Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Orus Europoje rytoj lems viena didelė žemo slėgio sritis su centru ties Pietų Suomija ir dvi aukštesnio slėgio sritys.

Orus Europoje rytoj lems viena didelė žemo slėgio sritis su centru ties Pietų Suomija ir dvi aukštesnio slėgio sritys.

REKLAMA

Didžiojoje žemyno dalyje dangų dengs įvairaus storio debesys, saulėta bus vietomis pietuose ir vakaruose.

Nuo Atlanto vandenyno į Europą plaukia jau ne toks šiltas oras, bet šiluma beveik visur išliks. Šilčiausia bus pietuose.

Šiandien Lietuvoje buvo apsiniaukę orai, vietomis lijo. Artimiausia naktis irgi bus apniukusi, iš šiaurės ir iš pietų atslinks lietus, šalies rytuose vietomis su šlapdriba. Kai kur rūkas ir plikledis. Rytojaus orai bus šviesus, kai kur su saule, bet daug kur gali būti negausių mišrių kritulių.

Šiandien orai buvo nepaprastai šilti. Artimiausią naktį oras atvės iki 1–3 laipsnių šilumos, bet kai kur šalies rytuose ir vakaruose bus iki 1 laipsnio šalčio. Ten ir plikledis pasirodys. Rytoj dieną oro temperatūra kilti visai neskubės, įdienojus taip ir liks 1 – 3 laipsniai šilumos.

REKLAMA

„Kitaip tariant, orai vėsta, bet vis dar bus šlapi“, – sako sinoptikas Naglis Šulija. 

Ketvirtadienį Lietuvą pasieks ne tokių šiltų orų banga. Naktį daug kur negausūs mišrūs krituliai, dieną vyraus sniegas, bet irgi negausus. Šalies vakaruose vėjuota. Naktį vyraus nuo 0 iki 2 laipsnių šalčio, vietomis liks iki 1 šilumos, dieną bus apie 0–2, kai kur iki 3 laipsnių šilumos.

Penktadienio naktį kai kur pasnyguriuos, dieną šalies vakaruose mišrūs krituliai, bet vyraus visgi drėgnas sniegas. Naktį bus iki 4–6 laipsnių šalčio, tik prie pat jūros apie 0, todėl ryte reikės saugotis plikledžio. Dieną liks nuo 0 iki 2 šalčio, todėl plikledis išliks, tiktai prie pat jūros bus iki 2 šilumos. Savaitgalį švelniai žiemiški orai išliks.

„Ką gi, orai vėl blaškysis tarp žiemos ir pavasario. Arba rudens. Būkime apdairūs, nepaslyskime“, – sako N. Šulija. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų