Vilniuje BMW susidūrė su šeimos automobiliu, nukentėjo moteris

Šeštadienį vakare apie 19.40 Vilniuje susidūrė du automobiliai, pranešta apie sužeistuosius. Judrioje Drujos ir Rasų gatvių sankryžoje sugadinti šviesoforai, jie nebeveikia.

15

Nelaimė įvyko, kai nuo Olandų gatvės pusės Drujos gatve atvažiavęs VW suko kairėn į Rasų gatvę. Priešpriešiais, nuo stoties atlėkęs BMW rėžėsi į VW, pastarasis dar trenkėsi į šviesoforą. Nulaužius vieną stulpą šviesoforai išsijungė visoje sankryžoje.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniuje BMW rėžėsi į VW

Medikai į ligoninę išvežė moterį, VW vairuotojo žmoną. Vyriškis pasakojo, kad važiavo degant žaliai, kai nežinia iš kur atskriejęs BMW rėžėsi į šoną.

Šioje sankryžoje yra žalia šviesoforo sekcija sukantiems kairėn. BMW ekipažas tvirtina, kad VW negalėjo degti žalia kairėn, nes tai jiems prieš tai degė žalia, tiesa vaikinai neneigia, kad įvažiavo degant geltonai, šis signalas draudžia įvažiuoti. Galbūt labai skubėdami vaikinai nepastebėjo, kad užsidegė ir raudona.

Kas pažeidė kelių eismo taisykles ir kas kaltas dėl avarijos, aiškinasi policija. Vaikinai iš BMW nesužeisti, bent jau į ligoninę jų vežti neprireikė. Automobiliu VW važiavo dar du vaikai, anot VW vairuotojo, anūkai nenukentėjo, į ligoninę išvežta tik vairuotojo žmona.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų