Vairuotojus iš kantrybės vedė milžiniškos transporto spūstys

 Rugsėjo pirmąją, tiksliau antrąją, sostinėje ir Kaune prasidėjo vairuotojus iš kantrybės vedančios milžiniškos transporto spūstys. Eismo ekspertai keiksnojantiems vairuotojams primena, kad šį mėnesį kelionės mieste pailgės net kelis kartus.

Ir nieko keisto – pasibaigus atostogoms, į miestus grįžo tūkstančiai vairuotojų, moksleivių ir studentų. Eismo ekspertų teigimu, pirmosiomis rugsėjo dienomis į Vilniaus gatves išrieda trečdaliu daugiau automobilių.

„Rugsėjo 2-oji diena yra pati sudėtingiausia, jei kalbame apie rytinį piką, kadangi rugsėjo 1-ąją dieną mokyklos pradeda darbą labai skirtingu laiku, šventė, tas eismo srautas išsisklaido. Tai rugsėjo 2 diena yra ta diena, kai visi išvažiuoja įpratę važiuoti kaip vasarą, t.y. išsimiegoję ir gerokai vėliau“, - priežastis aiškina Kauno miesto savivaldybės atstovas Paulius Keras.

Tačiau sostinėje yra ir tokių gatvių, kur eismas išauga dvigubai. Tiesa, šiandien į spūstį Vilniuje buvo galima patekti ne tik rytinio piko valandomis, kurios prasidėjo apie pusę 7 val. ryto, bet ir per pietus.

REKLAMA

Pareigūnai atkreipia dėmesį, kad neretai spūstis sukelia patys vairuotojai. Mat rugsėjo pradžioje į gatves išrieda iš rajonų suvažiavę, žaliais klevo lapais automobilius „papuošę“ nepatyrę studentai, tad palyginti su vasaros mėnesiais, smulkių eismo įvykių rugsėjį padaugėja kone dukart.

Savo ruožtu mokyklose jau kyla nerimas, kad rugsėjį dėl transporto spūsčių ir perpildyto viešojo transporto moksleiviai masiškai vėluos į pamokas. Skaičiuojama, kad sostinėje beveik iš 45 tūkstančių moksleivių pusė į pamokas keliauja kaip tik piko metu.

Plačiau apie tai – TV3 reportaže.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų