Trečiu bandymu pavyko: R. Ačas atleistas iš pareigų

Raseinių rajono savivaldybės taryba trečiu bandymu iš pareigų atleido administracijos direktorių Remigijų Ačą.

Savivaldybės duomenimis, ketvirtadienį už nepasitikėjimą administracijos vadovu balsavo 14 tarybos narių, šeši išreiškė pasitikėjimą pareigūnu, trys biuleteniai rasti sugadinti.

Tarybai priklauso 25 politikai.

Nepasitikėjimą R. Aču inicijavo Raseinių rajono savivaldybės meras Algirdas Gricius, gavęs Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos sprendimą, kad administracijos direktorius supainiojo viešuosius ir privačius interesus.

Prieš tai taryba nepritarė Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 metų veiklos ataskaitai.

R. Ačas pareigų neteks nuo pirmadienio. Nuo šios datos administracijos direktoriaus funkcijas pavesta atlikti administracijos direktoriaus pavaduotojui Dariui Ulickui, kol naujai paskirtas direktorius pradės eiti pareigas.

Pats R. Ačas BNS penktadienį sakė, kad balsavimo nepripažįsta, nes buvo pažeistas jo slaptumas, taip pat teigė svarstantis, ar pasinaudoti teise skųsti sprendimą.

REKLAMA

„Balsavimas buvo nesąžiningas. Jei meras pareiškė spaudoje, kad jis demonstruos savo biuletenį viešai, prieš žurnalistus ir visi tarybos nariai tą darė... Atsiprašau, jei yra slaptas balsavimas, jis negali būti demonstruojamas, o visi tarybos nariai tą darė, – teigė R. Ačas.

„Čia yra mano konstitucinės teisė“, – teigė jis, paklaustas, ar sprendimą skųs.

Anot savivaldybės pranešimo, meras A. Gricius administracijos direktoriui įteikė atminimo dovaną – Raseinių krašto simbolio lūšies statulėlę.


Rašyti komentarą...
g
gabrys
2018-04-27 19:35:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai aferistui.Tik dukrele jo aferiste dar is Valanciuno antro durniaus kaip Jasaitis patrauks dar milijonus.Nu jei durniai Jasaitis ir Valanciunas tai durniais ir liks
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų