šautuvas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „šautuvas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „šautuvas“.

Kaune vyras šovė savadarbiu ginklu, sužalotas jaunuolis

Kaune šeštadienio naktį vyras savadarbiu nupjautavamzdžiu ginklu sužalojo jaunuolį. Kaip pranešė Policijos departamentas, apie 23.40 val. Kaune, A. ir J. Gravrogkų gatvėje, lauke, tarp trijų jaunuolių įvyko žodinis konfliktas, dėl kurio 47-erių vyras šovė iš balkono ir sužalojo vieną konfliktavusį 19-metį, jis paguldytas į ligoninę.  Pareigūnai sekmadienį, 2.15 val., A. ir J. Gravrogkų gatvėje esančiame name įtariamąjį sulaikė.

JAV Aukščiausiasis Teismas paliko draudimą smurtautojams turėti šaunamąjį ginklą

Jungtinių Valstijų Aukščiausiasis Teismas penktadienį paliko galioti federalinį įstatymą, draudžiantį turėti šaunamąjį ginklą asmenims, kuriems taikomi apribojimai dėl smurto artimoje aplinkoje.  „Kai teismas nustato, kad asmuo kelia realią grėsmę kito asmens fiziniam saugumui, jis gali būti laikinai nuginkluotas pagal Antrąją pataisą“, – rašė Aukščiausiojo Teismo pirmininkas Johnas Robertsas.
2024-06-21

Veiksmo filmo verta drama – ginkluotą vyrą sutramdė tik „Aras“: „Pabandykite laužtis, aš jums parodysiu“

Bendruoju pagalbos numeriu paskambinęs vyriškis skundėsi policijos darbu, pasakojo nebūtus dalykus ir galimai kėlė grėsmę sau ar artimiesiems. Susitikimą užfiksavo laidos „Farai“ operatorius. Atvykusius pareigūnus šeimininkas pasitiko paleisdamas į kiemą šunis. Triukšmo daug, o paties vyriškio nematyti. Prožektoriaus spindulys kiemo glūdumoje apšvietė siluetą, garsiai kažką kalbėdamas vyriškis iškėlė ranką su ginklu ir paleido šūvį į orą. „Žiūrėk, su ginklu.
Kriminalai 2024-04-13

Iš daugiabučio rūsio Vilniuje policija išgabeno tris mirusio vyro šautuvus

Vilniuje iš daugiabučio namo rūsio policija išgabeno tris mirusio vyro šautuvus. Kaip pranešė Policijos departamentas, trečiadienį, apie 12 val. 30 min., Vilniuje, Lazdynų rajone, Architektų gatvėje, daugiabučio namo rūsyje, sandėliuke, 66 metų moteris rado mirusio sutuoktinio neteisėtai laikytus tris lygiavamzdžius šautuvus. Ginklus paėmė atvykę policijos pareigūnai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais.
Kriminalai 2024-03-21

Raseinių rajone sulaikytas nelegaliai šautuvą turėjęs vyras

Raseinių rajone sekmadienį sulaikytas nelegaliai šautuvą turėjęs vyras. Kaip pranešė Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, sekmadienio vakarą, apie 18 val. Raseinių rajone, Lenkelių kaime, Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai sulaikė ir perdavė policijos pareigūnams 50-metį vyrą. Jis su savimi turėjo nelegaliai laikomą graižtvinį šautuvą, kurio modelis nustatinėjamas, su optiniu taikikliu ir LR22 kalibro šoviniu. Ginklas ir šovinys paimti.
Kriminalai 2024-01-22

Ginklų savininkai privalės išklausyti pilietinio pasipriešinimo kursą

Ginklų savininkai privalės išklausyti pilietinio pasipriešinimo kursą, antradienį nusprendė Seimas. Už tokią pataisą antradienį balsavo 108 Seimo nariai, prieš buvo vienas, 15 politikų susilaikė. Ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatyme įtvirtinta, kad norėdami gauti leidimą A ir B kategorijų ginklams ar juos pratęsti asmenys turės išklausyti pilietinio pasipriešinimo kursą. „Šis įstatymas yra žingsnis link visuotinės gynybos, žingsnis viename iš visuomenės sluoksnių.

Daugėja civilių šaudymo kursuose: „Tai negali būti daiktas, kuris yra nupirktas ir padėtas kažkur seife“

Ukrainoje tebesitęsiant karui, į Lietuvos šaudyklas plūsta lietuviai, norintys išmokti taikliai šaudyti, tinkamai valdyti ir prižiūrėti ginklus. Pasak tokių mokymų organizatorių, žmonių, norinčių mokytis kariauti, antplūdį jie pajuto karo pradžioje. Šaudyti veržėsi įvairių specialybių atstovai, dalis jų įsigijo ir ginklus ir dabar nuolat tobulina šaudymo įgūdžius. Atvirų durų diena šaudykloje Jonavos pašonėje priviliojo kelias dešimtis entuziastų.

Šiaulių rajone neblaivus vyras grasino lygiavamzdžiu šautuvu

Antradienį Šiaulių rajone, Rekčių kaime, neblaivus vyras grasino kitam vyrui lygiavamzdžiu šautuvu. Šiaulių apskrities policijos duomenimis, apie 3.15 val. gautas 1984 metais gimusio vyro pranešimas apie konfliktą namuose. Vyriškio teigimu, išgertuvių metu, kilus ginčui, neblaivus vyras, gimęs 1959 metais, grasino jam daiktu, panašiu į ginklą. Įtariamasis neblaivus (2,04 prom.) uždarytas į areštinę. Įvykio vietoje rastas ir paimtas neteisėtai laikomas lygiavamzdis šautuvas.
Kriminalai 2023-08-16

Ignalinos rajone vyro apžiūrimas šautuvas iššovė ir sužalojo šalia buvusį žmogų

Ignalinos rajone ketvirtadienio naktį vyro apžiūrimas šautuvas iššovė ir sužalojo šalia buvusį žmogų. Kaip pranešė Policijos departamentas, apie 1 val. Ignalinos rajone, vyrui (gimusiam 1971 metais) vykdant teisėtai laikomo graižtvinio šautuvo „Mannkicher“ apžiūrą, pastarasis iššovė ir sužalojo šalia buvusį vyrą (gimusį 1986 metais), kuris paguldytas į ligoninę. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Alytaus rajone vyras netyčia persišovė sau koją

Šeštadienį Alytaus rajone vyras persišovė sau koją, praneša policija. Nelaimė įvyko birželio 17 d. apie 13 val. 30 min. Alytaus rajone, Slavinčiškių kaime. Sodybos kieme, neblaivus (3,65 prom.) vyras (gim. 1995 m.), neatsargiai elgdamasis su pneumatiniu ginklu „GAMO“, persišovė sau koją. Nukentėjusysis, suteikus medicininę pagalbą, gydomas ambulatoriškai. Ginklas paimtas.
Kriminalai 2023-06-18
REKLAMA
REKLAMA

Vilniuje vyras gąsdino aplinkinius: viešai demonstravo pistoletą ir peilį

Sekmadienio vakarą sostinėje šlaistėsi ginkluotas vyras. Viešojo transporto stotelėse jis aplinkiniams demonstravo ginklus ir savo elgesiu trikdė viešąją tvakrą, praneša policija.  apie 19 val. 44 min. Vilniuje, Vydūno g., viešojo transporto stotelėje, vyras viešai demonstravo aplinkiniams daiktą, panašų į šaunamąjį ginklą. Tą pačią dieną apie 20 val. 25 min. tas pats vyras Vilniuje, Laisvės pr.

Nuo karo bėgusi ukrainietė patyrė siaubą Plungėje – jauną moterį pneumatiniu šautuvu pašovė gatvėje

Plungės policininkai ieško sveiką protą praradusio asmens, kuris viešoje vietoje šūviu iš pneumatinio ginklo sužalojo atsitiktinį praeivį. Kulka pataikė į jauną ukrainietę, rašo naujienų portalas ve.lt. Pirmadienio vakarą Plungės rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Nusikaltimas įvykdytas pačioje Plungėje, A. Jucio gatvėje esančiame daugiabučių namų kvartale. Apie 18.30 val.

Iš užsienio – į kalėjimo kamerą dėl nelegalaus ginklo

Iš užsienio grįžęs klaipėdietis buvo suimtas, paaiškėjus, kad namuose neteisėtai laiko medžioklinį šautuvą ir šaudmenis. Prokuratūra antradienį pranešė, kad Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorai teismui perdavė baudžiamąją bylą, joje kaltinimai dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais bei šaudmenimis pareikšti 52-ejų metų klaipėdiečiui. Ikiteisminiam tyrimui vadovavo Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.
Kriminalai 2023-01-31

Drama Raseinių rajone: jūrų pėstininku prisistatęs vyras grasino susprogdinti namą ir gyvas nepasiduoti

Neeilinė situacija Raseinių rajone – į Bendrąjį pagalbos centrą paskambinęs vyras grasino susprogdinti namą ir nusišauti. O sužinojęs, kad į įvykio vietą atvyksta pareigūnai, vyras perspėjo su jais susidorosiąs. Policijos departamentas informavo, kad sausio 29-sios vakarą, apie 21.34 val., telefonu Bendrajam pagalbos centrui paskambinęs girtas (2,93 prom.) Raseinių rajone esančio Maskvitų kaimo gyventojas pažėrė grasinimų.

Medžioklė netoli Kauno esančiuose miškuose baigėsi ligoninėje

Medžioklėn išsiruošę vyrai šeštadienio vakarą papuolė į skaudų incidentą. Lygiavamzdžiu šautuvu sužalotas vienas žmogus, juo rūpinasi medikai, praneša naujienų portalas „Kas vyksta Kaune“. Kaip nurodė Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, sausio 28 d., apie 18 val., į Kauno ligoninę iš Prienų rajone esančio Dambravos kaimo miško pristatytas ir dėl šautinės žaizdos paguldytas vyras (g. 1959 m.). Nelaimėlis paaiškino, kad tą pačią dieną, apie 16 val.
Kriminalai 2023-01-30

Policijos pareigūnų laimikis – ginklų arsenalas, šaudmenys ir naminukės aparatas

Policijos komisariato pareigūnai trečiadienį Trakų rajono gyventojo namuose rado lygiavamzdį šautuvą, du orinius šautuvus, vienas iš jų – su optiniu taikikliu. Kaip ketvirtidienį pranešė Vilniaus policija, namuose taip pat rasta įvairaus kalibro šovinių, aparatą naminei degtinei gaminti, kastetas bei neteisėtai medžioklei skirtas lankas su strėlėmis, kurių dalis – su perdarytais aštriais antgaliais.

Atvykę dėl draudžiamų tinklų aplinkosaugininkai rado ginklų, tai – dar ne viskas

Atvykę į Klaipėdos rajone esantį kaimą ieškoti draudžiamų tinklų, aplinkosaugininkai aptiko tai, ko tikrai nesitikėjo. Įtariamojo sodyboje jie rado ne tik tinklą, bet ir keletą nelegaliai laikomų šautuvų. Tad draudžiamą tinklą įsigijęs vyras prisivirė kur kas daugiau košės nei galės išsrėbti. Klaipėdos aplinkosaugininkai tikrina sodybą. Jie gavo informacijos, kad ten gyvenantis vyras nusipirko draudžiamų tinklų.

Toronte policininkai nušovė vyrą, kuris pasirodė prie mokyklos su šautuvu

Po kruvino ir 21 žmogaus gyvybes nusinešusio išpuolio vienoje Teksaso valstijos mokyklų – sujudimas dėl ginklų kontrolės. Kol amerikiečiai gedi Teksaso išpuolio aukų ir ragina kuo greičiau sugriežtinti ginklų kontrolę, Hiustone prasideda kasmetinis Nacionalinės šaunamųjų ginklų asociacijos susitikimas. Tuo tarpu Kanadoje, Toronte prie mokyklos vyrui pasirodžius su šautuvu, policininkai į jį paleido šūvius – taip jie esą stengėsi išvengti kruvino Teksaso mokyklos scenarijaus.
2022-05-27

Siaubinga nelaimė Šalčininkuose: žaisdama su šautuvu 6-metė netyčia iššovė į 9-erių broliuką

Antradienio vakarą Šalčininkuose įvyko nelaimė.  Pranešama, kad namo kieme bežaisdama 6-metė su šautuvu netyčia iššovė į 9-erių broliuką.  „Gegužės 10 d. apie 21 val. 20 min. Šalčininkuose, namo kieme, mergaitė (g. 2016 m.) žaisdama su pneumatiniu šautuvu netyčia iš jo iššovė į kartu buvusį berniuką (g. 2013 m.), kuris paguldytas į ligoninę. Surinkta medžiaga pagal LR BK 140 str. 3 d.“ – rašoma policijos pranešime.

Anykščių rajone sulaikytas su savadarbiu šautuvu klaidžiojęs vyras

Policijos pareigūnai praneša, kad balandžio 18-ąją, apie 21 val. 45 min., Anykščių r., Knitiškių kaime, buvo sulaikytas ginkluotas vyras. Patvirtinta, kad Vilniaus gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos inspektoriai sulaikė 1956 m. gimusį vyrą. Šis su savimi turėjo galimai savadarbį graižtvinį šautuvą be identifikavimo numerio ženklų. Šautuvo vamzdyje buvo 7,62 kalibro šovinys. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kriminalai 2022-04-19

Šūviai Vilniaus mokykloje – aiškėja daugiau detalių: gimnazija prabilo apie pagrindinius motyvus

Trečiadienį vienoje Vilniaus mokykloje pasigirdo šūviai. Pirminiais duomenimis, šešiolikmetis moksleivis paleido kulkų tiesiai į bendraamžius. Portalo tv3.lt žiniomis, veiksmas vyko Vilniaus Radvilų gimnazijoje. Buvo sužaloti du vaikai. „Nutiko labai nemalonus dalykas. <...> Galimai vienas mokinys iš pneumatinio pistoleto pataikė į kitus du mokinius. Vienam į ranką, kitam – į smilkinį.

Tvarkant sodybą, rastas medžioklinis šautuvas

Šiaulių rajone tvarkant sodybą, rastas  lygiavamzdis medžioklinis šautuvas. Kaip pranešė policija, ginklas rastas trečiadienį, apie 13 val. 30 min., Baužų kaime. Lygiavamzdį medžioklinį šautuvą paėmė atvykę policijos pareigūnai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo ginklu.  Įvykius, kai ginklai, šaudmenys randami tvarkant butus, sodybas, Lietuvos policija visoje šalyje registruoja beveik kasdien.
Kriminalai 2022-02-17

Name Jonavos rajone rastas šautuvas su 488 šoviniais

Name Jonavos rajone rastas šautuvas su 488 šoviniais.  Ketvirtadienį, po 10 val., Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo pranešimą, kad trečiadienį, Jonavos rajone, Stašėnų kaime, tvarkant namą, rastas medžioklinis lygiavamzdis šautuvas ir 488 šoviniai. Ginklas ir šaudmenys paimti, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu ir šaudmenimis, informavo policija. Tuo metu Vilniaus apskrities policijai buvo pranešta apie pamestus šovinius.

Vilniaus rajone per konfliktą vyras griebėsi pneumatinio šautuvo

Penktadienio vakarą Vilniaus rajone kilus konfliktui tarp dviejų vyrų vienas iš jų grėbėsi pneumatinio šautuvo. Anot Policijos departamento pranešimo, apie 20 val. 42 min. Parudaminio kaime, namuose, 1966 metais gimęs vyras pneumatiniu šautuvu sumušė 1965 metais gimusį vyrą. Šis dėl sumušimų po medikų apžiūros gydomas ambulatoriškai. Šautuvą paėmė policijos pareigūnai. Neblaivus vyras uždarytas į areštinę, jam nustatytas 2,10 promilės girtumas.
Kriminalai 2021-11-27

Sostinėje iš automobilio pavogtas šautuvas

Sostinėje iš automobilio sekmadienį pavogtas medžioklinis šautuvas. Policijos departamento duomenimis, pareiškimas apie vagystę gautas pirmadienio rytą. Anot pareiškėjo, sekmadienį, apie pusę devynių vakaro, pastebėta, kad iš daugiabučio namo kieme laikomo automobilio pavogtas teisėtai laikomas dvivamzdis lygiavamzdis medžioklinis šautuvas su dėklu. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl ginklo pagrobimo ir jo laikymo taisyklių pažeidimo.
Kriminalai 2021-09-21

Į kunigą dukart šovė vyras, su kurio žmona jis miegojo

Lione, Prancūzijoje, prie graikų ortodoksų bažnyčios į kunigą buvo paleisti du šūviai – kunigas tapo įsiutusio vyro, su kurio žmona jis miegojo, taikiniu.  Iš pradžių buvo manoma, kad Nikolaos Kakavelakis, 52 metų amžiaus, dviejų vaikų tėvas, tapo dar viena Islamo teroristų Prancūzijoje auka, kai į kunigą spalio 31 dieną prie bažnyčios buvo šauta iš nupjautavamzdžio šautuvo, rašoma dailymail.co.uk.
2020-11-15

Tauragės rajone rastas neteisėtai laikomas ginklas, šoviniai bei įranga jiems gaminti

Tauragės rajone atvykę malšinti giminaičių ginčo policijos pareigūnai aptiko neteisėtai laikomą šautuvą, savadarbių šovinių ir įrangą jiems gaminti, pranešė policija. Antradienį policijos pareigūnams atvykus į įvykio vietą Jatkančių kaime juos pasitiko 79-erių metų moteris ir paaiškino, kad kilo žodinis konfliktas su kitais šeimos nariais dėl paveldėto turto.
Kriminalai 2020-07-08

Įspūdinga ginkluotė Kelmės rajone: policija rado šautuvą, kulkosvaidį ir artilerijos sprogdiklių

Antradienį Kelmės rajone, Budraičių kaime, policija rado lygiavamzdį šautuvą, kulkosvaidį, tris artilerijos sprogdiklius ir šaudmenų dalis.  Pasak Policijos departamento, ginklai buvo rasti maždaug pusę devintos ryto 1982-aisiais gimusiam vyrui priklausančiuose namuose.
Kriminalai 2020-06-17

Šilutės rajone girtas vyras šautuvu grasino sužaloti moterį

Šilutės rajone pirmadienį vyras šautuvu grasino sužaloti moterį bei vieną kartą iššovė, pranešė šalies policija. 12 val. 20 min. Šilutės rajone, Prycmų kaime, neblaivus vyras darže iš daikto, panašaus į šautuvą, nusitaikė į moterį, gimusią 1978 metais, bei vieną kartą iššovė į viršų. Įvykio metu moteris nesužalota. Neblaivus (2,28 prom. alkoholio) 1975 metais gimęs vyras uždarytas į areštinę.

Medžiotojo laukia nemalonumai: už sumedžiotą vaikingą briedę gresia tūkstantinė bauda

Elektrėnų savivaldybėje vykusios varyminės medžioklės metu buvo sumedžiota vaikinga briedžio patelė. Už tai medžiotojui gresia tūkstantinė bauda, pirmadienį pranešė Aplinkos apsaugos departamentas. Už šį pažeidimą medžiotojui gresia bauda nuo 800 iki 1,8 tūkst. eurų, teisės medžioti atėmimas nuo vienų iki penkerių metų bei ginklo konfiskavimas. Jam taip pat reikės atlyginti žalą laukinės gyvūnijos ištekliams, kuri siekia daugiau kaip 7 tūkst. eurų.
Kriminalai 2020-01-13

Studentų šaudynės Rusijoje: bendraklasius pliekė iš medžioklinio šautuvo

Studentų šaudynės Rusijoje: kolegijos auditorijoje paskaitos metu vaikinas bendraklasius pliekė iš medžioklinio šautuvo, tuomet keliavo į kitą auditoriją to paties. Pranešama apie aukas ir sužeistuosius. Pareigūnai aiškinasi, kaip 19-metis į kolegiją įsinešė ginklą. Ant žemės guli į sėdimąją pašautas studentas, draugai bando užspausti žaizdą. Lauke prie mokymo įstaigos sumaištis, aplink gatvėse zuja pareigūnai. „Va tokia pas mus, draugai, situacija. Mums baisu.
2019-11-14

Prabilo Alytuje šaudynių dramą išgyvenę kaimynai

Pareigūnai aiškinasi kraupią šeimos dramą Alytuje. Vėlinių naktį 69-erių metų vyras peršovė savo jaunesnę sugyventinę, o paskui persišovė ir pats. Vyriškio būklė sunki. Motyvai kol kas nežinomi. Žmogus ištiktas komos. Neoficialiais duomenimis, jis vieno Alytaus teisėsaugos pareigūno tėvas. Kraupi šeimos drama įvyko Vėlinių naktį viename iš namų. Apie 11 val. vakaro gautas moters pagalbos šauksmas, kad į ją šovė sugyventinis, o paskui šovė ir į save.

Girtas vyras Kaišiadoryse iš medžioklinio šautuvo apšaudė BMW

Policijos departamentas praneša, kad rugpjūčio 4 d. apie 2 val. Kaišiadorių r., Palomenės k., vyras pradėjo šaudyti iš medžioklinio šautuvo. Jis pataikė į vyro (g. 1995 m.) vairuojamą automobilį „BMW 530“ bei apgadino dešinės pusės priekinės dalies sparną. Įvykio metu žmonės nenukentėjo. Neblaivus (1,22 prom. alkoholio) įtariamasis (g. 1981 m.) uždarytas į areštinę. Iš įtariamojo namų paimt 4 ginklai ir 50 šovinių.
Kriminalai 2019-08-05

Automobilyje brutaliai nužudytas garsus Rusijos sportininkas

Žinomas Rusijos snieglentininkas Dmitrijus Kolcovas šią savaitę buvo nušautas automobilyje Los Andžele, Kalifornijos Valstijoje, skelbia JAV žiniasklaida. 30-metis sportininkas sėdėjo automobilyje kartu su savo draugu, kai prie jų priėjo nepažįstamas žmogus. Netruks tarp vyrų kilo žodinis konfliktas, pasibaigęs tragiškai – žudikas Rettas McKenzy Nelsonas išsitraukė iš kišenės pistoletą ir nušovė Rusijos atletą. Sportininko draugui pavyko pasprukti, nors buvo šauta ir į jį.
2019-06-16

12-metis berniukas nužudė JAV boksininką

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) sporto pasaulį sukrėtė žiauri netektis. JAV žiniasklaida skelbia, kad pusiau lengvo svorio boksininkas Johnas VanMeteris mirė Kanzaso valstijos ligoninėje. Pranešama, kad 24-erių metų sportininką jo pačio namuose nušovė dvylikametis berniukas. J. VanMeteris buvo savo namuose su drauge, kai į boksininko namo duris kažkas paskambino, bei netrukus pradėjo laužtis į vidų. Kol mergina skambino į pagalbos tarnybą, boksininkas nuėjo patikrinti, kas veržiasi į jo namus.
2019-01-26

Sulaikytas neteisėtai graižtvinius šaunamuosius ginklus laikęs vilnietis

Policija ketvirtadienį pranešė sulaikiusi vilnietį, įtariamą neteisėtai laikiusį graižtvinius šaunamuosius ginklus. Elektrėnų policijos komisariato ir Kriminalinės policijos pareigūnų sulaikytas 1971 metais gimęs vyras policijai yra žinomas, praeityje teistas už neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais. Kaip pranešė Vilniaus apskrities policija, informacija apie galimai brakonieriaujančius ir neteisėtai ginklus laikančius asmenis gauta dar pernai vasarą.
Kriminalai 2019-01-24

Tragedija Vilniuje: upelyje rastas lavonas

Didelės policijos pajėgos ketvirtadienį pavakare atsiųstos į Belmonto gatvę. 15.05 val. Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą, kad prie upės liudininkas išgirdo šūvį. Atėjęs pažiūrėti jis pamatė vyriškio kūną upelyje. Į įvykio vietą ištraukti kūno buvo iškviesti gelbėtojai. Šūvis smarkiai sudarkė galvą, tačiau jau nustatyta, kad tai 1956 metais gimusio vyro lavonas. Ant tiltelio liko gulėti numestas šaunamasis ginklas – šautuvas ilgu vamzdžiu. Netoliese aptiktas žuvusiojo automobilis.

Virtuvėje – vyro kūnas su šautine žaizda galvoje

Alytaus policijos pareigūnai penktadienį, 23.14 val., iš Bendrojo pagalbos centro gavo pranešimą, kad Varėnos rajone esančioje sodyboje rastas vyro kūnas. Lavonas aptiktas virtuvės patalpose, fotelyje. Smilkinyje matėsi šautinė žaizda. Velionio rankoje rastas jo legaliai laikomas pistoletas.  Nustatyta, kad miręs vyras yra 52 metų amžiaus. Jo kūnas išvežtas tyrimui į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Alytaus skyrių.
Kriminalai 2018-08-25

Susišaudymas Kaune: buvo apsiginklavusi visa grupė

Kaune, Kovo 11-osios g., namo kieme, apie septynių jaunuolių grupė šaudė, galimai, iš šratinių ginklų į daugiabučio namo langus, pranešė policijos pareigūnai. Jie taip pat metaliniu strypu kartą sudavė devyniolikmečiui vaikinui į kojas, tačiau šis pretenzijų nepareiškė. Įvykio metu žmonės nesužaloti tik buvo apgadintas buto antrame aukšte langas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kriminalai 2018-08-10

Kraupi mirtis laukuose: šalia rastas šautuvas

Kaip praneša policijos pareigūnai, šiandien rytą netoli Marijampolės rastas dėl šūvio miręs vyras. Vyro lavonas šautine žaizda krūtinėje rastas laukuose, prie šieno rulono. Prie lavono rastas graižtvinis šautuvas „Tikka T3“ su dviem šoviniais ir viena tuščia tūtele. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai 2018-08-06

Ant kojų sukeltos tarnybos puolė ieškoti ginkluoto vyro: artimieji išgirdo šūvius

 Po artimųjų pranešimo apie iš namų išėjusį vyrą, policija aptiko nelegalų šautuvą ir savadarbį pistoletą. Trečiadienio vakarą 22.53 val. Bendrasis pagalbos centre gautas pranešimas, kad Jurbarko rajone, Raudonėnų kaime, paėmęs šautuvą ir atsisveikinęs iš namų išėjo 47 metų vyras. Vėliau netoliese artimieji girdėjo kelis šūvius.
Kriminalai 2018-05-10

Netoli Kauno namuose rastas tragiškai miręs vyras

Kauno rajone, Piliuonos kaime, antradienio vakarą rastas negyvas vyras su šautine žaizda galvoje. Kaip nurodė Policijos departamentas, šalia 1954 metais gimusio vyro kūno rastas ir paimtas neteisėtai laikomas pistoletas. Dar vienas vyras su šautine žaizda galvoje antradienį atsidūrė ligoninėje. Antradienio vakarą 1964 metais gimęs vyras į ligoninę atvežtas iš namų Mažeikių rajone, Ukrinų kaime. Įvykio vietoje rastas ir paimtas neteisėtai laikomas vienvamzdis medžioklinis šautuvas.
Kriminalai 2017-07-19

Šiaurės Korėja parodė, ką gali baisiausio padaryti pasauliui

Šiaurės Korėja trečiadienį gyrė savo „didžiausias visų laikų“ šaudymo pratybas, kurios buvo surengtos svarbių karinių metinių proga ir kurias prižiūrėjo lyderis Kim Jong Unas. Regione tvyrant didelei įtampai buvo spėliojama, kad Šiaurės Korėja antradienį, minint jos kariuomenės įkūrimo 85-ąsias metines, gali įvykdyti šeštą branduolinį bandymą arba paleisti dar vieną raketą.
2017-04-26

Turkijos dienrašis Vokietijos lyderę pristatė kaip „Frau Hitler“

Turkijos vyriausybę palaikantis laikraštis penktadienį savo pirmajame puslapyje išspausdino Vokietijos kanclerės Angelos Merkel nuotrauką, kurioje ji vilki nacių uniformą ir hitleriškus ūsiukus, taip toliau kurstomas žodžių karas tarp Ankaros ir Berlyno. Dešinės pakraipos bulvarinio stiliaus laikrašis „Gunes“ (Saulė, turkiškai tariama Giuneš) šalia paveikslėlio parašė “#Frau Hitler“ ir ją pavadino „bjauria teta“. Šis paveikslėlis užėmė didžiąją dalį dienraščio pirmojo puslapio.
2017-03-17

Prienų rajone per medžioklę sužalotas vyras

Prienų rajone šeštadienį per medžioklę sužalotas vyras, pranešė Alytaus apskrities Vyriausiasis policijos komisariatas. Pasak pranešimo, 1951 metais gimęs D.M. sužeistas apie 11val. 50 min. medžiotojų būrelio medžioklės metu galimai pažeidus medžioklės saugumo reikalavimus. Dėl šautinės žaizdos dešinės rankos ir dešinės kojos srityse vyras pristatytas į ligoninę, o suteikus pagalbą išsiųstas gydytis ambulatoriškai.
Kriminalai 2016-11-13

Mažeikių rajone vyras palėpėje rado medžioklinį šautuvą

Mažeikių rajone namo palėpėje vyras rado medžioklinį šautuvą. Kaip informavo Telšių apskrities policija, penktadienį, apie 10 val. Mažeikių rajono Sedos miestelyje vyras, atlikdamas namo remonto darbus, palėpėje rado už gegnės užkištą medžioklinį dvivamzdį šautuvą. Vyras šautuvą pristatė pareigūnams.
Aktualijos 2016-07-23

Šiauliuose sulaikytas brakonierius: susimokės didelę baudą

Šiaulių aplinkosaugininkai sulaikė stirniną nušovusį brakonierių. Šiam teks ne tik sumokėti daugiau kaip tris tūkstančius eurų, bet dar jam gresia ir baudžiamoji atsakomybė – pas jį rastas nelegalus šautuvas. Sulaikė nusikaltimo vietoje Už sumedžiotą stirną Radviliškio rajono gyventojui greičiausiai teks sumokėti tokią baudą, už kurią jis penkerius metus ar net ilgiau galėtų beveik vien mėsa iš parduotuvės misti.
Kriminalai 2016-07-14

Aplinkosaugininkai sulaikė šautuvu su duslintuvu ginkluotą vyrą

Sekmadienį Marijampolės savivaldybėje aplinkosaugininkai sulaikė vyrą, turėjusį šautuvą su optiniu taikikliu ir duslintuvu. Policijos duomenimis, 23 val. 15 min. Smilgių kaime, Varnabūdės miške, Marijampolės regiono aplinkos apsaugos darbuotojai sulaikė 1991 metais gimusį vyrą. Jis neteisėtai su savimi turėjo šautuvą su optiniu taikikliu ir savadarbiu duslintuvu bei tris 7,62 kalibro šovinius.
Kriminalai 2016-06-13

Po šaudynių Vilniuje užsibarikadavusį šaulį policija sučiupo šturmuodami butą

Sekmadienį Vilniaus policijai teko šturmuoti butą, kuriame užsibarikadavo kaimyną apšaudęs vyriškis. Per šturmą niekas nesužeistas, o štai sulaikytojo peršautas vyras ligoninėje. Į šaudynėmis pasibaigęs konfliktas Naujininkuose įvyko apie 20 val. Anot Dzūkų gatvės gyventojų, susiginčijo du kaimynai. Vienas jų pradėjo šaukti, kad jis yra viso kiemo šeimininkas, todėl visi turi gyventi pagal jo tvarką. Girtas vyras dingo, niekas ir neįtarė, kuo baigsis apsižodžiavimas.
Kriminalai 2016-05-29

Akmenės rajone, įtariama, iš pneumatinio ginklo apšaudytas automobilis

Akmenės rajone, kaip įtariama, iš pneumatinio ginklo apšaudytas gatve važiuojantis automobilis. Telšių apskrities policija informavo, kad šeštadienį, 19.20 val. Ventos miestelyje 38-erių metų vyrui važiuojant nuosavu automobiliu „Renault Espace“, Žemaičių gatve jis išgirdo stiprų garsą ir pajuto smūgį į automobilio galines dureles. Sustojęs kelkraštyje ir išlipęs iš automobilio vyras pastebėjo, kad yra apgadintos automobilio galinės durelės.
Kriminalai 2016-03-06
Į viršų