Ketvirtadienį Vidaus reikalų ministras Raimondas Šukys susitiko su Vadovybės apsaugos departamento direktoriaus pavaduotoju Rimantu Mockevičiumi ir aptarė Lietuvos Respublikos Prezidento ir kitų valstybės vadovų apsaugos Turniškėse klausimus, rašoma ministerijos pranešime žiniasklaidai.

Vadovybės apsaugos departamento specialistai užtikrino ministrą, kad šalies vadovų apsaugai taikomos visos įmanomos apsaugos priemonės ir jie saugomi tinkamai, taigi šiuo metu nėra jokios būtinybės imtis kokių nors papildomų apsaugos priemonių. Tačiau Vadovybės apsaugos departamentas pripažino, kad būtina nedelsiant tobulinti Turniškių teritorijos, kurioje įsikūrusios valstybės vadovų rezidencijos, apsaugą.
Patraukus iš Turniškių vidaus tarnybos pulkų pareigūnus, Turniškių teritorijos apsaugos klausimas taip ir liko neišspręstas.

Primenama, kad pernai gegužės 3 d. premjero sudaryta darbo grupė konstatavo, kad tinkamai Lietuvos Respublikos Prezidento ir kitų saugomų valstybės vadovų apsaugai užtikrinti reikia saugomą teritoriją aptverti apsaugine tvora, įrengti specialią įrangą. Tam turi būti sudarytas saugomas valstybinės reikšmės kompleksas. Norint sudaryti tokį kompleksą, būtina patvirtinti detalųjį saugomos teritorijos planą, nes saugotinos teritorijos ribos turėtų sutapti su numatomų saugoti žemės sklypų ribomis.

REKLAMA

Dėl nesuprantamų biurokratinių kliūčių, Turniškių detaliojo plano patvirtinimas įstrigęs Vilniaus miesto savivaldybėje. Vidaus reikalų ministro įsitikinimu, toks vilkinimas nepateisinamas.

"Aš asmeniškai susitiksiu su Vilniaus miesto ir apskrities vadovais ir paraginsiu nedelsiant imtis visų įmanomų priemonių, kad Turniškių detalusis planas, kuris būtinas norint suformuoti saugomą teritoriją, būtų patvirtintas kuo skubiau. Neturi likti nė mažiausios abejonės ne tik dėl šalies vadovų personalinės, bet ir dėl jų gyvenamosios aplinkos saugumo", - pranešime tikino ministras.


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2007-01-04 13:22:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodėl valdantieji slepia nuo žmonių tuos tipus kurie leido išnuomot rusams namą šalia prezidento rezidencijos.Ar tai ne ambos darbeliai ir jeigu taip,tai jį turėtų teisti kaip nusikaltėlį arba išsiųsti pas tuos kam tarnauja.Visa spauda IR TELEVIZIJA TIK apie niekam Lietuvoj neįdomų Huseiną pliurpia,matyt norima nukreipt dėmesį nuo valdžios žulikysčių,kad juos vėl apglušinti runkeliai įšrinktų prie valdžios lovio.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų