tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dėl šlapinimosi viešoje vietoje sulaikyta ir necenzūriniais žodžiais policininkus keikusi tuometinė Vilniaus apylinkės prokurorė Ilona Žukaitė atsiprašo policijos ir prašo teismo jos griežtai nebausti.

Dėl šlapinimosi viešoje vietoje sulaikyta ir necenzūriniais žodžiais policininkus keikusi tuometinė Vilniaus apylinkės prokurorė Ilona Žukaitė atsiprašo policijos ir prašo teismo jos griežtai nebausti.

REKLAMA
REKLAMA

Į Vilniaus miesto apylinkės teismo posėdį antradienį liudyti buvo atvykę du policijos pareigūnai, kurie pristatė nuo alkoholio stipriai apsvaigusią prokurorę į policijos komisariatą. Jie kaip liudytojai buvo apklausti I. Žukaitės administracinio nusižengimo byloje.

REKLAMA

Policininkai teismui pasakojo apie besispyriojusią ir vykti su jais atsisakiusią moterį, jos pasakytus keiksmažodžius.

Buvusi prokurorė posėdyje ilgai kamantinėjo pareigūnus, prašydama papasakoti įvykio aplinkybes.

Po teismo posėdžio ji ištarė atsiprašymo žodžius salėje buvusiems policininkams.

„Tikrai labai atsiprašau, jei įžeidžiau“, – po teismo posėdžio patruliams Arnoldui Stankevičiui ir Beatai Vrublevskai pasakė I. Žukaitė.

REKLAMA

Teismas sprendimą skelbs ketvirtadienį.

Policininkas A. Stankevičius pasakojo, kad sulaikyti I. Žukaitės į autobusų stotį Vilniuje atvyko pagal stoties apsaugos darbuotojų pranešimą.

„Sulaikymo metu ji atsisakė vykdyti mūsų nurodymus. Kiek pamenu, ji buvo sulaikyta dėl šlapinimosi. Minėtą moterį šlapimo baloje rado valytoja“ ,– teismui pasakojo A. Stankevičius.

REKLAMA
REKLAMA

Pasak patrulio, moteris su policininkais ginčijosi ir tempė laiką.

„Tai parūkyti, tai į ginčus vėlėsi. Žmogus vengė atsakinėti į klausimus. Raginom eiti prie mašinos. Kažką įdeda ir išmeta iš rankinuko, nenorėjo eiti. Teko antrankius naudoti ir jėga nuvesti“, – sakė A. Stankevičius.

Policininkas sako įsidėmėjęs prokurorės jam ir kolegai pasakytą keiksmažodį „šliumparkos“, nes tai – neįprastas žodis.

REKLAMA

Pasak patrulio, į tarnybinį policijos automobilį vedama neblaivi prokurorė spyrėsi kojomis į žemę ir taip priešinosi. Prie komisariato durų bandė įspirti policininkams.

Posėdžio metu A. Stankevičius pateikė savo tarnybiniu telefonu darytą vaizdo įrašą. Pasak pareigūno, kartais incidentus jie filmuoja dėl savo saugumo.

„Ponia, susirinkit daiktus ir einam į tarnybinį automobilį. Aš gražiai jus vadinu (..) Ponia, čia reikalavimas, jūs privalote vykdyti, atsistokit ir einam su mumis“, – įraše girdėti policininkų balsai.

REKLAMA

„Jūs man išvis baudos neduosit“, – girdėti moters balsas, kai policininkas įspėja, kad pažeidėja gaus didelę baudą.

I. Žukaitė policininkų teiravosi, ar tikai buvo būtina ją surakinti antrankais, ar nebuvo galima paimti už parankės ir nuvesti. Policininkai paaiškino, kad antrankiai segami dėl sulaikytųjų ir policininkų saugumo.

Teisme liudytoja buvo apklausta ir stoties valytoja. Moteris sakė, kad tualeto lankytoja jai pranešė, kad kažkokia moteris nusišlapino ne kabinoje. Valytoja nuėjo ir rado I. Žukaitę sėdinčią šlapimo baloje ir nusimovusią kelnes.

REKLAMA
REKLAMA

„Mačiau, kad ji neadekvati, ji tupėjo ir darė savo darbą“, – sakė valytoja. Kadangi moteris neišvalė šlapimo, buvo iškviesta apsauga.

„Prašysiu viską įvertinti ir bausti mane už tai, ką padariau. Baudą per keletą mėnesių galiu sumokėtį, aš esu bedarbė. Spalio 6 dieną kreipiausi į darbo biržą, neturiu santaupų“, – teismo prašė I. Žukaitė.

REKLAMA

Generalinis prokuroras Evaldas Pašilis spalio 4 dieną pasirašė įsakymą dėl I. Žukaitės atleidimo. Konstatuota, kad I. Žukaitė nesilaikė prokurorui taikomų aukštų elgesio ir nepriekaištingos reputacijos reikalavimų.

Pasak prokuratūros, atleista prokurorė pati darė teisės pažeidimus, kurių faktinės aplinkybės „akivaizdžiai kertasi su visuomenėje galiojančiomis moralės nuostatomis, tokiu savo elgesiu paniekindama ir pažemindama prokuroro ir visos prokuratūros vardą bei sumenkindama prokuratūros autoritetą“.

REKLAMA

I. Žukaitė rugpjūčio 21 dieną buvo sulaikyta neblaivi ir dėl viešosios tvarkos pažeidimo pristatyta į Vilniaus miesto 2-ąjį policijos komisariatą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų