tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
20
koliažas iš Facebook.com / Kur Stovi Policija Kaune

Šeštadienį vakare Kaune įvyko didžiulė avarija, per kurią žuvo du žmonės. Islandijos plentu prieš eismą važiavęs automobilis kaktomuša rėžėsi į kitą automobilį ir užsidegė.

20

Šeštadienį vakare Kaune įvyko didžiulė avarija, per kurią žuvo du žmonės. Islandijos plentu prieš eismą važiavęs automobilis kaktomuša rėžėsi į kitą automobilį ir užsidegė.

REKLAMA

Policijos departamentas praneša, kad apie 22 val. 35 min. Islandijos plente susidūrė trys automobiliai, iš kurių vienas važiavo priešpriešiais. Vienas automobilis degė atvira liepsna. Iš karto po įvykio policija pranešė, kad per eismo įvykį žuvo vyras. Kiek vėliau Policijos departamentas papildė, kad žuvo du žmonės.

Anot pareigūnų, žuvo du vyrai (gimę 1980 m. ir 1961 m.), sužaloti vyras (g. 1992 m.) ir moteris (g. 1994 m.), kurie išvežti į ligoninę.

Kaip įvyko avarija, nufilmavo liudininkai. Socialiniuose tinkluose plinta filmuota medžiaga, kaip priešpriešine eismo juosta plentu lekiantis automobilis atsitrenkia į kitą automobilį ir užsidega.

REKLAMA

Į avarijos vietą buvo atsiųstos gausios gelbėtojų pajėgos. Eismas nuo Klaipėdos į Vilniaus pusę yra nukreipiamas per Jonavos gatvę.

Apie įvykį šeštadienį prieš vidurnaktį dar daugiau informacijos pranešė ir Kauno apskrities policija: susidūrė automobiliai „Mercedes-Benz“, vairuojamas vyro (g. 1980 m.), BMW, vairuojamas vyro (g. 1961 m.) ir „Škoda“, vairuojamas vyro (g. 1992 m.). Žuvo automobilių „Mercedes-Benz“ ir BMW vairuotojai. „Škoda“ vairuotojas ir keleivė (g. 1994 m.) dėl sužalojimų pristatyti į gydymo įstaigą.

 

Kažkoks beprotis užmušė niekuo dėtą žmogų...
Kažkoks siaubas, kuo kalti žmonės kurie tam psichui ant kelio pasimaišė? Čia galėjo būti bet kuris. Ir mes galėjom, kaip tuo laiku grįžinėjom namuose, bet nusukom perJonavos gatvę.
uzuojauta seimai kurios zuvo nekaltas zmogus. matyt girtas arba apsineses vaziavo , dar tokiu greiciu. nesuprantu, jei nori zudytis ar kazka daryt varyk i miska ir vanok i medzius ar kazka kita, bet nereikia ir daryt kad kiti butu ipainioti. turetu buti dazni policiju reidai, tikrint, nes baisu kas darosi, vakarais gatves pasidaro lenktyniu trasos
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų