Anglijoje žiauriai nužudytas kūdikis: gerklę perpjovė pati mama

Liepos 22 d. Šiaurės Vakarų Londone, Wembley rajone buvo žiauriai nužudytas kūdikis. Policijos spėjimu, nusikaltimą įvykdė pati kūdikio mama, šiuo metu ji yra sulaikyta. Kūdikiui peiliu buvo perrėžta gerklė.

 

Pasak kaimynų liudijimų, policijos pareigūnai su antrankiais išsivedė juodai apsirengusią kūdikio motiną, o kūdikio tėvas visą laiką isteriškai šaukė neaiškius dalykus. Tikėtina, vyras galėjo būti šoko būsenos, rašo naujienų portalas „DailyMail“.

Kaip naujienų portalui pasakojo šeimos kaimynė Ilona Sidorova, ji tyrėjai padarė kavos puodelį, kol vyko aplinkinių kaimynų apklausa ir, esą tyrėja jai prasitarė, kad „moteris nužudė aštuonių mėnesių kūdikį be visiškai jokios priežasties“.

„Tyrėja, kuriai dariau kavą, suprantu, kad jos toks darbas, man tai girdėti buvo nesuvokiama. Esą motina nužudė kūdikį, perpjovė jam gerklę, o tuomet paskambino sutuoktiniui ir pasakė, kad „aš nužudžiau mūsų vaiką“.

Namo grįžau po naktinės pamainos darbe. Prie namų girdėjau klyksmą, šauksmus. Pirmiausia, ką pamačiau, tai juodai apsirengusią moterį. Ji jau buvo su antrankiais ir šaukė ant pareigūno. Maždaug už 15 metrų stovėjo vyras. Jis buvo ištiktas isterijos priepuolio, vis šaukė. Policijos pareigūnai jį įsisodino į savo automobilį, moterį su antrankiais taip pat. aš juos žinojau tik kaip mūsų kaimynus, nieko daugiau“, – pasakojo I. Sidorova.

Pasak kaimynės, name gyveno gal 7-8 žmonės, daugiau, nei tik nedidelės šeimos nariai. Visi buvo draugiški. Kartais ji vaikams leisdavo pas save rinkti ir valgyti uogas.

„Aš buvau šokiruota. Dirbu slaugos namuose su žmonėmis, kurie turi psichologinių bėgų. Aš atskiriu žmones, kurie turi šių bėdų, tačiau niekuomet iš kaimynų nepastebėjau nieko įtartino“, – apmaudo neslėpė I. Sidorova.

Pareigūnas Roy Smith taip pat pridūrė, kad šis įvykis – labai tragiškas ir sukrečiantis.

„Dėl šio tragiško incidento mano mintys vis dar su nukentėjusia šeima ir su policijos pareigūnais, kurie patys pirmieji pamatė nusikaltimo vietą. Vaizdas – ilgam išliekantis. Noriu paprašyti bendruomenės būti kantriems, darome viską, ką galime, kad ištirtume įvykio detales. Nusikaltimas labai šviežias, nieko negalime teigti, nieko kol kas viešai negalime kaltinti. Yra tik įtariamieji, tačiau kitų įtariamųjų mes ir neieškome“, – kalbėjo jis.

Šaltinis: anglija.today


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų