Šiandien Šiauliuose vykusiame valstiečių liaudininkų suvažiavime nuspręsta modernizuoti partijos pavadinimą. Nuo šiol partija vadinsis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Už pavadinimo keitimą balsavo 302 balso teisę suvažiavime turintys delegatai.

„Žodžio „žaliųjų“ pavadinime atsiradimas atspindi keletą metų vykdytą partijos veiklą. Mes esame vienintelė parlamentinė partija, kuri jau atstovauja žaliųjų vertybes – pasisakome už Lietuvą be atominės elektrinės, už atsinaujinančios energetikos plėtrą, kuri kuria darbo vietas Lietuvoje“, – sako antrai kadencijai perrinktas partijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

Pasak partijos pirmininko, valstiečiai visada buvo ir bus žalieji, nes tikro, natūralaus maisto ir kaimo išsaugojimas yra darnios valstybės plėtros pagrindas. R. Karbauskio teigimu, šiandien miesto ir kaimo žmogus turi vieną tikslą, kad unikali, švari Lietuvos gamta ir žmogaus gyvenimo aplinka išliktų.

„Nepaisant pavadinimo modernizavimo, partija ir toliau išlieka vienintele, kuri gina ir gins Lietuvos regionų interesus. Mes ir toliau sieksime, kad savivalda stiprėtų“, – savo ataskaitiniame pranešime sakė Ramūnas Karbauskis.

Suvažiavimo metu buvo išrinkti partijos pirmininko pavaduotojai. Pirmuoju pirmininko pavaduotoju perrinktas Ignalinos r. meras Bronis Ropė, pavaduotojais dar vienai kadencijai patvirtinti: Šakių r. meras Juozas Bertašius, Seimo narė Rima Baškienė, Žemės ūkio rūmų pirmininkas Andrejus Stančikas. Taip pat išrinkti du nauji partijos pirmininko pavaduotojai – partijos Žaliųjų frakcijos narys Tomas Tomilinas ir Jaunimo frakcijos pirmininkė Živilė Vyštartaitė.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos suvažiavimo dalyviai šiandien spręs dėl naujojo partijos logotipo patvirtinimo, kuriame ant žalios Lietuvos valstybės žemėlapio pavaizduotas skrendantis baltas gandras. Taip pat delegatai ketina patvirtinti abėcėlinį partijos daugiamandatį sąrašą 2012 m. LR Seimo rinkimams, bei naująją partijos programos redakciją.


Rašyti komentarą...
J
Jurgis
2012-01-16 11:28:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dėl manęs gali keisti vardą kaip nori, man vis tiek liks ta pati mergelė, tik kita suknelė.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų