Sulaikyti 22 metų vyro nužudymu įtariami asmenys

Vilniaus rajone, ties Dambriškių kaimu, trečiadienio rytą ant kelio buvo rastas vyro kūnas su šautinėmis žaizdomis. Intensyvius paieškų veiksmus atlikę policijos pareigūnai sulaikė tris įtariamuosius, iš kurių buvo paimti du neteisėtai laikomi pistoletai. 

„Liepos 24 d. įtarus vyro (g. 1998 m.), kurio kūnas su šautinėmis žaizdomis rastas liepos 22 d. Vilniaus r., ties Dambriškių k., nužudymu, Vilniaus apskr. VPK pareigūnai sulaikė ir į areštinę uždarė tris įtariamuosius (g. 1986 m., 1985 m. ir 1992 m.). Kratos metu rasti ir paimti du neteisėtai laikomi pistoletai“, – rašoma Policijos departamento suvestinėje. 

Naujienų portalas tv3.lt rašė, kad 1998 metais gimusio vyro kūnas rastas liepos 22 d. apie 9 valandą. Sudervės seniūnijoje greitai nuvilnijo žinia – nušautas vilnietis, su savo tėvais atsikraustęs iš sostinės: „Kiek girdėjau, tai kažkokį čigoną nušovė, o taip, nežinau.“

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aiškėja detalės apie rastą nušautą jaunuolį: sklando gandai, kad įvyko konfliktas

Policijos ir prokuratūros atstovai griežtai atsisakė komentuoti žmogžudystės aplinkybes, o vietiniai prabilo, kad kartu su 22-ejų metų nužudytuoju buvo dar vienas žmogus, kas įvyko, kol kas neaišku:

„Šiandien vienas žmogus atėjo ir pasakė, aš čia negyvenu, toliau gyvenu. Pasakė ir viskas, o kas… Oi, tai jis važiavo į darbą, į Vilnių, užėjo mineralinio ir pasakė tiesiog, jis pats nieko gerai nežino. Man atrodo, jis sėdėjo kalėjime, kaip sako žmonės. Ir viskas. Žinau, sako, vienas buvo čigonas, o kitas – nežinau, negaliu pasakyti.“

Anot vietos gyventojų, atsikraustęs iš Vilniaus jaunuolis iš pradžių gyveno Rastinėnuose, vėliau išsikėlė kažkur kitur, arčiau Dambriškių.

Sklando gandai, kad tarp dviejų jaunuolių įvyko konfliktas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų