Tragišką avariją sukėlęs taksistas: baisiausia, kad negalėsiu vairuoti

Vilniaus miesto apylinkės teismas paskelbė nuosprendį pernai per Kalėdas Vilniuje perėjoje moterį pražudžiusiam taksistui. Kalėjimo nuteistasis išvengė, tačiau skundžiasi, kad liks be darbo – iš jo atimtas ir vairuotojo pažymėjimas.

20

2017 m. gruodžio 26 d. taksi paslaugas teikiančio pavėžėjo automobilis Gedvydžių gatvėje perėjoje parbloškė moterį. Antros Kalėdų dienos rytą partrenktą pėsčiąją bandė gaivinti medikai. Ji mirė eismo įvykio vietoje.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tragedijos perėjoje kaltininkas kalėjimo išvengė

Taksi paslaugas teikiantis vyras buvo blaivus, jis iš pat pradžių sakė, kad žvilgsnį buvo nukreipęs nuo kelio – užsižiūrėjo į planšetę, kai įvyko nelaimė. Žuvo 78-erių metų pėsčioji. Žmonės pasakoja, kad ji gyveno Fabijoniškėse netoliese, ėjo ryte į parduotuvę. Anot ją pažinojusių, pensininkė jau sunkiai vaikščiojo, todėl ir matydama atlekiantį automobilį galėjo nespėti pasitraukti. Vairuotojas iki šiol dirbta taksistu.

Praėjus beveik metams vairuotojas negali suvokti, kodėl atsitiko tokia baisi nelaimė. „Nepastebėjau, iš kur ji išėjo“, – jau paskelbus teismo nuosprendį TV3 žurnalistui sakė už tragiškai pasibaigusį įvykį nuteistas Andrejus Čmeliovas. Išklausyti nuosprendžio į teismą atvyko tik vienas teisiamasis. Už mirtimi pasibaigusią avariją taksistui sėstis į kalėjimą neteks.

Tačiau priteista 17 tūkstančių eurų ieškinių nukentėjusiesiems atlyginti. Vairuotojas labiausiai susikrimtęs, kad negalės pusantrų metų užsidirbti vairuodamas. Tokiam laikui iš jo atimtas vairuotojo pažymėjimas. Nuteistasis sako neturįs pinigų net advokatui, todėl veikiausiai neskųsiąs nuosprendžio. Teismas skyrė ir lygtinę, pusantrų metų laisvės atėmimo bausmę – dvejus metus vyriškis negali prasižengti, nes kitaip gali būti pasiųstas už grotų. O ten jis gali atsidurti ir jei nepaklustų teismo įpareigojimui nevairuoti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų