Nelaimė įvyko vėlų sekmadienio vakarą, apie dešimtą valandą vakaro, Eišiškėse. Iš namo, esančio Gegužės Trečiosios gatvėje, antro aukšto iškrito ir susižalojo trejų metukų berniukas.

Dėl žandikaulio lūžio ir galvos smegenų sukrėtimo skubiai išvežtas į Vilniaus vaikų ligoninę.

Pirminiais duomenimis, vaikas buvo paguldytas miegoti, o langą paliko pravirą. „Dabar aiškinamės įvykio aplinkybes, grupė išvyko apklausti tėvų“, - sakė portalui Balsas.lt Šalčininkų rajono policijos komisariato viršininkas Jurij Staniulevič.

Pasak komisaro, vaiko būklė yra stabili.

Eišiškių seniūnijos socialinė darbuotoja portalui sakė, kad šeima yra žinoma kaip nuolat konfliktuojanti. Dėl smurto artimoje aplinkoje buvo pradėtas tyrimas. Įtariama, kad tėvas galėjo išmesti sūnų pro langą.  

Tirdami aplinkybes, kodėl trejų metukų berniukas iškrito pro langą, pareigūnai nustatė, kad tėvas nėra kaltas.

„Pirminiais duomenimis, jis buvo išėjęs į virtuvę vandens, o mažylis tuo metu iškrito pro atdarą langą“, - portalui sakė Šalčininkų rajono policijos viršininkas Jurijus Staniulevičius. Pasak jo, vyriškis atsakys už vaiko nepriežiūrą. Mažylis nukrito ant vejos. „Jokių lūžimų ir kokių rimtų sužalojimų. Jis jau perkeltas į traumatologijos skyrių“, - sakė komisaras. Pasak jo, svarstoma, ar pradėti ikiteisminį tyrimą. Dabar tyrimą atlieka ir Vaiko teisių apsaugos tarnyba.  

 


Rašyti komentarą...
N
Na
2013-08-19 14:22:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
ir straipsnio pavadinimas! O paskutiniam sakinyje tėvas tik įtariamas. Tai visgi kaip ten buvo?
Atsakyti
0

e
eis
2013-08-19 19:35:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
ir ne velu vakara o apie 14 val
Atsakyti
0

a
as
2013-08-19 20:58:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaiku dar neturim..bet kambari jie jau turi :) kambarys su balkonu...nezinau kaip reik ismokyti vaikiuka kad neitu, kad tai pavojinga...gaila teveliu...svarbiausia kad mazyliui viskas gerai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų