Vilniuje naktį įkliuvo girtas „Mustang“ vairuotojas

Naktį į sekmadienį Vilniaus kelių policijai per reidą įkliuvo trys girti vairuotojai. Visiems jiems nustatytas lengvas girtumas, todėl baudžiamųjų bylų pažeidėjai išvengė.

13

Reidas Pylimo gatvėje prasidėjo apie vidurnaktį. Pirmiausia buvo sustabdytas „CityBee“ bendrovei priklausantis automobilis. Jį vairavusi užsienietė įpūtė 0,44 prom.

Moteris vos dviem šimtosiomis būtų įpūtusi mažiau – nuobaudos dėl galimos matuoklio paklaidos išvengtų. O dabar teks sumokėti maždaug tūkstančio eurų baudą ir metus apsieiti be automobilio. Be to 2 tūkst. baudą dar teks sumokėti bendrovei „CityBee“ dėl taisyklių nesilaikymo.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naktinis reidas Vilniuje

„Mustang“ vairuotojas įpūtė 1,07 prom. Vyrui surašytas protokolas, vairuotojas paleistas. Jam už lengvą girtumą taip pat teks susimokėti apie tūkstantį eurų.

Reidui besibaigiant, labai panašiai, 0,95 promilės įpūtė ir „Audi“ vairuotoja.

Po kelių savaitgalių, kuomet intensyviai buvo tikrinami vadinamieji paspirtukininkai, naktį sučiuptas vos vienas apgirtęs vyras su paspirtuku.

Vengdami reidų paspirtukų vairuotojai ėmė vengti Pylimo gatvės. Įkliuvęs vyras įpūtė 1,14 prom. Už tiek gresia maždaug 80 eurų bauda.


Rašyti komentarą...
V
Vel ne donce
2020-09-20 18:29:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prisikabino prie vargso zmogaus. Jus mustanga blaivi suvaldykit!
Atsakyti
0

N
Ne donce
2020-09-20 18:20:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mustango vairuotojas yra Silutes verchas jeigu ka
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų