• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Opozicinei „Laisvės ir teisingumo“ frakcijai Vilniaus miesto taryboje inicijavus neeilinį posėdį dėl Nacionalinio stadiono, sostinės meras Valdas Benkunskas abejoja, kad jis įvyks.

Opozicinei „Laisvės ir teisingumo“ frakcijai Vilniaus miesto taryboje inicijavus neeilinį posėdį dėl Nacionalinio stadiono, sostinės meras Valdas Benkunskas abejoja, kad jis įvyks.

REKLAMA

„Buvo pagal reglamentą ir pagal įstatymą tokia iniciatyva parodyta, prašymas yra realizuotas, posėdis sušauktas, bet ar jis įvyks aš labai abejoju“, – penktadienį numatyto posėdžio išvakarėse BNS sakė V. Benkunskas.

„Tarybos nariai yra laisvi ateiti į posėdį“, – pridūrė jis, pažymėjęs nežinantis, ar į posėdį planuoja rinktis valdančiųjų konservatorių frakcija ir kiek jos narių dalyvaus.

„Laisvės ir teisingumo“ sekretoriatas ketvirtadienį išplatino pranešimą, kuriame skelbia, kad surinkus reikalingą opozicijos parašų skaičių buvo užregistruotas reikalavimas sušaukti neeilinį posėdį.

Jo darbotvarkėje numatyti du klausimai.

Partija užregistravo tarybos sprendimo projektus, kuriais siūlo pradėti derybas dėl stadiono projektą įgyvendinančios bendrovės perėmimo, organizuojant atskirus tarptautinius viešuosius pirkimus ir skaidant objekto statybą dalimis.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip balandžio pabaigoje paskelbė Vilniaus savivaldybė, atsižvelgus į Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) pastabas, daugiafunkcio komplekso su stadionu projektas miestui ir valstybei gali pigti 25 tūkst. eurų – iki 157,23 mln. eurų, tačiau būsimas koncesininkas atsisakytų anksčiau suteiktų statybos finansavimo nuolaidų.

REKLAMA

Vilniaus miesto savivaldybės administracija pakoreguotą projektą gegužės 15 dieną teiks sostinės tarybai.

Nekilnojamojo turto bendrovės „Hanner“, ketinančios perimti Nacionalinio stadiono Vilniuje projektą, savininkas Arvydas Avulis anksčiau yra paraginęs valstybės institucijas greičiau priimti sprendimus dėl stadiono statybos.

landsderginiai,-LR nelaime
landsderginiai,-LR nelaime
Erazmas Roterdamietis, "Pagiriamasis žodis kvailybei" autorius, apie užingridus:

-- "Kuo mažiau talento jie turi, tuo didesne puikybe, tuštybe ir arogancija pasižymi. To nepaisant, šitie kvailiai randa kitų kvailių, visada pasiruošusių jiems ploti".
Akivaizdu, kad šaikai nereikia prieš pat rinkimus ir "Apnulinkim Lietuvą" referendumą žinutės informacinėje erdvėje, primenančios jų palaimintus permokėjimus, skirtus neva praloštų, o iš tikrųjų pagal planą išvogtų, pinigų padengimui mokesčių mokėtojų ir būsimų pensininkų sąskaita. "Tegul siunta" (A.Kubilius). Tikrai manote, kad pasislėpsit nuo atpildo?
Brolis apsivogė Šilalėjsu med. paslaugom,o šitas babuinas miljonus vagia.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų