Vilniuje siautė jauni telefoniniai sukčiai: metodų nekeičia, sumos – įspūdingos

 Gruodžio 7-osios popietę sostinės gyventojai susilaukė ypač daug „telefoninių“ sukčių skambučių ir išgirdo banalius, jau metų metais pasakojamus pramanus apie sužalotą giminaitį, numatomos apgavystės aukos banko sąskaitą neva plaunamus pinigus, išsipirkti nuo atsakomybės būtinus pinigus ir panašiai.

Deja, bet sukčiai dar vis sugeba įtikinti ir pasipelnyti, o pastaruoju metu tokių sukčiavimų Vilniaus apskrityje yra padaugėję. Atsižvelgdami į tai, specializuoto kriminalinės policijos padalinio - Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, būdami neuniformuoti, gruodžio 7 d. apie 15 val. surengė pasalą Vilniuje, Pilaitėje.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniuje siautė telefoniniai sukčiai: senais metodais išviliojo tūkstantines sumas

Sukčiai paskambino Tolminkiemio gatvėje gyvenančiai 79 metų senolei į laidinį telefoną ir išviliojo banko mokėjimo kortelę ir jos PIN kodą. Prie bankomato, buvo sulaikyti septyniolikos ir devyniolikos metų amžiaus vilniečiai, kurie jau spėjo paimti daugiau kaip 500 eurų iš nukentėjusiosios sąskaitos. Vykdydamas neteisėtą bankinę operaciją vienas iš įtariamųjų veidą slėpė po kauke.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų