Darbo partijos pirmininke sekmadienį Kėdainiuose išrinkta Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė. Dėl šio posto politikė varžėsi su Ukmergės rajono meru Rolandu Janicku.

Už Ž.Pinskuvienę per slaptą balsavimą buvo 354 suvažiavimo delegatai. Išduoti buvo 658 biuleteniai.

„Dėkoju už šį pasitikėjimą (....) Čia ne nominacija, čia atsakomybė. Ačiū jums, jūs esate mano jėga, didžiuojuosi jumis ir mes eisime tik aukštyn“, - suvažiavimo dalyviams sakė naujoji Darbo partijos pirmininkė.

Darbo partija be nuolatinio vadovo liko, kai po nesėkmingų Seimo rinkimų iš šių pareigų atsistatydino europarlamentaras Valentinas Mazuronis.

Laikinai Darbo partijai vadovavo Vytautas Gapšys - paaiškėjus balsavimo rezultatams, jis pareiškė pasitraukiantis iš partijos.

„Tikiu, kad Živilei Pinskuvienei atsivers didesnės galimybės be manes, kaip laikino pirmininko, kaip buvusio partijos pirmininko. Galimybės platesnės, galbūt - skaidresnės ir panašiai. To aš ir linkiu“, - teigė V.Gapšys.

Praėjusią kadenciją valdančiojoje daugumoje buvusi Darbo partija spalį rinkimuose daugiamandatėje apygardoje neperžengė patekti į Seimą reikalingo 5 proc. balsų barjero, vienmandatėse apygardose mandatus iškovojo du partijos iškelti atstovai: Valentinas Bukauskas ir Petras Čimbaras.

Jie Seime prisijungė prie Socialdemokratų frakcijos.

 

 

 


Rašyti komentarą...
A
Arturas
2016-12-11 19:12:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Barakuda isskirtine salava is Adutiskio.Supratimo neturi apie politika.
Atsakyti
-1

k
kaubojus
2016-12-11 22:48:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nemanau kad šita persona išgelbės tą chebrą.....Ne tas atvejis...
Atsakyti
0

I
Ir ka
2016-12-12 04:36:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekam cia neidomu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų