Valstybės vadovų paklausė, ar jie pritaria homoseksualų partnerystei

Seime atsinaujinus diskusijoms apie galimybę įteisinti homoseksualų partnerystę, BNS paklausė šalies vadovų, ar jie pritartų tokiam žingsniui.

Prezidentės, Seimo pirmininko ir premjero komentarus pateikė jų atstovai spaudai. Šalies vadovai teigia, kad sprendimams atėjo metas, bet konkrečių nuostatų nekomentuoja.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė:

„Bendro gyvenimo klausimas yra svarbus labai plačiam žmonių ratui, todėl teisinis žmonių santykių reglamentavimas – pribrendęs sprendimas. Po ilgų diskusijų Seime įregistruotos įstatymų iniciatyvos – pirmas žingsnis nustatant teisinį visų kartu gyvenančių žmonių turtinių ir kitų bendro gyvenimo klausimų reguliavimą“.

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis:

„Turime pripažinti, kad šiandieninė situacija reikalauja sprendimų, kad piliečiams būtų sudarytos teisinės sąlygos spręsti įvairias gyvenimiškas situacijas. Mano nuomone, teisinė bazė turi plėsti galimybes ir užtikrinti dabarties ir ateities kartoms sąlygas asmenų bendrystei“.

Premjeras Saulius Skvernelis:

„Visų Lietuvos žmonių, kurie gyvena kartu, kurie veda bendrą namų ūkį, turtiniai bei kiti interesai turi būti apsaugoti ir teisiškai sureguliuoti. Šis klausimas pagaliau turi būti išspręstas“.


Rašyti komentarą...
R
Rimas
2017-05-24 14:39:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Parazitai. Jie visiskai nekreipia i Lietuvos zmoniu nuomone. Apie 70% Lietuvos zmoniu yra pries. Bet to toki istatyma priemus reikes leisti ir isivaikinima. O tai jau kvepia Sodoma ir Gomora.
Atsakyti
-6

-
--++
2017-05-24 18:00:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
šeima ar partneriais gali būti tik žmonės vieninteliu atveju jei gali ir nori susilaukti vaiku.., visi kiti budai yra vedantys pasauli į sunaikinimą.., tad tai, kad iš lietuvos bėga šeimomis reiškia žmonės nepasitiki lietuvos veikėjais su įmunitetais
Atsakyti
-3

F
Faktas
2017-05-25 00:48:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš vis tuos iškrypėlius reikia užmiršti, ir jų teises iškėlus vieną paprastą klausimą - ar jie gali susilaukti natūraliai palikuonių? O atsakymas yra paprastas ir AIŠKUS KAIP 2*2 - NE.
Tai išvada gaunasi LABAI AIŠKI KAD PROTO VARGŠAI NEGALI TEISIŠKAI REIKŠTI JOKIŲ EISIŲ LYGINANTIS SU NORMALIOMIS ŠEIMOMIS (kurios gali NATŪRALIAI susilaukti palikuonių).
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų