Vilniuje aptikta nelegali degalinė su įrengta vaizdo stebėjimo sistema, kuri turėjo perspėti degalinės savininką apie inspektorių vizitą. Patikrinimo metu rasta ir 3,5 tonos dyzelinių degalų.

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija, bendradarbiaudama su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais, apžiūrėdama teritoriją Titnago gatvėje pastebėjo krovininę transporto priemonę „Iveco“ su Rusijos valstybiniais numeriais ir asmenį, iš automobilio bako į plastikinę talpyklą perpilantį degalus.

Asmuo pasirodė esąs Rusijos pilietis, jis į 1 kub. m plastikinę talpyklą buvo spėjęs perpilti apie 250 litrų dyzelinio kuro.

Gretimose patalpose rastos mokesčių inspekcijoje neregistruotos 5 plastikinės 1 kubinio metro kuro talpyklos su 3,5 tonos dyzelinių degalų. Taip pat rasta ir kuro perpylimo įranga.

Neturkus paaiškėjo, kad dyzelinis kuras priklauso Lietuvos piliečiui. Šis asmuo pripažino, kad patalpose laikomi degalai priklauso jam, tačiau jokių kuro gabenimą ar laikymą patvirtinančių dokumentų nepateikė. Savininkas tvirtino, esą degalus atsiveždavęs ir persipildavęs pats bei naudodavęs tik savoms reikmėms.

Tokius savininko žodžius paneigė patikrinimo metu į teritoriją atvažiavę du lengvieji automobiliai, kurių vairuotojai išsidavė ieškoję kontrabandinio dyzelino. Šie vairuotojai turėjo pateikti raštiškus paaiškinimus.

Labiausiai inspektorius nustebino įrengta vaizdo stebėjimo sistema, kuri apie jų vizitą turėjo perspėti nelegalios degalinės savininką. Vis dėlto ir vaizdo kameros neapsaugojo savininko nuo tikrintojų, jam gali tekti sumokėti administracinę baudą iki 20 tūkstančių litų ir akcizą.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų