• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Bendruoju pagalbos numeriu paskambinęs vyriškis skundėsi policijos darbu, pasakojo nebūtus dalykus ir galimai kėlė grėsmę sau ar artimiesiems.

Bendruoju pagalbos numeriu paskambinęs vyriškis skundėsi policijos darbu, pasakojo nebūtus dalykus ir galimai kėlė grėsmę sau ar artimiesiems.

REKLAMA

Susitikimą užfiksavo laidos „Farai“ operatorius.

Atvykusius pareigūnus šeimininkas pasitiko paleisdamas į kiemą šunis. Triukšmo daug, o paties vyriškio nematyti. Prožektoriaus spindulys kiemo glūdumoje apšvietė siluetą, garsiai kažką kalbėdamas vyriškis iškėlė ranką su ginklu ir paleido šūvį į orą.

„Žiūrėk, su ginklu... Padėk ant žemės!“, – liepė pareigūnas.

Pilietis atsisakė padėti ginklą ir grasino šauti dar kartą.

„Važiuokite namo“, – atkirto vyriškis.

Pagrasinęs ginklu vyras prisėdo ir iš tamsoje skendinčio kiemo glūdumos stebėjo situaciją. Parodęs nepadorų gestą, ketinimus nebendrauti užtvirtino paleisdamas dar vieną šūvį.

Policininkai nedelsdami pasitikslino informaciją, ar šiuo adresu gyvenantys asmenys turi registruotų ginklų – paaiškėjo, kad pilietis turi tris registruotus ginklus.

REKLAMA
REKLAMA

Buvo iškviestas pastiprinimas ir medikai, tuo metu vyriškis paleido dar vieną šūvį ir garsiai pranešė, kad eina atsinešti graižtvinį šautuvą.

REKLAMA

„Oj, jūs debilai, debilai, tuoj einu graižtvinį atsinešiu. Pabandykite laužtis, aš jums parodysiu“, – rėkė vyras.

Prireikė „Aro“ pareigūnų

Galimai užsitaisęs šautuvą, vyriškis išskubėjo į kiemą, įvertinę situaciją policininkai skubiai pasitraukė iš apšviesto kelio ruožo.

Visos detalės kėlė nemenką nerimą. Mažiausiai trijų ginklų arsenalas, iš kurių vienas – graižtvinis šautuvas, dėl kilusios grėsmės buvo iškviesta policijos antiteroristinių operacijų rinktinė „Aras“.

REKLAMA
REKLAMA

Pareigūnai nusprendė apeiti ir apžiūrėti teritoriją. Apklausti artimiausi gyventojai, sutrikusi bei išsigandusi kaimynė kalbėjo pašnibždomis.

„Jis su šautuvu, medžioklinį turėdavo, jis sėdi ir kieme laukia“, – vyro buvimo vietą patikslino kaimynė.

Iš kaimynės kiemo įtariamąjį stebintis pareigūnas informavo, kad vyriškis ginkluotas ir nusiteikęs šauti į bet ką, kas peržengs jo valdos ribas. Tuo metu atvyko „Aro“ rinktinė. Pirmas darbo ėmėsi derybininkas. Po ilgai trukusių permainingų derybų pasiektas geriausias įmanomas tokioje situacijoje rezultatas: gatvelėje pasirodė pilietis su žmona, įsikibusia jam į parankę. Porelė stebėjosi tarnybų gausa, bendravo noriai, be agresijos:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„O jėzau“, – stebėjosi žmona, pamačiusi pareigūnus.

Vyriškis laikėsi susitarimo ir ginklų prie savęs neturėjo. Tuo tarpu policininkai nuskubėjo į namą.

Kaip baigėsi ši istorija pamatykite aukščiau esančiame vaizdo įraše.

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 19:30 val. per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Farai“.

tv3.lt

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų