvailumu: nemokykit, kaip vaiko ieškoti

Trečiadienio vakarą socialiniame tinkle „Facebook“ ėmė plisti žinia, kad Vilniaus Karoliniškių rajone pagrobta mergaitė.  Naujiena pasirodė įvairiose grupėse, kuriose žmonės teigia, kad policijos pareigūnai visame mieste ieško automobilio užsienietiškais numeriais. „Pagrobė mergaitę Karoliniškėse, todėl visame mieste daug policijos. Reikia ieškoti mašinos užsienietiškais numeriais“, – rašė viename iš pranešimų.
2020-01-16

Konfliktas lėktuve: iš Paryžiaus skridę lietuviai kibo vienas kitam į atlapus

Itin nemalonus incidentas užfiksuotas ketvirtadienio vakarą „Ryanair“ lėktuve, kuris skrido iš meilės miesto Paryžiaus į Vilnių. Dar lėktuvui nenusileidus oro uoste tarp trijų keleivių įsiplieskė nuožmus konfliktas. Tikėtina, kad vyrai buvo padauginę alkoholio. Juos pavyko apraminti ir kitiems keleiviams pavojaus nekilo, o nusileidus oro uoste du pretenzijų vienas kitam turėjusius keleivius išsivežė policijos pareigūnai.

Vilniuje sunkiai sužalota per raudoną į gatvę žengusi moteris

Sekmadienio rytą Vilniuje esančioje Ukmergės gatvėje, netoli prekybos centro „BIG“, užregistruotas skaudus eismo įvykis. Pareigūnai pranešė, kad buvo itin sunkiai sužalota 1965 m. gimusi moteris. Pirminiais duomenimis, apie 6 val. ryto šviesoforu reguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje automobilis „Honda“, vairuojamas 1993 m. gimusio vairuotojo, partrenkė degant pėstiesiems skirtam draudžiamam šviesoforo signalui į gatvę žengusią moterį.
REKLAMA
REKLAMA

„Lietuvos ryto“ sirgalių akibrokštas: kas laukia įžūlaus aistruolio?

Šalies krepšinio lygos (LKL) finalo dalyviai smerkia Vilniaus „Lietuvos ryto“ aistruolio elgesį. Drąsuolis rungtynių metu stumtelėjo žalgirietį Vasilije Micičių. Sirgaliaus laukia baudžiamoji atsakomybė. Apsauga žiūrėjo pro pirštus Incidentas įvyko pačioje ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai įsibėgėjęs V. Micičius įsirėžė į šeimininkų sirgalių tribūną. Įpykęs vienas aistruolių prisiartino prie aikštės ir stipriai pastūmė serbą iš nugaros. Apsauga tokį sirgaliaus akibrokštą praleido pro pirštus.
2018-06-12
Į viršų