Tikrino dėl vagysčių, pričiupo dėl narkotikų Įtariamieji policijai žinomi

Lapkričio 19 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

Lapkričio 19 apie 17 val. 45 min. Ukmergės r., Deltuvos sen., Statikų k., vykdant prevencinę priemonę dėl vagysčių iš gyvenamųjų patalpų, policija sustabdė taksi automobilį.

Jame važiavo policijai gerai žinomi asmenys, Ukmergės miesto gyventojai G. M. (g. 1976 m.) bei R. K. (g. 1990 m.). Automobilyje ant kilimėlio buvo rastas ir paimtas baltas plastikinis indelis, kuriame yra skaidraus skysčio, kaip įtariama narkotinė medžiaga.

Abu vyriškiai buvo pristatyti į policijos komisariatą. Atliktus narkotikų patikrinimo testus, paaiškėjo, kad ir vienas, ir kitas yra vartoję narkotinių medžiagų.

G. M. ir R. K. buvo apklausti. Jiems pareikšti įtarimai pagal LR Baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. – dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis. Rastas plastikinis indelis su, įtariama, narkotine medžiaga bus perduotas atlikti ekspertizę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų