• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Trečiadienį vakare Tytuvėnuose buvo rastas automobilis, kuriuo galėjo pasišalinti savo tris vaikus pagrobę asmenys. Kaltinamasis riaušių prie Seimo byloje Antanas Kandrotas, pravarde Celofanas, trečiadienį paskelbė, kad Kaune dingusių vaikų buvo ieškota jo mamos namuose, Tytuvėnuose.

Trečiadienį vakare Tytuvėnuose buvo rastas automobilis, kuriuo galėjo pasišalinti savo tris vaikus pagrobę asmenys. Kaltinamasis riaušių prie Seimo byloje Antanas Kandrotas, pravarde Celofanas, trečiadienį paskelbė, kad Kaune dingusių vaikų buvo ieškota jo mamos namuose, Tytuvėnuose.

REKLAMA

Būtent šiame miestelyje buvo rastas automobilis, kuriuo galėjo pasišalinti savo tris vaikus pagrobę asmenys.

Kauno policijos atstovai spaudai naujienų portalui tv3.lt patvirtino, kad Celofano pateikta informacija apie kratą jos mamos namuose yra tikra.

„Taip, buvo tikrinamas tas adresas, nes gauta reikšmingos tyrimui informacijos. Taip pat noriu pridurti, kad tikrintas tikrai ne vienas adresas. Tačiau ieškomų asmenų rasti dar nepavyko“, – teigė policijos atstovė.

Kaip „Facebook“ trečiadienį vakare skelbė prieštaringai vertinamas veikėjas, policija į jo Tytuvėnuose gyvenančios mamos namus atvažiavo vėlų vakarą.

REKLAMA
REKLAMA

A. Kandrotas pareiškė, kad pareigūnai į jo mamos namus „tyliai prisliūkino per vidinį kiemą“. Anot jo, pareigūnai vilkėjo civilius rūbus, pažymėjimus pateikė.

REKLAMA

„Nenustebsiu, kad rytoj pas mane į namus jau čia kris į Kulautuvą, bandys pas mane vaikų ieškoti“, – piktinosi veikėjas.

Vis dėlto policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis naujienų portalui tv3.lt teigė, kad neturi tokių duomenų, jog minimo asmens mamos namuose apsilankė pareigūnai. Be to, pridurta, kad informacija apie vykdomą paiešką ir taip nebūtų viešai skelbiama.

Centro „Pastogė“ atstovai įvykio plačiau nekomentuoja. „Dėl minėto įvykio vyksta ikiteisminis tyrimas, siekiant nepakenkti vykdomam tyrimui, informacija nebus teikiama“, – atsakė „Pastogės“ direktorė Gražina Didžbalienė.

REKLAMA
REKLAMA

Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 156 str. 2 d. (Tėvas, motina ar artimasis giminaitis, pagrobęs savo ar savo artimųjų vaiką iš vaikų įstaigos arba asmens, pas kurį vaikas teisėtai gyveno).

Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Be to, pagrobimu įtariamas vyras ne kartą yra pasirodęs Antano Kandroto-Celofano tiesioginėse transliacijose. Kartą jis aiškino, kodėl savo vaikų neleidžia į mokyklą. Vyras įsivaizduoja, kad mokyklose mokytojai uosto kokainą, muša vaikus, varo depresiją ir reklamuoja naudotis socialiniu tinklu „Tik Tok“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Aš pats mokau savo vaikus. Skiriu savo laiką. Turiu visą programą ir aš pats juos mokau. Jie moka skaityt, moka daugiau nei mokykla gali išmokyt. Ir pats visą gyvenimą mokiausi savarankiškai“, – vienoje iš Celofano transliacijų kalbėjo vyras.

Po to, kai tėvams buvo apribota teisę auginti vaikus, atžalos buvo apgyvendintos vaikų gerovės centre „Pastogė“, iš kur antradienį buvo neteisėtai paimti.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad policija, trečiadienį 18.00 val. Kelmės r., Tytuvėnuose, rastas automobilis Fiat, kuriuo galimai pasišalino ieškomi asmenys.

REKLAMA

Asmenų automobilyje nebuvo, paieška vykdoma. Daugiau informacijos šiuo metu neturime.

Trečiadienį Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, kad iš Kaune esančio vaikų gerovės centro „Pastogė“ buvo pagrobti trys vaikai.

„Liepos 18 d. apie 09.55 val. Kaune, P. Plechavičiaus g., nuo vaikų gerovės centro „Pastogė“ vartų, sutuoktiniai Inga (gim. 1983 m.) ir Mindaugas (gim. 1981 m.) Vilčinskai savavališkai pasiėmė tris savo vaikus (gim. 2018 m., gim. 2016 m., gim. 2014 m.).

Asmenis, žinančius nepilnamečių ir jų tėvų buvimo vietą, juos mačiusius, pastebėjusius nurodytą automobilį ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome skambinti skubios pagalbos telefonu 112“, – teigiama policijos pranešime

Laukiu, kada teletrejininkai greta anūko pavardės pridės titulą: Gabrielius Broileris lanzbergis. Turi būti ne tik lyčių, bet ir pravardžių lygybė Lietuvoje!
"Kas jums leido iš valstybės vaikus grobti? Na ir kas, kad jūs juos pagimdėte? Valdžia geresnė mama už mamą!"
Liks celofanas kaltas, o debilų valstybė ką????????
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų