Tyrimai, kurie taikomi atnaujinant kontaktinį ugdymą, šiuo metu atliekami tik Vilniuje

Kaupinių tyrimai, kurie yra taikomi atnaujinant kontaktinį ugdymą, šiuo metu yra atliekami tik Vilniuje, todėl toliau esančių savivaldybių darbuotojams teks dirbti naktimis, rašo portalas LRT.lt.

„Po tyrimų paėmimo kovo 18 d. mūsų darbuotojai ir tie, kurie koordinuos visą šį procesą ir jame darbuosi, turės vykti į Vilnių naktį, nuvežti mėginius, kad galėtume gauti kuo greičiau atsakymus. Ir taip keletą dienų iš eilės turėsime dirbti naktimis“, – portalui sakė Klaipėdos rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro vadovas Justas Ruškys.

Šiuo metu vienintelė visoje Lietuvoje tai gali atlikti tik Santaros klinikų laboratorija. Kol nėra daugiau laboratorijų, galinčių tirti mėginius kaupinių metodu, kas 4–7 dienas imant moksleivių bei mokytojų mėginius, jie turės būti gabenami į Vilnių.

Šiuo metu į klases leista grįžti tik tiems pradinukams, kai užtikrinamas moksleivių ir pedagogų testavimas kaupinių metodu. Tokiu būdu kontaktinis ugdymas atnaujintas keturiose sostinės mokyklose, o artimiausiu metu jis gali būti atnaujintas dar maždaug 60-yje šalies įstaigų.

Lietuvoje lapkričio 7-ąją paskelbus antrąjį karantiną, dauguma moksleivių perėjo į nuotolinį ar mišrų mokymąsi, nuo gruodžio vidurio pradinukai išleisti atostogų ir nuo sausio taip pat iki šiol mokosi iš namų.


Rašyti komentarą...
Skaitytojas
2021-03-17 05:02:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tevai yra tam, kad padetu ,savo vaikams kol jie yra nepilnameciai. Kodel kiek laiko reikia leisti prie tv ir t.t.sprendia tevai . Ju pareiga ,kad vaikui sektusi visada. Nepamirskite savo pareigos gerbiamieji.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų