Vilniuje naktį siautėjo girti vairuotojai: daužė automobilius, prireikė ir gelbėtojų

Naktį į sekmadienį Vilniuje girti vairuotojai sukėlė mažiausiai tris eismo įvykius. Per avarijas niekuo dėti žmonės nesužeisti, tačiau nukentėjo kartu su girtais vairuotojais važiavę asmenys, smarkiai sudaužytos transporto priemonės.

27

Apie 23 val Grigiškėse, išvažiavime į greitkelį Kaunas–Vilnius, apvirto automobilis „Peugeot“. Kaip paaiškėjo, avariją sukėlė girtas vairuotojas.

Jo automobilis išvažiuodamas iš Lentvario gatvės užuot padaręs kilpą asfaltu kirto ją tiesiai grioviu, įlėkė aukštyn į statų šlaitą, persivertė per atitvarus atgal ant asfalto ir sustojo užtvėręs išvažiavimą į greitkelį. Laimė, „Peugeot“ nekliudė kitų mašinų.

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniuje girti vairuotojai daužė automobilius

Į avarijos vietą atsiųsti ir gelbėtojai, ir medikai. Girtas vairuotojas rimčiau nenukentėjo. Kaltininkui nustatytas kiek didesnis nei 1,5 prom. girtumas. Už vidutinį girtumą gresia baudžiamoji byla.

Kiek po 23 val. Vilniuje Pelesos gatvėje į stovintį automobilį „Audi“ atsitrenkė girtų jaunuolių BMW. Pastarasis automobilis dar ir apvirto. Anot liudininkų, iš BMW išsiropštė du vaikinai, vienas jų buvo vairuotojas. Abu paspruko. Dar du keleiviai, vaikinas ir mergina liko. Juos medikai išvežė į ligoninę.

Į avarijos vietą buvo atsiųsti ir gelbėtojai. Vaduoti prispaustų žmonių neprireikė, tačiau iš apvirtusio BMW tekėjo degalai, ugniagesiai pasirūpino, kad automobilis neužsidegtų, taip pat ir atvertė mašiną.

Apie vidurnaktį buvo pranešta, kad Žirmūnuose aikštelėje prie „Hyper RIMI“ girtos moters vairuojamas automobilis „Honda“  atsitrenkė į „Infinity“.  Aiškėja, kad bandydama pastatyti savo automobilį girta vairuotoja net kelis kartus važiuodama atbula trinktelėjo į „Infinity“. Mašinos pastatyti moteriai nepavyko. Į alkoholio matuoklį moteris įpūtė 1,22 prom.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Girta vairuotoja nesugebėjo pastatyti automobilio


Rašyti komentarą...
D
Dovilė
2020-05-24 11:30:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Negi Skvernelis negali sutvarkyti šitų š.....girtuoklių? Kiek dar nuo tų budulių kentėsime?
Atsakyti
-4

j
jj
2020-05-24 12:40:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
kokia dar mergina už honda vairo, boba ten konkrečiai
Atsakyti
-2

M
Maiklas
2020-05-24 11:54:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viskas labai gerai geriau ir būt negali .tokioj tautoje kurioj žmonės tik valdžios lakejai tiesiog nuostabu. Po buratino ir pinokio streptizu...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų