m. sėjūnas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „m. sėjūnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „m. sėjūnas“.

Vilniuje su peiliu užpultas Ukrainos vėliavą fotografavęs Sėjūnas: siunčia svarbią žinutę lietuviams

Trečiadienį po pietų Vilniuje peiliu buvo užpultas aktorius Mindaugas Sėjūnas. Vyras netoli Benedikto turgaus fotografavo iškeltą Ukrainos vėliavą ir šešėlyje pamatė greitai link savęs einantį trenkti užsimojusį vyrą. Laimei, smūgio pavyko išvengti. M. Sėjūnas nori įspėti lietuvius saugotis panašių išpuolių ir ragina jokiu būdu neskatinti agresijos prieš rusakalbius. Šešėlyje pamatė užsimojusį užpuoliką Žinomas aktorius trečiadienį šiek tiek po pietų atvyko į Benedikto turgų Vilniuje.

Širinskienė apie antrojo karantino suvaldymą: „Sąskaitų areštų dėl nesumokėtų mokesčių tikrai neturėtų būti“

Paskelbtas antrasis visuotinis karantinas palies kiekvieną Lietuvos žmogų, paveiks ekonomiką, kirs nokdauną kavinėms, viešbučiams, paslaugų ir pramogų sektoriams. Daugelis mažesnių šio sektoriaus įmonių laukia bankrotai, darbuotojų – nedarbas. Apie tai, kaip išgyvensime antrąją karantino bangą šiandien laidoje „Karštai su tv3.lt” diskutuos pretendentė į Sveikatos apsaugos ministro postą Jurgita Sejonienė ir Seimo narė, Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkė Agnė Širinskienė.
2020-11-09
REKLAMA
Aistė labai džiaugėsi susitikimu su šunimis. Aurelijos Babinskienės nuotraukos  Aistė labai džiaugėsi susitikimu su šunimis. Aurelijos Babinskienės nuotraukos

Šunys – ne tik draugai, bet ir gydytojai

Šunys – ne tik geri žmogaus draugai, pagalbininkai, jie vis dažniau pasitelkiami psichologų, kineziterapeutų, specialiųjų pedagogų dirbant su autizmo spektro ar kitos negalios paliestais vaikais. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Profesionalios kaniterapijos tarnybos komanda, apsilankiusi Lietuvos neįgaliųjų draugijos surengtose vaikų stovyklose, dar kartą įsitikino, kad negalią turintys vaikai su šunimis sportuoja daug noriau.
2020-07-24

Sėjūnas prisiminė vaikystę: nežinau, kodėl tėvai man tai leido

Mindaugo Sėjūno veidas daugeliui gerai pažįstamas iš televizijos. Į ją „įsivėlęs“ aktorius kitoms profesinėms kryptims nebegalėjo skirti laiko. Žiūrovai maloniai nustebo, pamatę M. Sėjūną kino filme „Pasmerkti. Kauno romanas“. Netrukus aktorius pasirodys ir antroje kriminalinės dramos dalyje „Pasmerkti. Pajūrio džiazas“, rašo pranešime spaudai.
2019-11-08

Po pertraukos į eterį grįžta M. Sėjūnas

Naujajame BTV sezone jau nuo rugsėjo 16 dienos startuos linksmiausias šou Lietuvoje „Prajuokink mane“. Šį kartą televizijos žiūrovams laidos kūrėjai paruošė puikių staigmenų. Pirmoji naujiena – vedėjas aštrialiežuvis Algis Ramanauskas. O antroji – vienas iš rimtai rūsčios komisijos narių tapo seniai eteryje nematytas aktorius ir gerai žinomas televizijos veidas Mindaugas Sėjūnas.
2013-09-03
Į viršų