Tėvas prabilo apie smurtą mokykloje: mokytojas smaugė 13-metį

Mokytojas pakėlė vaiką už ausies, ją pasuko, o tuomet ėmė moksleivį smaugti, apie tokį šią savaitę įvykusį incidentą pasakoja galimai nukentėjusio trylikamečio tėvas. Tuo metu mokyklos vadovybė tokį įvykį neigia ir tvirtina, kad smurto apraiškų mokykloje išvis nebūna. Apie galimą smurtą informuoti vaiko teisių specialistai ir policija.

Kazlų Rūdos savivaldybėje esančio Jankų kaimo gyventojas Algis Bendžius pasakoja, kad pirmadienio popietę Jankų pagrindinės mokyklos mokytojas smurtavo prieš jo trylikametį sūnų, kai šis žaidė.

Pasuko už ausies ir smaugė

„Tie vaikai žaidė. Mano sūnus laikė mergaitę, kitas vaikas turėjo saldainių, o mergaitė norėjo paimti tuos saldainius. Jie žaidė. Mano sūnus palaikė tą mergaitę, kol vaikas pabėgs su saldainiais“, – tv3.lt pasakojo A. Bendžius.

Vaikų žaidimus pamatęs mokytojas, anot moksleivio tėvo, „pakėlė vaiką už ausies“.

„Pasuko ausį ir pradėjo iš nugaros smaugti ranka už kaklo. Iš nugaros, kaip apkabintumėt visa ranka kaklą“, – teigė A. Bendžius.

Tiesa, apie incidentą tėvas sako nekalbėjęs su mokyklos vadovybe ar pačiu mokytoju.

„Nekalbėjome, nebandėme, nes ten, vienu žodžiu, nėra, ką kalbėti. Jie visi vienam lizde susikūkavę, ta mokykla, jie visi vienas už kitą“, – sakė moksleivio tėvas.

Apie incidentą A. Bendžius informavo Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybą bei Kazlų Rūdos policiją.

Tėvo žodžiais netiki

Jankų pagrindinės mokyklos direktorė Irena Ozerenskienė tvirtina nei apie šį įvykį, nei apie panašius smurto atvejus mokykloje negirdėjusi.

„Nesu niekada nei iš tėvų, nei iš vaikų girdėjusi, kad kas nors būtų skundęsis“, – tv3.lt sakė I. Ozerenskienė.

Taip pat mokyklos vadovė sako netikinti, kad tokie atvejai apskritai gali vykti mokykloje.

„Tikrai ne, netikiu“, – kalbėjo I. Ozerenskienė.

Domisi įvykiu

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos vyriausioji specialistė Vija Kudzienė portalui tv3.lt patvirtino, kad pirmadienį tarnyba sulaukė pranešimo apie galimą smurto atvejį mokykloje.

REKLAMA

„Pirmadienį vakare buvo gautas pranešimas iš policijos dėl galimo smurto prieš vaiką. Tai reagavo budėtojai, jie važiavo pasikalbėti šeimoje, kad tiesiog papasakotų, kas per situacija. Tai vakar buvo pradėtas situacijos vertinimas. Vertinimas turi būti atliktas per penkias darbo dienas, o tada žiūrėsime, ar reikalingos kažkokios paslaugos“, – kalbėjo V. Kudzienė.

Marijampolės policija taip pat patvirtino gavusi pranešimą apie įvykį.

„Pranešimas buvo gautas, bet šiuo metu tikslinamos aplinkybės“, – tv3.lt sakė Marijampolės apskr. VPK Komunikacijos poskyrio vedėjas Renatas Siaurusaitis.

Policija dar nepradėjo ikiteisminio tyrimo.


Rašyti komentarą...
T
Tėvas
2020-01-21 12:21:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nežino,kad mokytojas už nusibezdėjimą,tikrai "nesmaugs" ir net pastabos nepasakys.
Atsakyti
-7

n
nu
2020-01-21 11:42:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
nesiaiškina kaip ten buvo o tiki vaiku,o vaikai dabar kad prifantazuoja tai yra ko paklausyt,kai nėra jokios drausmės tai tokie vaikai ir auga
Atsakyti
-6

A
Aha
2020-01-21 12:35:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tėvelis nesiaiškina situacijos su mokytoju, o bėga ir rtriūbija visai žiniasklaidai, pats nežinodamas, kas ir kaip. O tokie vaikai moka tėveliais manipuliuoti.... Mano akimis, tėvelis atliko kvailio rolę, deja...
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (87)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų