Traukiniu gabentame konteineryje – kruopščiai paslėpta kontrabandos siunta

 Pirmadienį, liepos 9-ąją, Vilniaus geležinkelio Terminalų valdymo centre po detalaus patikrinimo muitinės pareigūnai sulaikė traukiniu iš Baltarusijos atgabentą konteinerį su keramzito skaldos kroviniu. Patikrinimo metu tarp skaldos muitininkai surado apie 50 tūkst. eurų vertės cigarečių kontrabandą.

Geležinkelių infrastruktūros direkcijos Terminalų valdymo centro Vilniaus intermodaliniame terminale iš Baltarusijos traukiniu atgabentas konteineris buvo patikrintas pirmadienį, apie 14 val.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Traukiniu gabentame konteineryje – kruopščiai paslėpta kontrabandos siunta

Muitinės pareigūnai įtarė, kad į Kauną iš Baltarusijos vežtame keramzito skaldos krovinyje gali būti slepiama kontrabanda.

Įtarimai netrukus pasitvirtino – maišuose su keramzito skalda išties buvo rastos dėžės su kontrabandinėmis baltarusiškomis cigaretėmis NZ Gold Superslims. Iš viso patikta 20 tūkst. pakelių, kurių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – 50 tūkst. eurų.

Konteineris, krovinys ir kontrabandinės cigaretės sulaikyti, MKT Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos ir neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. Tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūra.

Iš viso šiemet MKT pareigūnai Lietuvoje sulaikė apie 2, 5 milijonus pakelių cigarečių kontrabandos, kurios vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – apie 7,5 mln. eurų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų