kaktomuša

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kaktomuša“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kaktomuša“.

Tragiška avarija Kaune: važiuodamas prieš eismą automobilis rėžėsi kaktomuša ir užsidegė

Šeštadienį vakare Kaune įvyko didžiulė avarija, per kurią žuvo du žmonės. Islandijos plentu prieš eismą važiavęs automobilis kaktomuša rėžėsi į kitą automobilį ir užsidegė. Policijos departamentas praneša, kad apie 22 val. 35 min. Islandijos plente susidūrė trys automobiliai, iš kurių vienas važiavo priešpriešiais. Vienas automobilis degė atvira liepsna. Iš karto po įvykio policija pranešė, kad per eismo įvykį žuvo vyras. Kiek vėliau Policijos departamentas papildė, kad žuvo du žmonės.

Naktinė kaktomuša Nemenčinės plente: įvykus avarijai užsidegė visureigis

Ketvirtadienį paryčiais Vilniaus pakraštyje per smarkią šlapdribą kaktomuša susidūrė du lengvieji automobiliai. Per avariją nukentėjo dvi moterys. Prireikė ugniagesių, nes užsidegė per avariją sudaužytas visureigis. 4.36 val.

Avarija Vilniuje: kaktomuša susidūrė du automobiliai

Trečiadienio pavakarę Vilniuje susidūrė du lengvieji automobiliai.  Bendrasis pagalbos centras praneša, kad kaktomuša susidūrė „Citroen“ ir „Toyota“ markės automobiliai.  „Šiandien 16.42 val.
Kriminalai 2022-07-13

Kaktomuša Vilniuje: iš sumaitoto automobilio gelbėtojai vadavo 19-metę

Sekmadienį vakare Vilniuje kone kaktomuša susidūrė du lengvieji automobiliai, dėl avarijos ant kojų sukeltos beveik visos specialiosios tarnybos. 21.27 val. Didlaukio ir Ateities gatvių sankryžoje susidūrė „Audi“ ir „Seat“. Pirminiais duomenimis, „Audi“ važiavo tiesiai Ateities gatve, o priešpriešiais atvažiavęs „Seat“ sankryžoje suko kairėn į degalinę ir nepraleido „Audi“. Smarkaus smūgio nublokštas „Audi“ dar atsitrenkė į stulpą.

Vilniuje kaktomuša susidūrė 2 automobiliai: BMW vairuotojas bandė bėgti iš įvykio vietos, yra nukentėjusiųjų

Penktadienio vakarą Vilniuje – skaudi avarija. Juodajame kelyje kaktomuša susidūrė 2 automobiliai, yra nukentėjusių žmonių. Maždaug 18 val. Vilniaus pietryčiuose, Juodajame kelyje kaktomuša susidūrė „Audi“ ir BMW automobiliai. Pirminiais duomenimis avarijos metu nukentėjo 2 žmonės. Vienas žmogus išvežtas į ligoninę. Avarija galimai įvyko dėl BMW automobilio kaltės, kuomet išvažiavęs į priešpriešinę eismo juostą kaktomuša rėžėsi į „Audi“ automobilį.

Liudininkas užfiksavo, kaip „Toyota“ dideliu greičiu rėžiasi į „Audi“: iš automobilio – alkoholio kvapas

Liudininkas užfiksavo baisų smūgį, kaip dideliu greičiu atlėkusio Toyota automobilio vairuotojas stengiasi išvengti spūstyje stovinčių mašinų ir pasuka vairą į priešpriešinę juostą, kur rėžiasi į iš kelio nebespėjusią pasitraukti „Audi“. Baisų automobilių smūgį kaktomuša užfiksavo ir su „TV3 žiniomis“ pasidalijo liudininkas. Gelbėti abiejų automobilių vairuotojų renkasi žmonės. Vienas jų, išvydęs avarijos auką, griebiasi už galvos.

Žiauri avarija kelyje link Aukštadvario: po automobilių kaktomušos žuvo vairuotoja

Ketvirtadienio vakarą – avarija kelyje link Aukštadvario. Po automobilių kaktomušos mirė moteris. Pirminiais duomenimis, maždaug 20 val. gautas pranešimas, kad Trakų rajone, netoli Aukštadvario susidūrė 2 automobiliai. Į priešpriešinę eismo juostą išvažiavęs „Opel Meriva“ automobilis kaktomuša rėžėsi į BMW.  45-erių metų „Opel Meriva“ vairuotoja žuvo vietoje. BMW vairuotojas išgabentas į ligoninę. Įvykio vietoje policijos pareigūnai reguliuoja eismą. Pravažiuoti galima.

Naktinė avarija Vilniaus senamiestyje: sudaužyti BMW ir „Toyota“

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Vilniuje kone kaktomuša susidūrė BMW ir „Toyota Prius“. Žmonės per avariją sužeidimų išvengė, tačiau mašinos veikiausiai neberemontuojamos. Nelaimė įvyko apie vidurnaktį Subačiaus ir Maironio gatvių sankryžoje. Pirminiais duomenimis, BMW, važiuodamas Subačiaus gatve, suko į kairę, Maironio gatvę ir nepraleido priešpriešiais atvažiuojančio „Toyota“. Automobiliais važiavo tik vairuotojai be keleivių.
Kriminalai 2021-06-20

Vilniaus pakraštyje per avariją sunkiai nukentėjo nepilnamečiai

Pirmadienį apie 23 val. Vilniuje, Pilaitės pašonėje, kone kaktomuša susidūrė mažytis automobilis ir sunkvežimis. Automobiliukas per avariją smarkiai sumaitotas, juo važiavę jaunuoliai sunkiai sužeisti. Vaikiną vairuotoją ir kartu važiavusią merginą medikai skubiai išvežė į ligoninę. Keleivės būklė kiek lengvesnė, sąmonės ji nebuvo praradusi. Sunkvežimio vairuotojas nesužeistas. Policija praneša, kad į priešpriešinę išvažiavo sunkvežimis, jam sprogo padanga.
Kriminalai 2021-02-02

Šilutės rajone dėl slidaus kelio ir nesaugaus greičio – kaktomuša: du asmenys išvežti į ligoninę

Šilutės rajone dėl slidaus kelio ir nesaugaus greičio kaktomuša susidūrė du automobiliai, į ligoninę išvežti du žmonės. Prieš vidurdienį į Šilutės rajone esančius Vilkyčius atskuba ir greitoji, ir policija. Kelyje Šilutė–Klaipėda, vairuotojui nesuvaldžius „Volkswagen“, automobilis kaktomuša rėžėsi į BMW. Pastarasis po smūgio nulėkė į griovį. Pagalbos prireikė abiem automobiliais važiavusiems žmonėms. Medikai įsisodino „Volkswagen“ vairuotoją.
REKLAMA
REKLAMA

Automobilių kaktomuša Vilniaus rajone: skelbiama apie nukentėjusį žmogų

Penktadienį, apie 16.05 val. Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Vilniaus rajone, Riešės sen., senajame Molėtų plente kaktomuša susidūrė mikroautobusas „VW Transporter“ ir „Volvo“ automobilis. Eismo įvykio metu nukentėjo vienas žmogus.
Kriminalai 2020-11-06

Tragedija Pasvalio rajone: po kaktomušos su sunkvežimiu žuvo lengvojo automobilio vairuotojas

Trečiadienį vakare Pasvalio rajone, Ąžuolpamūšės kaime, žuvo su vilkiku susidūrusio lengvojo automobilio vairuotojas.  Pasak Policijos departamento, avarija kelyje Pasvalys-Ryga įvyko apie 21.30 valandą, automobiliai susidūrė kaktomuša.

Naktinė avarija Vilniuje: po susidūrimo vairuotojas iškrito iš mašinos

Antradienį prieš vidurnaktį Vilniaus centre kone kaktomuša susidūrė du automobiliai. Į avarijos vietą buvo atsiųsti ne tik medikai, bet ir gelbėtojai, nes pranešta apie prispaustus žmones. Apie avariją Panerių ir Švitrigailos gatvių sankryžoje pranešta maždaug 23.15 val. Medikų pagalbos prireikė vienam vairuotojui. Jaunas, maždaug 30 metų vyras iš „Ford“ išvežtas praradęs sąmonę. Vaduoti žmonių iš sumaitotų mašinų neprireikė.

Automobilių kaktomuša netoli Vilniaus: medikai į ligoninę išvežė vieną vairuotoją

Ketvirtadienį, apie 07.11 val., kelyje Vilnius – Pirčiupiai (A4), 25 kilometre kaktomuša susidūrė du lengvieji automobiliai. Pranešama, kad po susidūrimo vienas automobilis apsivertė. Galimai yra prispaustų žmonių. Į įvykio vietą išsiųstos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stočiai, Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Automobilių kaktomuša Kauno rajone: yra prispaustų žmonių

Penktadienį, apie 14.52 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Kauno r., Garliavos apylinkių sen., Ilgakiemio k., įvyko eismo įvykis, yra prispaustų žmonių. Susidūrė automobiliai „Audi A3“, kurį vairavo vyras (gim. 1999 m.) ir „VW Passat“, už kurio vairo sėdėjo moteris (gim.
Kriminalai 2020-02-14

Kaktomuša Vilniuje: posūkyje šiukšliavežis „kirto kampą“

Vilniuje antradienį prieš vidurdienį per plauką išvengta didelės nelaimės: kaktomuša susidūrė sunkiasvoris šiukšliavežis ir autobusiukas „Mercedes“. Nelaimė įvyko šiukšliavežio vairuotojui posūkyje išvažiavus į priešpriešinę. Avarija Vilniuje Miškinių gatvėje įvyko apie 11 val. Policijai buvo pranešta, kad po tiltu vilkikui susidūrus su autobusiuku nukentėjo mažametis iš pastarojo automobilio – vaikui sumuštas veidas. Medikai vaiką apžiūrėjo vietoje, į ligoninę jo vežti neprireikė.
Kriminalai 2020-01-21

Ekstremalios sąlygos jau Lietuvos keliuose, o šimtai vairuotojų rizikuoja gyvybėmis

Lietuvoje šiuo metu yra pačios klastingiausios vairavimo sąlygos. Jei iš vakaro kelias dar būna švarus, tai rytais vairuotojus pasitinka plikledis – mat temperatūra nuolat svyruoja tarp teigiamos ir neigiamos. Įsibėgėjant žiemai vis dažniau pasitaiko ir ekstremalių situacijų, kai staiga iškrenta daug sniego, matomumą silpnina pustymas, o ant važiuojamosios dalies formuojasi provėžos ir ledas. Aiškėja, kad dalis Lietuvos vairuotojų būna visiškai nepasiruošę besikeičiančioms orų sąlygoms.

Nelaimė Kupiškio rajone: kaktomuša susidūrė automobiliai, yra prispaustų žmonių

Penktadienį, apie 16.35 val., Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą apie tai, kad Kupiškio rajone, Noriūnų seniūnijoje, kelyje Kupiškis – Panevėžys, ties Karaliūnų kaimu kaktomuša susidūrė du lengvieji automobiliai. Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su Priešgaisrinės apsaugos gelbėjimo departamento atstovais, šie informavo, kad abu prispaustus žmones pavyko išlaisvinti. Pirminiais duomenimis, nukentėjo vyras ir moteris. Jie nugabenti į ligoninę.
Kriminalai 2019-12-06

Skaudi avarija Vilniuje: po susidūrimo su autobusu gelbėtojai vadavo prispaustus sutuoktinius

Šeštadienį anksti ryte Vilniaus pakraštyje kaktomuša susidūrė lengvasis automobilis ir maršrutinis autobusas. Prireikė ne tik medikų, bet ir gelbėtojų – per avariją buvo prispausti lengvuoju automobiliu važiavę žmonės. Apie nelaimę Plytinės gatvėje Bendrajam pagalbos centrui buvo pranešta 6.52 val. Netoli Kairėnų botanikos sodo „Citroen“ išvažiavo į priešpriešinę ir rėžėsi į 18 maršruto autobusą. Gelbėtojai ištraukė lengvuoju automobiliu važiavusius sutuoktinius, jie išvežti į ligoninę.

Kelyje Jonava–Ukmergė dviejų automobilių kaktomuša: yra sužeistų

Penktadienį, apie 11.44 val. Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Ukmergės rajone, Veprių seniūnijoje, kelyje Jonava–Ukmergė,  ties Pageležių kaimu kaktomuša susidūrė 2 automobiliai.   Pirminiais duomenimis yra nukentėjusių žmonių. Informacija apie įvykį perduota Vilniaus apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai, Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Mirtina kaktomuša Vilniuje – du vyrai žuvo, dar 6 žmonės sužeisti

Vilniuje šeštadienio popietę įvyko baisi avarija – automobilių kaktomušoje du žmonės žuvo, 6 buvo sužeisti. Vairuotojai įspėjami, kas spūstys formuojasi į abi puses. Eismas yra komplikuotas. Planuojantiems važiuoti Nemenčinės plentu, patartina rinktis kitą kelią, nes tarnybos įvykio vietoje dar dirbs mažiausiai iki 16 val., o gal ir ilgiau. Kaip pranešė Policijos departamentas, avarija įvyko apie 13 val. 40 min. Nemenčinės plento ir Laurų gatvės sankryžoje.

Žiauri avarija Molėtų raj.: 9-metė mirė, uždarytas kelias A14 į abi puses

Kraupi avarija įvyko penktadienio popietę Molėtų rajone, Paluokesos kaime. „Facebook" vartotojai pranešė, kad nelaimė įvyko Molėtų plento sankryžoje. Patvirtintais policijos duomenimis, nukentėjo keturi žmonės. Maždaug 17:30 val. socialiniame tinkle „Facebook" žmonės dalijosi nuotraukomis iš įvykio vietos. Susisiekus su policijos atstovais, buvo patvirtinta informacija, kad įvykio metu susidūrė du automobiliai. Nukentėjo keturi žmonės, tarp kurių – du mažamečiai.

Pražūtinga kaktomuša Mažeikių rajone – po smūgio su BMW vežamas į ligoninę mirė motociklininkas

Siaubinga nelaimė įvyko kelyje Tirkšliai-Balėnai. Kaip praneša policija, tragiška kakomuša kiek po 17 val. Mažeikių rajone įvyko po to, kai motociklas „Harley Davidson“, vairuojamas vyriškio (g. 1962 m.), išvažiavo iš priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su iš priekio atvažiuojančiu automobiliu „BMW“, vairuojamu moters (g. 1980 m.). Per skaudų eismo įvykį nukentėjo motociklo vairuotojas, kuris vežamas į ligoninę mirė GMP automobilyje.

Per automobilio ir mikroautobuso kaktomušą rimtai sužaloti trys žmonės

Raseinių rajone pirmadienį susidūrė automobilis ir mikroautobusas, sužeisti trys žmonės. Kaip BNS sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) atstovė Laura Valauskienė, pranešimas apie įvykį kelyje Raseiniai-Ariogala, Sujainių ir Andrušaičių sankryžoje, gautas 10.41 valandą.
Kriminalai 2019-07-02

Vilniaus rajone žuvo vairuotojas, dėl pavojingo krovinio uždarytas kelias

Naktį į šeštadienį kelyje Vilnius–Šalčininkai susidūrė vilkikas ir lengvasis automobilis. Per avariją žuvo lengvojo vairuotojas. Dėl tragiško incidento visai uždarytas kelias – vilkikas gabena pavojingą krovinį: cheminius priedus degalams. Nelaimė netoli Rudaminos esančiame Pyšnos kaime įvyko apie 2 val. Vilniaus link važiavęs vilkiko vairuotojas pasakojo, kad lengvasis automobilis išlėkė į priešpriešinę.
Kriminalai 2019-06-15

„Audi“ vairuotojo klaida vos nevirto tragedija

Antradienį prieš vidurdienį Vilniaus rajone kone katomuša susidūrė du lengvieji automobiliai. Buvo pranešta, kad kelyje Vilnius–Šalčininkai, netoli Rudaminos, susidūrus dviem automobiliams nukentėjo mažiausiai vienas žmogus. Po smarkaus smūgio ir „Subaru“ ir į jį atsitrenkęs „Audi“ nulėkė nuo kelio. „Audi“ vairuotojas neneigė esąs kaltas dėl avarijos. Ją jaunas vyras sukėlė lenkdamas kitą automobilį.
Kriminalai 2018-11-13

Po kraupios avarijos Vilniaus rajone netikėtas posūkis: girtas vairuotojas nekaltas

Vilniaus policija praneša, kad antradienį vakare Vilniaus rajone susidūrusių automobilių vienas vairuotojas buvo girtas. Jam iškelta baudžiamoji byla, tačiau kol kas ne dėl avarijos, o tik dėl girtumo. Dėl pačios avarijos veikiausiai kaltas kitas, blaivus vairuotojas. Jau pranešėme apie netoli Savičiūnų, Ulėnų kaime, įvykusią avariją. Čia apie 21 val. susidūrė du lengvieji automobiliai, prireikė ne tik medikų, bet ir gelbėtojų.
Kriminalai 2018-09-19

Skaudi kaktomuša Vilniaus rajone: ligoninėje keturi žmonės

Netoli Savičiūnų antradienį vakare susidūrė du lengvieji automobiliai, prireikė ne tik medikų, bet ir gelbėtojų. Kelyje Savičiūnai–Tumosai, prie posūkio į Jurčiukus, pirminiais duomenimis, į priešpriešinę eismo juostą išlėkė VW. Avarija įvyko sankryžoje, abu automobiliai važiavo priešpriešiais pagrindiniu keliu. Anot gelbėtojų, atvažiavus naudoti specialios technikos vaduojant žmones neprireikė. Gelbėtojai padėjo ištraukti nukentėjusius, juos medikai išvežė į ligoninę.
Kriminalai 2018-09-18

Kaktomuša Vilniaus rajone: į ligoninę išvežti 7 žmonės

Šeštadienį naktį apie 22 val. per avariją Vilniaus rajone nukentėjo mažiausiai septyni žmonės. Avariją sukėlę jaunuoliai galėjo būti girti. Liudininkai teigia, kad po avarijos jaunuolių draugai suskubo alų iš sudaužytos mašinos perkrauti į kitą automobilį. Anot liudininkų, avariją Lydos plente sukėlė „Audi“ vairuotojas.

Siaubinga kaktomuša Prienų rajone: medikai gelbsti tris žmones

Penktadienį apie 10 val. 15 min. kelyje Kaunas – Alytus, Prienų r., Pakuonio seniūnijos ribose, moteris nesuvaldė vairuoto automobilio ir kaktomuša susidūrė su kita transporto priemone. Pranešta, kad „Škoda Superb“ vairuotoja nesuvaldė automobilio, kirto ištisinę kelio ženklinimo liniją, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su iš priekio atvažiuojančiu automobiliu „VW Sharan“, tai pat vairuotu moters.
Kriminalai 2018-04-20

Ant kojų sukeltos specialiosios tarnybos: siaubinga kaktomuša Vilniuje

Penktadienį naktį dėl avarijos Vilniuje ant kojų sukeltos specialiosios tarnybos. Apie 22 val. Apkasų gatvėje susidūrė „Toyota Auris“ ir „VW Golf“. Smūgis kaktomuša buvo toks smarkus, kad į avarijos vietą buvo siunčiami ir gelbėtojai. Visgi prispaustų žmonių nebuvo, į ligoninę buvo išvežti abiejų automobilių vairuotojai. Pirminiais duomenimis, sužalojimai nėra labai sunkūs. „Toyota Auris“ važiavo pavežėjas, jis buvo vienas, be keleivių. O štai kiek žmonių važiavo „VW Golf“ - kol kas neaišku.

Nelaimė Vilniaus pakrašty: ant kojų sukeltos tarnybos – trys žmonės medikų rankose

Eišiškių plente įvykus avarijai, prispaustas žmogus. Bendrajame pagalbos centro duomenimis, šeštadienį 10.06 val. gautas pranešimas apie tai, kad Vilniuje, Eišiškių plente, susidūrus dviem automobiliams yra nukentėjusių, prispaustas vienas žmogus. Į įvykio vietą išsiųstos Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stočiai, Vilniaus apskrities policijos komisariatui.

Vilniaus pakraštyje BMW sukėlė baisią avariją ir paspruko

Pavakare per Kūčias Vilniaus pakraštyje sudaužyti du lengvieji automobiliai, dėl šios avarijos ieškomas avarinę situaciją sudaręs ir pasprukęs BMW. 14.36 val. Bendrajam pagalbos centrui buvo pranešta, kad Žaliųjų Ežerų gatvėje, netoli sankryžos su Kurklių gatve, susidūrė du lengvieji automobiliai, viename jų prispaustas žmogus. Susidūrė priešpriešiais važiavę „Peugeot“ ir „Volvo“. Pastarasis atsitrenkė dar į medį. Visgi vaduoti „Volvo“ vairuotojo neprireikė, jis išlipo pats.

Šiurpią avariją sukėlusio jaunuolio siautėjimas: „Viskas aišku, girtas tu!“

Šeštadienį po vidurnakčio Vilniaus rajone kaktomuša susidūrė du lengvieji automobiliai. Kaltininkas buvo visai girtas, tačiau girtumu apkaltino visai blaivų kitą vairuotoją. Lydos plente Marijampolio kaime susidūrė du VW. „VW Passat“ vairuotojas sakė, kad važiavo į Vilniaus pusę, kai netikėtai priešpriešiais atvažiuojantis „VW Polo“ nėrė kairėn, į motelio kiemą. Smarkus smūgis išsviedė „VW Passat“ nuo kelio, o sudaužytas „VW Polo“ liko ant kelio.

Vilniuje per spūstis kaktomuša susidūrė automobiliai

Penktadienį pavakare Vilniuje judrioje sankryžoje susidūrė du lengvieji automobiliai. Neapsieita be medikų. Apie avariją Savanorių pr. ir Žemaitės gatvės sankryžoje pranešta maždaug 17 val. Pirminiais duomenimis, prospektu centro link važiavusio automobilio „Toyota“ nepraleido priešpriešiais važiuojantis ir į kairę sukantis automobilis „Volvo“. Pastarojo vairuotojas teisinosi tiesiog nepamatęs automobilio, kurį privalėjo praleisti. Automobiliai susidūrė beveik kaktomuša.
Aktualijos 2017-11-17

Kaune pliaupiant lietui – dviejų automobilių kaktomuša

  Kaune pliaupiant lietui kaktomuša susidūrė du automobiliai. Po smarkaus smūgio „BMW“ ir „Toyota“ sumaitoti neatpažįstamai. Juose įstrigusius žmones vadavo ugniagesiai. Automobiliui ugniagesiai pjovė stogą, mat teko skubiai gelbėti jame prispaustą 25-erių merginą. Nuo Giraitės kaimo link Užliedžių važiavęs „Toyota“ automobilis kaktomuša trenkėsi į priešpriešais atvažiuojantį „BMW“. Iš šio automobilio taip pat liko tik metalo krūva. Abu prispaustus žmones vadavo ugniagesiai.

Kaktomuša Bajoruose: į ligoninę išvežtas vaikas

Trečiadienį rytą policijai pranešta apie Vilniaus pakraštyje Bajoruose susidūrusius du automobilius, buvo iškviesti ir medikai, pranešta, kad po avarijos vienų metų vaikų iš burnos bėga kraujas. Avarija įvyko Šaulio gatvėje: pirminiais duomenimis į priešpriešinę eismo juosta išvažiavo „Mazda“ ir susidūrė su atvažiuojančiu „Opel“. Automobiliu „Mazda“ vežtą mažylį medikai išvežė į ligoninę. Pirminiais duomenimis, vaikas sužeistas palyginti nesunkiai.
Aktualijos 2017-09-20

Šiurpi kaktomuša Vilniuje: sužeisti penki žmonės, kaltininkas – pabėgo

Ketvirtadienį vakare Vilniuje kaktomuša susidūrė du automobiliai, nukentėjo net penki žmonės. O avariją sukėlęs vairuotojas nelaukęs medikų ir policijos palikęs sužeistus ir savo keleivius paspruko. Apie eismo nelaimę Baltupio gatvėje Jeruzalės rajono pašonėje pranešta maždaug 18.30 val. Pirminiais duomenimis, į centro pusę važiuojantis „Honda“ vairuotojas siauroje gatvelėje lenkė kitą automobilį ir išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą.

Vilniaus rajone du kaktomuša susidūrę automobiliai, spėjama, kaltininkas neblaivus

Vilniaus rajone, kelyje Maišiagala - Nemenčinė įvyko skaudi avarija. Jos metu kelyje susidūrė du lengvieji automobiliai. Avarija Vilniaus rajone įvyko apie 21 valandą, jos metu kaktomuša susidūrė du lengvieji automobiliai. Per ištisinę liniją į priešpriešinę juostą išvažiavęs "Peugeot 306" kaktomuša atsitrenkė į moters vairuojamą "Audi". Į priešpriešinę juostą išvažiavusiame automobilyje sėdėjo du, spėjama neblaivūs vaikinai.

Vilniuje per avariją sudaužytas VMI automobilis

Pirmadienį 10.21 val. Vilniaus specialiosioms tarnyboms buvo pranešta, kad Žalgirio gatvėje susidūrė automobiliai „VW Passat“ ir „VW Golf“. Vienam vairuotojui prireikė medikų, jį ištiko šokas. Smūgis beveik kaktomuša buvo labai smarkus, smarkiai apgadinti automobiliai nebegalėjo važiuoti. Atvažiavus tarnyboms paaiškėjo, kad per avariją žmonės nesužeisti, vežti į ligoninę nieko neprireikė. Susidūrė automobiliai užtvėrė gatvę, todėl suskubta sudaužytus automobilius patraukti.
Aktualijos 2017-01-30

Vilniaus pakraštyje siaubinga „Audi“ ir sunkvežimio avarija – iš lengvojo mažai kas beliko

Vilniuje pavakare specialiosios tarnybos atsiųstos į Baltosios Vokės gatvę. Netoli Panerių stoties susidūrė „Audi S5“ ir sunkvežimis MAN. Ir lengvasis, ir sunkvežimis po avarijos nulėkė į mišką. Lengvasis automobilis siaubingai sumaitotas, net sunku patikėti, kad vairuotojas galėjo likti gyvas. O jis net nebuvo praradęs sąmonės, kai medikai jį išvežė į ligoninę. Vyras skundėsi sumušimais. Pirminiais duomenimis, vairuotojas buvo blaivus.

Girtas vairuotojas po avarijos spruko straksėdamas ant vienos kojos

Sekmadienį naktį Vilniuje girtas „VW Golf“ vairuotojas sukėlė didelę avariją: kaktomuša rėžėsi į BMW. Kaltininkas palikęs automobilyje sugėrovą ir savo ramentus kaip piratas spruko kiemais straksėdamas ant vienos kojos. Avarija Apkasų ir Ulonų gatvių sankryžoje įvyko apie 1 val. „VW Golf“ važiavo iš Ulonų gatvės tiesiai į centro pusę, o priešpriešiais važiavęs BMW suko kairėn. Pirminiais duomenimis, „VW Golf“ degė raudona, o BMW – žalia šviesoforo rodyklė į kairę.

Vilniuje išslydęs automobilis kaktomuša trenkėsi į visureigį

Sekmadienį anksti ryte per avariją Vilniuje sužeistas mažiausiai vienas žmogus. Nelaimė įvyko apledijusioje gatvėje į priešpriešinę eismo juostą išslydus automobiliui. Apie 8 val. Liepkalnio gatvėje važiuodamas į užmiesčio pusę vyriškio vairuojamas „Toyota Avensis“ įkalnėje nučiuožė tiesiai priešais į centro pusę važiuojančiu visureigiu „Toyota Hilux“. Smūgis kaktomuša buvo smarkus: kaltininko automobilis dar ir pradėjo rūkti. Visureigio keleivė nebegalėjo išlipti.

Baisi kaktomuša Vilniuje: merginos vairuojamas VW rėžėsi į remontininkų automobilį

Šeštadienį naktį Vilniuje įvyko didžiulė avarija, per kurią nukentėjo net trys žmonės. Apie 1 val. nakties Savanorių pr. ties sankryža su Vilkpėdės gatve „VW Passat“ rėžėsi į troleibusų kontaktinio tinklo remontininkų automobilį.  „Iš pradžių net nesupratau, kas įvyko. Išgirdau smūgį, atsisukęs pamačiau susidūrusius automobilius. Pirma pagalvojau, kad VW partrenkė remontininką“, - pasakojo specialiąsias tarnybas ant kojų sukėlęs taksistas.

Varėnos rajone – kraupi avarija: prispausti trys žmonės, vairuotojas žuvo

Specialiosioms tarnyboms apie avariją Varėnos rajone, Vazgirdonių kaime buvo pranešta po vidurdienio. Pirminiais duomenimis, „Renault Laguna“ vairuotojas išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą. Jis nė nestabdydamas trenkėsi į kelininkų sunkvežimiuką „Renault Master“. Juo važiavo keturi Alytaus regiono kelių tarnybos darbuotojai. Kelininkų automobilis po smarkaus smūgio nulėkė į lauką ir apvirto. Anot liudininkų, lengvojo automobilio vairuotojas važiuodamas tikriausiai prarado sąmonę.
Kriminalai 2016-02-15

Kaktomuša Trakuose: avariją sukėlusį vairuotoją vadavo gelbėtojai

Sekmadienį apie 20 val. Trakuose „Alfa Romeo“ susidūrė su BMW. Nelaimė įvyko aplinkkelyje, Plomėnų gatvėje. Prireikė ne tik medikų, bet ir gelbėtojų, nes buvo prispaustas vienas vairuotojas. Pirminiais duomenimis, avariją sukėlė „Alfa Romeo“ vairuotojas. Lenkdamas traktorių jis per ištisinę liniją išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir trenkėsi į BMW. Šiuo automobiliu važiavo šeima. BMW vairuotojas sako, kad jam nebuvo kur dėtis – pasitraukęs kiek galima dešiniau jis net sustojo.
Kriminalai 2015-08-16

Prie Panevėžio kelyje „Via Baltica“ susidūrus vilkikui ir lengvajam žuvo žmogus

Antradienį naktį prie Panevėžio per avariją žuvo vienas žmogus, du – sužeisti. Po lengvojo automobilio ir vilkiko kaktomušos teko stabdyti eismą. Antradienį apie 22.30 val. gausios gelbėtojų ir medikų pajėgos atsiųstos į Panevėžio aplinkkelį. Prie Bernatonių su vilkiku susidūrė „Toyota Corolla Verso“. Pastarasis smarkiai sumaitotas, jame buvo prispaustas vairuotojas. 58-erių metų vyriškis atvažiavus tarnyboms buvo miręs.

Per girto vairuotojo sukeltą avariją nukentėjo du žmonės

Trečiadienį ryte apie 9 val. girtas vairuotojas su „Ford“ prie Elektrėnų sukėlė vos per plauką tragiškai nesibaigusią avariją. Geibonių kaime vyriškio automobilis išlėkė į priešpriešinę eismo juostą ir beveik kaktomuša susidūrė su „Chrysler“ automobiliu, kurį vairavo moteris. Laimei, tiesaus smūgio pavyko išvengti, nes „Chrysler“ vairuotoja spėjo pasukti vairą. Per eismo įvykį nukentėjo abu vairuotojai. Avarijos kaltininkas patyrė politraumą, o moteriai sumušta koja.
Kriminalai 2015-08-05

Dvi tragiškos transporto priemonių kaktomušos pareikalavo aukų

Sausio 30 d. 5 val. 15 min. Marijampolės sav., kelio Kaunas–Marijampolė–Suvalkai 50-ame km, susidūrė priešpriešiais važiuojantis krovininis automobilis „Scania“ su puspriekabe, kurį vairavo Lenkijos pilietis K. K. (gimęs 1985 m.), ir krovininis automobilis „DAF“ su puspriekabe, kurį vairavo Lenkijos pilietis M. J. (gimęs 1963 m.). Eismo įvykio metu žuvo automobilio „Scania“ vairuotojas. Sausio 30 d. 20 val. 25 min. Kaune, A. Juozapavičiaus pr.
Kriminalai 2014-01-31

Moteris, cirko pasirodymo metu užėjusi į tualetą, kaktomuša susidūrė su pabėgusiu tigru

Pirmąjį apsilankymą cirke Jenna Krehbiel prisimins ilgai – iki tol ji vargu ar matė tigrą, tuo labiau neuždarytą narve. Netikėtas susitikimas su pasprukusiais gyvūnais galėjo virsti tragedija, jeigu ne asmeniniai lankytojos įgūdžiai. Salinos miesto gyventoja iš Kanzaso valstijos, atėjusi į „Shrine“ cirko pasirodymą kartu su savo trejų metukų dukryte, neišgirdo organizatorių pranešimo, kad vienas iš tigrų paspruko, praneša KSN.
2013-04-23
Į viršų