Teismas leido suimti įtariamąjį čigono žudiką: aiškėja versijos – konfliktas dėl cigaretės

Į Vilniaus apylinkės teismą sekmadienį buvo atvesti du įtariamieji, sučiupti po jauno vyro nužudymo Vilniaus rajone. Aiškėja, kaip įvyko kruvinas konfliktas: ginkluotas susirėmimas įvyko dėl smulkmenos važiuojant pavėžėjo automobiliu: du čigonai susikivirčijo su pavėžėju ir pa kartu važiavusiu pastarojo draugu.

Trečiadienį Vilniaus rajone, ties Dambriškių kaimu, rytą ant kelio buvo rastas vyro kūnas su šautinėmis žaizdomis.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Suėmimai čigono nužudymo byloje

Policija šeštadienį pranešė, kad atlikus operatyvius veiksmus buvo sučiupti trys įtariamieji, paimti du neteisėtai laikomi pistoletai.

Trys įtariamieji buvo uždaryti į areštinę, tačiau į teismą atvesti du įtariamieji: pavėžėjas ir kartu važiavęs jo bičiulis.

Pastarasis įtariamas nužudymu, o štai pavėžėjas – nepranešimu apie sunkų nusikaltimą ir nusikaltimo slėpimu.

Aiškėja, dėl ko įvyko konfliktas. Esą įvyko konfliktas dėl automobilyje užsirūkytos cigaretės. Nužudymo išvakarėse, pavėžėjas sutiko draugą, šis paprašė nuvežti iki naktinės alkoholio parduotuvės.

Nuvažiavus į vadinamąjį naktinį barą į pavėžėjo automobilį įsėdo du jaunuoliai. Čigonai paprašė nuvežti į Vilniaus rajoną, pažadėjo gerai sumokėti. Iš baro išėjęs pavėžėjo bičiulis neprieštaravo.

Jau važiuojant, vienas netikėtų naktinių klientų užsirūkė. Galė sėdėjęs jaunuolis net neketino užgesinti cigaretės. Po perspėjimų šalia jo, taip pat gale sėdėjęs dabar įtariamuoju patapęs vyras išsitraukė pistoletą ir nukreipęs jį į rūkalių paliepė tučtuojau mesti lauk cigaretę. O priekyje šalia vairuotojo sėdėjęs rūkaliaus draugas išsitraukė kirvį ir pažadėjo sukapoti vairuotoją, jei šis neleis jo draugui ramiai rūkyti.

Vairuotojas paliepė visiems tučtuojau lipti iš mašinos. Lauke čigonai esą neatlyžo – bandė kirviu trinktelėti pistoletu ginkluotam vyrui, šis šovė, peršovė tą, kuris rūkė mašinoje.

Su kirviu buvęs jo draugas pasileido laukais, jam pavymui ginkluotas pistoletu vyras paleido porą kulkų.

REKLAMA

Pirminiais duomenimis, į pilvą peršautas jaunuolis dar buvo gyvas, kai pavėžėjas ir jo bičiulis nuvažiavo. Abudu nuvažiavo į Gariūnus, ten buvo paslėptas pistoletas, bičiulių keliai ten ir išsiskyrė.

Teismas patenkino prokuratūros prašymą ir įtariamą žudiką leido suimti trims mėnesiams, štai pavėžėjo suimti neleido – jį prokuratūra prašė suimti dviem savaitėms.


Rašyti komentarą...
d
donis
2020-07-26 15:31:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
tie cigonai aplamai yra izulus puldineja pirmi ir elgiasi taip lyg butu karaliai o kiti ju tarnai matyt nervai zmogui neislaike kai akivaizdziai tyciojosi
Atsakyti
-3

A
Algis
2020-07-26 15:11:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai padare nereikejo rukiti
Atsakyti
-1

Z
Zudo
2020-07-26 16:07:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nikotinas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (28)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų